Skorpion, 29 października - Mężczyzna

Skorpion, 29 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan skorpion, który urodził się dnia 29 10, jest to osobnik nietowarzyski, częstokroć jest introwertykiem, często potrafi okazywać niespotykaną wytrwałość przy renowacji uszkodzonych urządzeń, lecz umieszczony na eksponowanym miejscu traci wiele ze swojej atrakcyjności. To osoba cierpliwa, cierpliwość w dochodzeniu do mety częstokroć dopomaga mu osiągnąć dostatek, często raduje go wędkowanie i umie uważnie słuchać ludzkich opowieści. Jest to jednostka altruistyczna, potrafi nadstawiać karku za innych ludzi i nie pociągają go rozgłos i zachwyty, toteż niekiedy osobiście potrzebuje ratunku finansowego. Cechuje się wiernością, umie być najlepszym kolegą przydatnym w problemach, stara się działać stosownie do swoich poglądów, jednak jego przyrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem paroksyzmów awersji. Jest to osoba zdyscyplinowana, konsekwentnie zmierza do celu, umie się należycie inspirować, jednak niejednokrotnie zbytnio obstaje za poprzednio stworzonymi planami. Jest to osobnik wrażliwy, nie lęka się emocjonalnych uniesień, obliczenia i cyfry odpychają go, a więc częstokroć wolałby przyjść na świat o wieki dawniej. Często bywa niezdecydowany, nie potrafi wybrać jednej opinii i umie modyfikować kluczowe decyzje codziennie, częstokroć złości swoich współpracowników.
Znamionuje się uduchowieniem, jest wyczulony na cudze bodźce i kłopoty i jest niezwykle uzdolniony malarsko bądź pisarsko, dlatego często jest nauczycielem mentalnym dla innych. Lubi zachowywać się stanowczo, klarownie i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, chętnie współzawodniczy z innymi oraz nie wyrzeka się wdrażania dalekosiężnych koncepcji dla krótkotrwałego i iluzorycznego komfortu. To człowiek defetystyczny, zawsze trapi go powątpiewanie odnośnie zasadności realizowanych działań, powodując tracenie przez niego rozmaitych cennych okazji i zabierając mu dynamizm wymagany do sfinalizowania rozpoczętych projektów. To jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek grafiki funkcjonują dla niego tylko w teorii, potrafi przekroczyć każdy sensowny czas realizacji, jakby dobrze czuł się przy takim marnowaniu życia. Jest to osobnik tolerancyjny, posiada niezmiernie dociekliwą i wszechstronną umysłowość i osób odmiennych i nietypowych nie uznaje od razu za zagrożenie, więc nie toleruje u współtowarzyszy jedynie niedostatku tolerancji. Jest to człowiek przewidujący, unika nieroztropnych aktywności, skrupulatnie aranżuje najbłahsze manewry oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych niestarannie. Częstokroć bywa nietolerancyjny, jest święcie przekonany o osobistej nieomylności, dowolną niezgodność stanowiska uważa za akt wrogości, zatem w krótkim czasie zraża do siebie normalne osoby. To jednostka zaradna, postanowienia podejmuje na podłożu własnych przemyśleń, a zatem zawiedzie cię spodziewanie się, iż będzie przestrzegał twoich nakazów i restrykcji. To człowiek pasywny, marnuje chwilę na bezskutecznym stękaniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, zostawiając go w miłym bezruchu.

Pozostałe cechy trafnie ukazujące tego osobnika to także: nietaktowny, roztrzepany, leniwy, tyrański, współczujący, refleksyjny, roztargniony, oryginalny, pomysłowy, wyemancypowany, bezładny, ufny, zdystansowany, tępy, wielkoduszny, depresyjny, neurotyczny, litościwy, idealistyczny, uroczy, poważny, perfidny, niezawodny, humanitarny, roztropny, ociężały, podły, sentymentalny, obłąkany oraz zagubiony.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: architekt, anestezjolog, inżynier, webmaster, programista, urbanista, chirurg i informatyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Aylward Derek - (1922-2005) - aktor angielski.
  • Bernard Julia - (1993-) - aktorka dziecięca.
  • Eisley India - (1993-) - aktorka amerykańska.
  • Futcher Hugh - (1937-) - aktor angielski.
  • Hathaway Kellen - (1986-) - aktor amerykański.
  • Iwiński Andrzej - (1934-2013) - aktor.
  • Kasparek Franciszek - (1844-1903) - prawnik, profesor.
  • Kogut Stanisław - (1953-) - mechanik, polityk.
  • Morozow Aleksandr Aleksandrowicz - (1904-1974) - generał radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.