Skorpion, 11 listopada - Mężczyzna

Skorpion, 11 listopada - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny mężczyzna skorpion, który urodził się w dniu 11 11, to osobnik nietowarzyski, uwielbia spędzać czas, w swoich osobistych myślach, ochoczo zajmuje się hermetycznymi hobby, jednak umieszczony na scenie traci mnóstwo ze swojego powabu. To człowiek troskliwy, rozrzutnie obdarowuje osoby we własnej okolicy i więcej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli majętność, zatem czasami doznaje komplikacji pieniężnych. Częstokroć bywa zmienny, nie potrafi trwać przy metodycznych zobowiązaniach i trudno jest mu trzymać się wybranych decyzji, często denerwuje swoich współpracowników. Częstokroć bywa empatyczny, pokłada ufność w czarnoksięstwie, wzory i obliczenia odpychają go, dlatego przed monitorem często czuje się niczym ryba na brzegu. Jest to jednostka zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje zamierzenia do korzystnego wykonania, potrafi się właściwie inspirować, jednak marnie radzi sobie z żywiołowo przeistaczającymi się warunkami. Cechuje się szczerością, jest poważanym i rzetelnym pracownikiem, stara się działać adekwatnie do swoich poglądów, ale częstokroć w tej przyrodzonej przyjazności umie nie dopilnować osobistych potrzeb. To osobnik cierpliwy, potrafi uzyskać biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długookresowej praktyki, umie być wielkodusznym i otwartym kompanem i w ogólniau często uzyskuje doskonałe stopnie.
To osoba silna, zmierza do celu bez zbędnych wahań, jeśli trzeba, zdecydowanie i rzetelnie dowodzi swoich opinii oraz nie pozwala się zdezorientować. To człowiek rozważny, unika pochopnych działań, rozpatruje różnorodne projekty posunięć i mknie ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się uduchowieniem, jest uczulony na cudze przeżycia i trudności i jest niezwykle uzdolniony plastycznie albo językowo, toteż częstokroć jest opiekunem mentalnym dla innych. Często bywa bezwolny, marudzi zwlekając, aż ktoś obcy wymyśli rozwiązanie, pomagając mu nadal bawić się swoimi rozważaniami. Jest to jednostka ponura, wszelką jego działalność tłamsi ciągły deficyt śmiałości, owocując marnowaniem jego zdolności oraz zabierając mu żar wymagany do dokończenia rozpoczętych inicjatyw. Jest to osobnik tolerancyjny, nie przeszkadzają odmienne upodobania i sprawnie uaktualnia istniejące przekonania w zderzeniu z nowymi doznaniami, a więc nie toleruje u wspólników jedynie nieposiadania tolerancji. To człowiek powolny, ukończenie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niego niewykonalne wyzwanie, ślimaczy się z każdą możliwą rzeczą tak niesłychanie, jakby przemijanie dnia wcale nie miało związku z jego postacią. To osoba ksenofobiczna, zmaga się z każdym sądzącym w inny sposób, jego koledzy muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak on, a zatem potrafi dojść do ładu wyłącznie ze zbliżonym do niego ekstremistą. Znamionuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, więc niech ci nie jawi się, że będzie respektował twoje pouczenia i restrykcje.

Pozostałe cechy poprawnie opisujące ową jednostkę to także: humanitarny, niezawodny, leniwy, indywidualistyczny, oryginalny, oziębły, afektowany, zgryźliwy, surowy, uroczy, samotniczy, bałaganiarski, seksowny, tępy, podły, filozoficzny, idealistyczny, utalentowany, hałaśliwy oraz snobistyczny.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: lekarz, urbanista, budowlaniec, chemik, architekt, programista, technik, inżynier, fizyk, dentysta, anestezjolog, webmaster, informatyk, chirurg, ortopeda i farmaceuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bojarskich Kławdija - (1939-) - rosyjska sportowiec, biegi narciarskie.
 • Bond Samantha - (1971-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Earnest Herbert Ludwell - (1895-1970) - generał amerykański.
 • Follis Arianna - (1977-) - włoska sportowiec, biegi narciarskie.
 • García Jorge - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hatoyama I'ichirō - (1918-1993) - polityk japoński.
 • Lewandowski Rafał - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Liburd Melanie - (1987-) - brytyjska aktorka, modelka.
 • Łoziński Dawid - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maszczenko Rusłan - (1971-) - rosyjski sportowiec, lekkoatletyka, bieg przez płotki.
 • Nogi Maresuke - (1849-1912) - generał japoński.
 • Sterling Rachel - (1979-) - aktorka amerykańska.
 • Sznajder Marcin - (1943-) - kaskader filmowy.
 • Talon Keith - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Whitfield June - (1925-) - aktorka angielska.
 • Williamson Lewis - (1989-) - brytyjski kierowca wyścigowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.