Skorpion, 30 października - Mężczyzna

Skorpion, 30 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion, który urodził się dnia 30 10, jest to człowiek konsekwentny, wykonuje pracę bez nieefektywnych zrywów, przeciwności nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak niejednokrotnie zbytnio przyzwyczaja się do już stworzonych projektów. Jest to osobnik zmienny, nie umie wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i ciężko jest mu upierać się przy powziętych decyzjach, dlatego bardzo trudno toczy się z nim negocjacje. Jest to osoba empatyczna, wyjść z kłopotów poszukuje w zabiegach magicznych i w proroctwach, nie przepada za cywilizacją technologiczną, zatem przed laptopem często czuje się niczym pingwin na pustyni. Cechuje się wytrwałością, radzi sobie w zawodzie lubianego przewodnika, potrafi wykonać zadania niezmiernie nieatrakcyjne dla innych ludzi i umie być pobłażliwym i otwartym kompanem. Charakteryzuje się troskliwością, bawi go dostarczanie szczęścia innym ludziom i nie pociągają go władza i hołdy, więc jest brany za jelenia. To jednostka szczera, jest niezwykle ciepły względem własnego partnera, jest bardzo szanowany przez współtowarzyszy, ale częstokroć w tym immanentnym koleżeństwie potrafi nie dopilnować osobistych potrzeb. Znamionuje się introwertyzmem, uwielbia bujać w obłokach, w swoich prywatnych fantazjach, umie poświęcić cały dzień niezrozumiałym zajęciom, jednakże tłum często kompletnie go peszy.
To osobnik kompromisowy, posiada niezwykle dociekliwą i wieloaspektową umysłowość i ekscytuje go rozmaitość rzeczywistości i współpracowników, toteż nie akceptuje u kumpli jedynie nieposiadania szacunku dla innych. Cechuje się stanowczością, z reguły żyje gwałtownie i żwawo, chętnie współzawodniczy z innymi oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne reorganizacje w życiu. Bywa apatyczny, trwa w bezwolnym zwątpieniu, aż ktoś obcy wymyśli rozwiązanie, utrzymując go w przyjemnym letargu. Jest to człowiek religijny, przeważnie jest znacznie bardziej emocjonalny niż większość społeczności i jego wytwory potrafią niezmiernie poruszać, a zatem częstokroć jest opiekunem duchowym dla innych. Charakteryzuje się ksenofobią, przeciwstawia się każdemu myślącemu odmiennie, na całej całej planecie tylko on widzi sprawy odpowiednio, a więc momentalnie zraża do siebie pozostałe osoby. To jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek plany działają dla niego wyłącznie w teorii, zachowuje się tak, jakby upływ czasu wcale nie dotykał jego persony. Jest to osobnik samodzielny, nie cierpi wdrażania czyichś zaleceń, więc niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się oznajmionym mu nakazom. Cechuje się pesymizmem, na podejmowanych poprzez niego werdyktach zaważa zwykle przekonanie o swojej fatalnej doli, owocując marnowaniem przez niego rozmaitych wartościowych okazji oraz odbierając mu siłę wskazaną do zakończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Znamionuje się rozwagą, to przewidujący i wytrawny strateg, tworzy wyrafinowane harmonogramy i nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych niestarannie.

Inne przymioty kapitalnie określające wspomnianego człowieka to też: przyzwoity, nieuprzejmy, bezczynny, pomysłowy, bałaganiarski, nadwrażliwy, bezładny, zgryźliwy, gospodarny, szczodry, przeczulony, tkliwy, podejrzliwy, ufny, uprzejmy, wielkoduszny, beznamiętny, histeryczny, refleksyjny, przekorny, introspektywny, surowy oraz samotniczy.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: technik, fizyk, farmaceuta, dentysta, webmaster, inżynier, ortopeda, budowlaniec, informatyk, chemik, programista, chirurg i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brown Clifford - (1930-1956) - muzyk jazzowy, trębacz.
 • Carol Sue - (1906-) - aktorka amerykańska.
 • Conkling Roscoe - (1829-1888) - polityk amerykański.
 • Long Nia - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Madero Francisco - (1873-1913) - polityk meksykański.
 • Marie Tina - (1984-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Matijczak Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • McDonald Garry - (1948-) - aktor australijski.
 • Randzio Kamil - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reed Shanna - (1956-) - aktorka amerykańska.
 • Stevenson Juliet - (1956-) - aktorka angielska.
 • Szurmiej Lena - (1947-) - aktorka, reżyser teatralny.
 • Ustinow Dimitrij Fiodorowicz - (1908-1984) - rosyjski inżynier, polityk.
 • Wałaszek Eugeniusz - (1926-1991) - aktor.
 • Zamfirescu Duiliu - (1858-1922) - pisarz rumuński.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.