Skorpion, 26 października - Mężczyzna

Skorpion, 26 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Skorpion urodzony dnia 26 10 jest to osoba opiekuńcza, fascynuje go sprawianie szczęścia przyjaciołom i nie wykazuje pazerności, więc chwilami ma kłopoty ekonomiczne. Charakteryzuje się wytrwałością, umie urzeczywistnić sprawy niezmiernie zniechęcające dla innych ludzi, na studiach częstokroć osiąga fenomenalne oceny i potrafi być wielkodusznym i wrażliwym kumplem. Jest to jednostka uczuciowa, nie obawia się sentymentalnych uniesień, cyfry i kalkulacje nie pociągają go, a więc współczesna rzeczywistość często nie odpowiada mu. Cechuje się introwertyzmem, częstokroć bywa indywidualistą, umie poświęcić cały dzień dziwacznym czynnościom, ale eksponowany na scenie traci mnóstwo ze swojego powabu. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie dąży do mety, przeszkody nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak umie być nadmiernie konwencjonalny w nieprzewidzianych okolicznościach. To osobnik niekonsekwentny, często nie starcza mu hartu ducha i częstokroć nie potrafi zakończyć rozpoczętych zadań, dlatego bardzo ciężko toczy się z nim negocjacje. Jest to jednostka szczera, umie być doskonałym kolegą dostępnym w trudnościach, do związków małżeńskich odnosi się niezwykle poważnie, aczkolwiek jego przyrodzona sprawiedliwość potrafi skutkować wybuchami antypatii.
Znamionuje się ostrożnością, podejmuje próby, by nie zachowywać się emocjonalnie, bacznie ogląda posiadane informacje i prognozy oraz nie wierzy projektom sporządzonym w pośpiechu. To osoba zdecydowana, wyśmienicie zna swoje oczekiwania, chętnie współzawodniczy z innymi i radośnie odbiera wszelkie pozytywne innowacje w życiu. Jest to jednostka nietolerancyjna, irytują go ludzie o niezależnych opiniach, na całym całym globie wyłącznie on pojmuje rzeczy prawidłowo, a zatem często wszczyna starcia ze znajomymi. To osobnik posępny, naturalny defetyzm naprawdę komplikuje mu egzystencję, wyzwalając u niego częstokroć nieświadome partolenie własnej pracy oraz powodując zaskakujące porzucanie działań przed osiągnięciem celu. To jednostka samodzielna, autentycznie przepada za totalną niezależnością decydowania, zatem niech ci nie wydaje się, iż usłucha kogoś bez potyczki. Jest to osoba tolerancyjna, umie bratać się z ludźmi o wielce odmiennych przekonaniach i osobników różniących się i obcych nie uznaje z góry za zagrożenie, toteż dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych ekstremistów zaaferowanych rozgłaszaniem najsłuszniejszych idei. Często bywa pobożny, dysponuje twórczym i niezmiernie otwartym umysłem i potrafi bardzo malowniczo opisywać emocjonalne doznania innych, a więc częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. To jednostka powolna, jakiekolwiek plany działają dla niego tylko teoretycznie, do swoich zleceń zabiera się tak, jakby upływ czasu w ogóle nie miał związku z jego personą. Bywa bezwolny, marudzi czekając, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, dopomagając mu nie przejmować się niczym.

Pozostałe przymioty właściwie portretujące przedstawianego człowieka to też: refleksyjny, gospodarny, czuły, tępy, sentymentalny, nietaktowny, hałaśliwy, seksowny, pomylony, leniwy, wystraszony, przeczulony, niezawodny, małomówny, pomysłowy, roztropny, indywidualistyczny, oryginalny, pożądliwy, roztrzepany, miłosierny, histeryczny, bezbarwny, tajemniczy, poważny, podejrzliwy oraz szlachetny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: webmaster, dentysta, budowlaniec, architekt, technik, anestezjolog, chirurg, farmaceuta i chemik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boucher Charles Hamilton - (1898-1951) - generał brytyjski.
 • Chivu Cristian - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Frobenius Ferdinand Georg - (1849-1917) - matematyk niemiecki.
 • Guła Maciej - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jendrišek Erik - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kozaczyński Jacek - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Król John - (1910-1996) - kardynał amerykański, pochodzenia polskiego.
 • Moore Essy - (1980-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Opriş Ştefan - (1893-1979) - generał rumuński.
 • Popow Iwelin - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Saivet Henri - (1990-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Syczow Dmitrij - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.