Skorpion, 22 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 22 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny mężczyzna skorpion, który urodził się dnia 22 11, jest to człowiek nietowarzyski, często bywa samotnikiem, umie poświęcić cały dzień oryginalnym czynnościom, aczkolwiek ma problemy z nawiązywaniem kontaktów z innymi osobami. Charakteryzuje się lojalnością, kumple są dla niego niezwykle istotni, szczerość w parze małżeńskiej jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, jednak jego immanentna praworządność potrafi rodzić przypływy antypatii. To osobnik zdyscyplinowany, umie umiejętnie zarządzać swoimi środkami, przeszkody nie potrafią łatwo go zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. To jednostka wrażliwa, prędzej ujmuje go przeczucie aniżeli rozum, nie przywiązuje wagi do typowo rozumowej strategii, dlatego przed laptopem często reaguje niby wielbłąd na śniegu. Bywa niestały, częstokroć nie starcza mu hartu ducha i umie raptownie zrezygnować na moment przed zdobyciem celu, dlatego niezmiernie ciężko prowadzi się z nim negocjacje. Znamionuje się wytrwałością, potrafi cierpliwie wyczekiwać na sposobną okazję, umie z uwagą wsłuchiwać się w czyjeś historie i w minionych wiekach potrafiłby być mnichem piszącym drogocennych księgach. To człowiek opiekuńczy, umie nadstawiać grzbietu za kolegów i jest wiecznym romantykiem, toteż niekiedy osobiście potrzebuje pomocy finansowej.
Cechuje się pesymizmem, na obieranych przez niego decyzjach zaważa z reguły przeświadczenie o swoim kiepskim losie, wywołując u niego często nieświadome partolenie własnego działania oraz zwiększając szansę następnych fiask. Charakteryzuje się przezornością, podejmuje próby, by nie zachowywać się emocjonalnie, drobiazgowo planuje najbłahsze akcje i nie wierzy projektom stworzonym na kolanie. Jest to osoba kompromisowa, dysponuje bardzo dociekliwą i wielostronną umysłowością i bawi go rozmaitość życia i wspólników, zatem nie akceptuje u partnerów tylko niedostatku wielkoduszności. To jednostka niezależna, postanowienia obiera na podstawie osobistych przemyśleń, a więc bezsensem jest uważanie, że będzie poważał twoje polecenia i ograniczenia. Lubi zachowywać się stanowczo, przeważnie pracuje szybko i dynamicznie, potrafi wymusić załatwienie wydanych zarządzeń oraz nie stroni od wszczynania sprzeczek. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, żąda starannego realizowania swoich instrukcji, jego kompani muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak on, więc częstokroć toczy potyczki ze znajomymi. To osoba apatyczna, cacka się zwlekając, aż sytuacja zostanie rozwiązana poprzez innych, zapewniając mu wolność od obowiązków. Jest to osobnik powolny, wydaje się całkowicie odprężonym, ślimaczy się z każdym zagadnieniem tak strasznie, jakby przemijanie czasu w ogóle nie dotyczyło jego persony. Jest to jednostka uduchowiona, posiada twórczą i niezwykle empatyczną osobowość i doznaje potężnego głodu społecznego wyrażania swoich uczuć, a zatem zwykle zajmuje się jakimś gatunkiem działalności artystycznej.

Pozostałe atrybuty kapitalnie portretujące niniejszego człowieka to również: natchniony, zrzędliwy, ociężały, utalentowany, miłosierny, humorzasty, tyrański, bezładny, wiarygodny, surowy, introspektywny, sentymentalny, hałaśliwy, wystraszony, obłąkany, wielkoduszny, seksowny, nieugięty, skąpy, buntowniczy, refleksyjny, neurotyczny, ciepły, filozoficzny, przekorny oraz snobistyczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: architekt, fizyk, chemik, urbanista, technik, farmaceuta, programista, anestezjolog, budowlaniec, chirurg, dentysta, informatyk i inżynier.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barnave Antoine - (1761-1793) - polityk, myśliciel, z zawodu adwokat.
 • Celińska Ryszarda - (1960-) - aktorka.
 • Chmielewski Eugeniusz - (1930-2008) - grudziądzki historyk-regionalista.
 • Dangerfield Rodney - (1921-2004) - amerykański aktor, scenarzysta, producent.
 • Hulewicz Edward - (1937-) - piosenkarz.
 • Jaroszyński Piotr - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krasiński Adam - (1870-1909) - polski poeta, działacz oświatowy.
 • Noro Stephane - (1979-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Page Geraldine - (1924-) - aktorka amerykańska.
 • Pininfarina Mario - (1964-) - angielski aktor w filmach erotycznych.
 • Rosiak Mariusz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shy Sindy - (1980-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stoner Eugene Morrison - (1922-1997) - amerykański inżynier, konstruktor broni.
 • Świątkowski Radosław - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wujek Marcin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wysłouch Bolesław - (1855-1937) - działacz ruchu ludowego, inżynier chemik, publicysta.
 • Zaganiacz Artur - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żuławski Andrzej - (1940-2016) - reżyser filmowy, pisarz, scenarzysta, aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.