Skorpion, 25 października - Mężczyzna

Skorpion, 25 października - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalny pan skorpion urodzony w dniu 25 10 to człowiek cierpliwy, umie uważnie słuchać cudzych opowieści, w dawnych czasach potrafiłby być zakonnikiem piszącym antycznych księgach i cierpliwość pomaga mu wychwycić współzależności niezauważalne dla normalnych osób. Częstokroć bywa zmienny, nie umie trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i często nie potrafi dokończyć rozpoczętych spraw, częstokroć denerwuje swoich wspólników. To jednostka wierna, kompani są dla niego niezwykle istotni, stara się działać właściwie do swoich przekonań, ale nierzadko w swoim zaangażowaniu dochodzi aż do bufonerii. Bywa osobnikiem wrażliwym, rozstrzygnięć kłopotów szuka w zabiegach magicznych i w znakach, wzory i rachunki odrzucają go, zatem przed klawiaturą często zachowuje się jak wielbłąd na śniegu. Jest to człowiek introwertyczny, świetnie czuje się bez towarzystwa, umie poświęcić cały dzień oryginalnym zajęciom, jednak wystawiony na widoku publicznym traci dużo ze swojej atrakcyjności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie dąży do finału, potrafi się należycie mobilizować, jednak niekiedy zbyt przyzwyczaja się do uprzednio opracowanych pomysłów. Znamionuje się altruizmem, jest aż nadto hojny i bardziej ceni koleżeństwo niźli zamożność, a zatem niekiedy osobiście potrzebuje pomocy ekonomicznej.
To jednostka niezależna, naprawdę przepada za absolutną niezależnością decydowania, dlatego zawiedzie cię uważanie, że podda się komuś bez walki. Cechuje się defetyzmem, najbłahszą jego pracę tłamsi chroniczny deficyt śmiałości, prowadząc go częstokroć do zupełnie zbędnej klęski oraz zabierając mu energię pożądaną do finalizacji zaczętych projektów. Jest to osoba powolna, ukończenie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niego nierealna misja, do własnych zleceń zabiera się tak, jakby przemijanie życia kompletnie nie dotyczyło jego istoty. Jest to osobnik pobożny, niezmiernie ujmują go trudności innych ludzi i jest bardzo utalentowany artystycznie bądź poetycko, a więc często bywa przewodnikiem mentalnym dla innych. Charakteryzuje się ksenofobią, domaga się dokładnej realizacji swoich instrukcji, na całym całym globie tylko on rozumie rzeczy odpowiednio, więc częstokroć toczy wojny z kolegami. Znamionuje się pasywnością, marnuje żywot na daremnym lamentowaniu, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, dopomagając mu nie przejmować się niczym. Charakteryzuje się kompromisowością, nie boi się zagadnień awangardowych i odmiennych od wcześniej doświadczonych i ekscytuje go urozmaicenie otoczenia i współpracowników, toteż jest organizatorem dobroczynnym dopominającym się o swobodę ludzi represjonowanych. Jest to osoba zdecydowana, zrozumiale i starannie komunikuje swoje oczekiwania, chętnie urzeczywistnia ogromne przełomy i udoskonalenia oraz nie lęka się rozpoczynania sprzeczek. Jest to jednostka przewidująca, to przezorny i śmiały przywódca, wnikliwie analizuje posiadane zbiory danych i prognozy oraz nie pokłada ufności w konceptach napisanych byle jak.

Pozostałe przymioty kapitalnie ukazujące opisywanego osobnika to także: zagubiony, tyrański, nadwrażliwy, oryginalny, oziębły, afektowany, bezładny, seksowny, podły, dobroczynny, sarkastyczny, wyemancypowany, sprytny, przyjacielski, solidny, indywidualistyczny, ostry, leniwy, hałaśliwy, humanitarny, neurotyczny, obłąkany i wiarygodny.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: chemik, farmaceuta, technik, architekt, dentysta, webmaster, anestezjolog, inżynier, informatyk, budowlaniec, fizyk oraz ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bingxun Pang - (1879-1963) - generał chiński,.
 • Binx Nautica - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Carroll Leo G - (1892-1972) - aktor angielski.
 • Dziękiewicz Eleonora - (1978-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Feliksiak Tomasz - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gibson Darron - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Marcin - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lasso Gloria - (1925-) - piosenkarka hiszpańska.
 • Liendl Michael - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łukaczyński Marcin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vlasak Leticia - (1985-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.