Skorpion, 12 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 12 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Mężczyzna skorpion, który przyszedł na świat w dniu 12 11, to osoba cierpliwa, częstokroć jest fenomenalnym przewodnikiem, w ogólniau często zdobywa doskonałe noty i determinacja w zmierzaniu do celu częstokroć pozwala mu uzyskać bogactwo. Cechuje się systematycznością, umie racjonalnie dysponować swoimi środkami, problemy nie potrafią szybko go zdeprymować, jednak kiepsko daje sobie radę z żywiołowo przeobrażającymi się okolicznościami. Często bywa niezdecydowany, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i częstokroć nie potrafi dokończyć rozgrzebanych spraw, często wkurza swoich wspólników. Jest to osobnik opiekuńczy, zatraca się w działalności społecznej i jest wiecznym marzycielem, dlatego niekiedy samemu wymaga pomocy materialnej. Charakteryzuje się nietowarzyskością, jego osobisty duch potrafi być dla niego niezmierzonym i szerokim środowiskiem, umie poświęcić cały dzień dziwacznym działaniom, jednakże gawiedź częstokroć bezgranicznie go rozprasza. Jest to jednostka lojalna, jest niezmiernie troskliwy w stosunku do własnego współmałżonka, oddanie w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą nie budzącą wątpliwości, ale jego przyrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem erupcji niechęci. Bywa człowiekiem uczuciowym, łatwiej ujmuje go czucie aniżeli inteligencja, nie współdziała ze światem maszyn liczących, zatem dzisiejsze otoczenie często nie odpowiada mu.
Bywa osobą bierną, przepuszcza chwilę na daremnym psioczeniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona przez innych, przynosząc mu wieczny urlop. To jednostka zaradna, nie lubi wszelkich barier i praw, a więc niech ci nie roi się, iż będzie respektował twoje restrykcje i dyrektywy. To osobnik ostrożny, stroni od nierozważnych aktywności, drobiazgowo organizuje najdrobniejsze akcje oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, lecz konsekwentnie. To jednostka silna, zmierza do finału bez zbędnych rozterek, z pasją wciela w życie ogromne reformy i przełomy oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Znamionuje się kompromisowością, posiada niezwykle ciekawską i wieloaspektową umysłowość i ludzi odmiennych i egzotycznych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, więc nie znosi u współpracowników jedynie niedostatku tolerancji. Jest to osobnik posępny, na podejmowanych poprzez niego osądach ciąży zwykle mniemanie o swoim fatalnym losie, skutkując przepuszczaniem przez niego najrozmaitszych przydatnych sposobności oraz owocując raptownym zniechęcaniem się przed osiągnięciem celu. Bywa jednostką pobożną, bardzo wzruszają go kłopoty innych osób i jego dzieła umieją niezmiernie poruszać, toteż najważniejsze jest dla niego posiadanie widzów dla własnych wytworów. Jest to osobnik ksenofobiczny, denerwują go ludzie o odrębnych opiniach, dowolną sprzeczność stanowiska uznaje za atak, a zatem w krótkim czasie zniechęca do siebie normalne osoby. Jest to osobnik powolny, nie można go przeważnie opisać jako uporządkowanym, do swoich obowiązków zabiera się tak, jakby przemijanie życia kompletnie nie tyczyło się jego persony.

Pozostałe atrybuty trafnie charakteryzujące niniejszą jednostkę to też: przyjazny, pożądliwy, tkliwy, nieugięty, czujny, namiętny, szczodry, tyrański, ufny, bałaganiarski, przekorny, poważny, obłąkany, małomówny, refleksyjny, buntowniczy, zrzędliwy, nieuprzejmy, seksowny, miłosierny, bezładny, ciepły, histeryczny, tchórzliwy, sprytny, perfidny, wielkoduszny oraz samotniczy.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: chirurg, farmaceuta, technik, dentysta, fizyk, budowlaniec, inżynier, informatyk i programista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Mimi - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Bolechowska Alina Zofia - (1924-) - artystka śpiewaczka operowa i estradowa, pedagog śpiewu.
 • Ellis Edward - (1870-1952) - aktor amerykański.
 • Grant Sheila - (1981-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Jasieński Stanisław - (1850-1929) - aktor, dekorator.
 • Katrin - (1981-) - ukraińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kwapiński Jan - (1885-1964) - działacz socjalistyczny i związkowy.
 • Mista - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mullally Megan - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Padlikowski Zbigniew - (1957-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Paku-Tshela David - (1985-) - kongijski sportowiec, piłka nożna, napastnik.
 • Paku-Tshela David - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Röchling Hermann - (1872-1955) - przemysłowiec niemiecki.
 • Walezjuszka Klaudia - (1547-) - księżniczka francuska, księżna Lotaryngii i Baru.
 • Weiss Carol - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wing Leonard Fish - (1893-1945) - generał amerykański.
 • Żarnecki Michał - (1946-2016) - realizator filmów, operator i reżyser dźwięku.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.