Skorpion, 31 października - Mężczyzna

Skorpion, 31 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Mężczyzna skorpion urodzony dnia 31 10 charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, metodycznie podąża do mety, przeciwności nie umieją łatwo go zrazić, jednak potrafi być nadto oficjalny w nietypowych sytuacjach. Cechuje się lojalnością, jest niezmiernie opiekuńczy względem swojej drugiej połowy, usiłuje działać właściwie do swoich przekonań, jednakże jego spontaniczna sprawiedliwość umie skutkować przypływami niechęci. Jest to jednostka introwertyczna, dobrze czuje się w pojedynkę, częstokroć potrafi okazywać niespotykany upór przy renowacji uszkodzonych przedmiotów, aczkolwiek pokazany na scenie traci wiele ze swojego powabu. Znamionuje się troskliwością, realizuje się w aktywności prospołecznej i nie zajmuje się prywatnym zarobkiem, dlatego często męczy go niedobór prostej, codziennej racjonalności. To osobnik cierpliwy, częstokroć jest świetnym nauczycielem, w minionych stuleciach umiałby być zakonnikiem kaligrafującym szacownych książkach i determinacja w posuwaniu się do celu często pomaga mu osiągnąć sukces. Jest to człowiek uczuciowy, ufa tarotowi, nie lubi świata technicznego, a więc częstokroć wolałby urodzić się o wieki wcześniej. To osoba niestała, jego przeświadczenia i postawy często są niejednoznaczne i potrafi błyskawicznie wycofać się tuż przed uzyskaniem finału, częstokroć denerwuje swoich współpracowników.
To jednostka powolna, ukończenie czegokolwiek o czasie to dla niego niewykonalne zadanie, umie przekroczyć wszelki akceptowalny termin, jakby upływanie czasu wcale nie dotykało jego persony. Charakteryzuje się ksenofobią, jest wielce przeświadczony o osobistej perfekcyjności, każdą sprzeczność punktu widzenia uznaje za atak, zatem prędko zraża do siebie pozostałych ludzi. Cechuje się defetyzmem, najsubtelniejszą jego pracę utrudnia konsekwentny deficyt wiary w sukces, wyzwalając u niego często nieuświadomione niszczenie własnego działania oraz wzmagając niebezpieczeństwo następnych przegranych. To osoba przezorna, to dalekowzroczny i wytrawny przywódca, rozpatruje najrozmaitsze plany wydarzeń i prze ku bogactwu powoli, ale systematycznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zrozumiale i dokładnie komunikuje swoje potrzeby, chętnie współzawodniczy z innymi oraz z radością przyjmuje wszelkie korzystne reformy w rzeczywistości. Jest to osobnik niezależny, nie znosi jakichkolwiek regulaminów i barier, a zatem głupotą jest zakładanie, że posłucha kogoś bez starcia. Częstokroć bywa uduchowiony, przeważnie jest znacząco bardziej emocjonalny niż ogół społeczności i w lakonicznej wypowiedzi potrafi zamieścić mrowie uniesień, toteż często jest mentorem mentalnym dla innych. Znamionuje się pasywnością, przeciąga wszelkie sprawy do czasu, aż inny człowiek podejmie decyzję, dostarczając mu pełnej beztroski. Jest to jednostka kompromisowa, umie zadawać się z ludźmi o wybitnie rozbieżnych poglądach i jednostek różnych i niekonwencjonalnych nie uważa z marszu za zagrożenie, więc bywa aktywistą dobroczynnym dopominającym się o równość ludzi represjonowanych.

Pozostałe cechy celnie obrazujące opisywanego osobnika to również: seksowny, szlachetny, próżny, bałaganiarski, utalentowany, sarkastyczny, nieuprzejmy, małomówny, ociężały, łaskawy, obłąkany, ciepły, tkliwy, punktualny, tępy, indywidualistyczny, bezbarwny, nadwrażliwy, namiętny, delikatny, pomysłowy, paranoiczny oraz pożądliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: technik, dentysta, lekarz, farmaceuta, architekt, ortopeda, anestezjolog i urbanista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anstey Christopher - (1724-1805) - angielski pisarz, poeta.
 • Bates Brandy - (1982-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Etxeita Xabier - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hanke Krzysztof - (1957-) - aktor kabaretowy.
 • Hunter Steven - (1981-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Ivanovski Mirko - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewandowski Michał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łazuka Bohdan - (1938-) - aktor, piosenkarz.
 • Mullen Larry - (1961-) - irlandzki muzyk rockowy, perkusista.
 • O'Hara Paula - (1955-) - aktorka amerykańska.
 • Shepard Majella - (1979-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sick Gernot - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wiącek Patryk - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.