Skorpion, 18 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 18 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion, który urodził się dnia 18 11, jest to człowiek altruistyczny, realizuje się w aktywności charytatywnej i nie zna małoduszności, więc nierzadko doświadcza problemów pieniężnych. Bywa osobnikiem uczuciowym, nie stroni od poetyckich wzruszeń, nie ceni czysto logicznego podejścia, toteż często wolałby przyjść na świat o stulecia dawniej. Jest to jednostka wierna, jest porządnym i rzetelnym podwładnym, do związków odnosi się bardzo serio, ale częstokroć w tym spontanicznym koleżeństwie umie zapomnieć własne potrzeby. Cechuje się cierpliwością, potrafi być pobłażliwym i empatycznym towarzyszem, w minionych czasach umiałby być kopistą kaligrafującym wiekowych książkach i potrafi uważnie wyczekiwać na sposobny moment. Jest to osoba zmienna, nie umie zdecydować się na jedną opinię i trudno jest mu upierać się przy podjętych zobowiązaniach, często chwyta się najrozmaitszych prac. Znamionuje się konsekwencją, metodycznie zmierza do mety, przeszkody nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak słabo radzi sobie z gwałtownie zmieniającymi się warunkami. Charakteryzuje się introwertyzmem, jego osobista dusza potrafi być dla niego obszerną i szeroką rzeczywistością, częstokroć umie wykazywać nieziemską wytrwałość przy remoncie podniszczonych maszyn, aczkolwiek gawiedź często totalnie go konsternuje.
Częstokroć bywa apatyczny, marnuje chwilę na nieproduktywnym psioczeniu, aż sprawa zostanie załatwiona przez innych, zwalniając go od wątpliwości. To człowiek fatalistyczny, wrodzone czarnowidztwo autentycznie komplikuje mu egzystencję, prowadząc go często do porzucania dosyć dobrze prezentujących się przedsięwzięć oraz powiększając ryzyko kolejnych fiask. Cechuje się kompromisowością, nie przeszkadzają cudze zainteresowania i nie interesuje go przekonywanie kompanów do swoich poglądów, a więc jest wolontariuszem dobroczynnym zabiegającym o wolność osób marginalizowanych. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w realizowaniu własnych zamierzeń potrafi być niezwykle konsekwentny, czasem aż drapieżny, umie wyegzekwować załatwienie wydanych zarządzeń oraz radośnie reaguje na wszelkie pozytywne reorganizacje w życiu. To osobnik dalekowzroczny, unika niefrasobliwych działań, drobiazgowo planuje najmniejsze manewry i pędzi ku dostatkowi wolno, lecz systematycznie. Bywa pobożny, dysponuje artystycznym i niezmiernie wrażliwym psyche i w celnej wypowiedzi potrafi zmieścić morze emocji, a zatem zazwyczaj zajmuje się jakimś rodzajem sztuki. Charakteryzuje się ksenofobią, irytują go ludzie o odrębnych światopoglądach, na całym świecie wyłącznie on widzi rzeczy należycie, dlatego częstokroć wszczyna wojny ze znajomymi. Jest to jednostka powolna, leniwiec to przy nim autentyczne ucieleśnienie szybkości, cacka się z każdym zagadnieniem tak niesłychanie, jakby kompletnie nie troszczył się o zakończenie swoich prac. To osobnik zaradny, naprawdę kocha się w nieskrępowanej suwerenności decydowania, zatem absurdem jest zakładanie, iż ustąpi komuś bez starcia.

Pozostałe przymioty adekwatnie ukazujące przedstawianą osobę to także: delikatny, dobroczynny, łaskawy, namiętny, paranoiczny, ciepły, pomysłowy, uroczy, samotniczy, idealistyczny, ociężały, oziębły, indywidualistyczny, przyjazny, introspektywny, wiarygodny, bezładny, tchórzliwy, roztargniony, próżny, snobistyczny, zdystansowany, ufny, leniwy, buntowniczy, roztrzepany, refleksyjny, neurotyczny oraz zrzędliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: webmaster, fizyk, architekt, lekarz, farmaceuta, programista, ortopeda, dentysta, technik, budowlaniec, inżynier i urbanista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baldovaliev Zoran - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bieskow Konstantin - (1920-2006) - rosyjski sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Buck Travis - (1983-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Celejewski Marcin - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dehmel Richard - (1863-1920) - niemiecki poeta, prozaik.
 • Fabolous - (1977-) - raper amerykański.
 • Jurewicz Aleksander - (1952-) - prozaik, poeta.
 • Korniłow Aleksandr A - (1862-1925) - rosyjski działacz demokratyczny.
 • Kowalski Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lemieux Jocelyn - (1967-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Majewska Barbara - (1945-) - aktorka.
 • Nievez Nikki - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Popiołek Stefan - (1948-) - organizator produkcji filmowej.
 • Przeździecki Stefan - (1879-1932) - ziemianin, dyplomata, prawnik.
 • Rozsda Endre - (1913-1999) - francuski malarz surrealistyczny.
 • Schmalensee Artur von - (1900-1972) - architekt szwedzki.
 • Stańdo Jacek - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tonetto Max - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Watson Jeffrey - (1722-1796) - zegarmistrz.
 • Wysznia Ostap - (1889-1956) - pisarz ukraiński.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.