Skorpion, 19 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 19 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion, który urodził się dnia 19 11, charakteryzuje się systematycznością, umie mądrze wykorzystywać swoje rezerwy, przeciwności nie potrafią prędko go zrazić, jednak źle daje sobie radę z gwałtownie przeobrażającymi się sytuacjami. Jest to osoba wierna, umie być najlepszym kolegą lojalnym w problemach, do związków małżeńskich odnosi się niezmiernie na serio, aczkolwiek jego spontaniczny legalizm potrafi rodzić paroksyzmy awersji. To jednostka nietowarzyska, często bywa introwertykiem, chętnie para się egzotycznymi zainteresowaniami, lecz umieszczony na scenie gubi sporo ze swojego czaru. Lubi zachowywać się emocjonalnie, pokłada ufność w magii, nie darzy zaufaniem naukowego sposobu pozbywania się trudności, zatem przed laptopem częstokroć reaguje jak kot w wodzie. To osobnik cierpliwy, umie uważnie oczekiwać na stosowny moment, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym partnerem i na uczelni często osiąga wybitne wyniki. Częstokroć bywa niezdecydowany, często brakuje mu konsekwencji i trudno jest mu trzymać się powziętych zobowiązań, więc bardzo marnie spełnia się jako głowa rodu lub instruktor. Jest to człowiek opiekuńczy, zatraca się w działalności charytatywnej i nie ma pojęcia, co to skąpstwo, a więc jest brany za jelenia.
Cechuje się rozwagą, to ostrożny i śmiały przywódca, rozpatruje rozmaite harmonogramy wydarzeń oraz mknie ku dostatkowi wolno, ale systematycznie. Znamionuje się kompromisowością, nie niepokoją inne zamiłowania i cieszy go różnolitość rzeczywistości i współpracowników, a zatem stara się stronić od postrzelonych fanatyków zajętych szerzeniem jedynie słusznych koncepcji. Jest to osoba powolna, żółw to przy nim urodzone ucieleśnienie gwałtowności, do własnych obowiązków ustosunkowuje się tak, jakby dysponował na zrealizowanie wszelkich zadań kompletną wiecznością. To jednostka religijna, jest wyczulony na cudze doznania i kłopoty i jego dzieła umieją niezwykle pobudzać, toteż kluczowe jest dla niego wyszukanie entuzjastów dla swoich wytworów. Charakteryzuje się zaradnością, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, dlatego szaleństwem jest przewidywanie, że będzie liczył się z twoimi instrukcjami i zakazami. Cechuje się defetyzmem, na obieranych przez niego werdyktach ciąży zwykle mniemanie o swojej kiepskiej doli, skutkując traceniem przez niego najrozmaitszych wartościowych sposobności oraz wzmagając niebezpieczeństwo nowych porażek. Częstokroć bywa bezwolny, funkcjonuje w biernym zwątpieniu, aż drugi człowiek podejmie decyzję, zostawiając go w miłym marazmie. Charakteryzuje się stanowczością, przeważnie działa szybko i dynamicznie, jeśli to konieczne, nieustępliwie i pragmatycznie argumentuje swoje oceny i nie pozwala się zbić z tropu. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi upominać osoby w pobliżu, dowolną różnicę opinii uważa za akt wrogości, a zatem często wszczyna potyczki ze znajomymi.

Pozostałe atrybuty odpowiednio określające owego osobnika to również: przyjacielski, humorzasty, zdystansowany, przyzwoity, sentymentalny, mądry, snobistyczny, punktualny, szlachetny, współczujący, hałaśliwy, indywidualistyczny, roztargniony, bezczynny, wystraszony, czuły, roztropny, depresyjny, beznamiętny, podejrzliwy, sarkastyczny oraz humanitarny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: fizyk, programista, architekt, lekarz, informatyk, budowlaniec, anestezjolog, chirurg, technik, ortopeda, inżynier, urbanista, chemik, farmaceuta, dentysta i webmaster.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Auenbrugger Leopold - (1722-1809) - lekarz austriacki.
  • Hopf Heinz - (1894-1971) - matematyk szwajcarski.
  • Kaczyński Filip - (1987-) - pracownik samorządowy, polityk.
  • Kędzior Tomasz - (1971-) - kaskader filmowy.
  • Klein Calvin - (1942-) - amerykański projektant mody, producent perfum.
  • Lee Pinky - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Pszenycznych Serhij - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Stawarz Rafał - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wawszczyk Ariel - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wenta Bogdan - (1961-) - sportowiec, piłka ręczna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.