Ryba, 08 marca - Mężczyzna

Ryba, 08 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który przyszedł na świat dnia 8 3, jest to osoba zmienna, jego przekonania i opinie często są wieloznaczne i umie raptownie wycofać się niedługo przed osiągnięciem mety, a zatem niezmiernie marnie radzi sobie jako rodzic lub wychowawca. Charakteryzuje się wiernością, jest rzetelnym i słownym podwładnym, do małżeństw podchodzi bardzo na serio, ale częstokroć w tej wrodzonej uprzejmości potrafi nie dopilnować swoich potrzeb. To osobnik bojaźliwy, przesiedzenie deszczu na dworze to dla niego autentycznie niemiłe doznanie, bywa trwożliwy w towarzystwie innych ludzi, pomimo tego że próbuje działać umiejętnie i rzetelnie. To jednostka troskliwa, jest aż przesadnie wielkoduszny i nie zajmuje się osobistym zarobkiem, zatem momentami miewa kłopoty ekonomiczne. To osoba zdyscyplinowana, okazuje konsekwencję i siłę charakteru, problemy nie umieją prędko go zdeprymować, jednak słabo znosi dynamicznie zmieniające się warunki. Uwielbia zachowywać się empatycznie, nie stroni od afektowanych ekscytacji, nie ceni czysto rozumowej postawy, dlatego przed monitorem często reaguje niczym małpa na drucie. Jest to osobnik wytrwały, częstokroć jest doskonałym mentorem, potrafi zrealizować sprawy niezwykle odpychające dla pozostałych ludzi i na uczelni często zdobywa imponujące oceny. To osoba introwertyczna, jego indywidualny duch potrafi być dla niego gigantycznym i obszernym miejscem, umie poświęcić cały dzień niezrozumiałym czynnościom, jednakże doznaje trudności z zadzierzganiem kontaktów z normalnymi ludźmi. To jednostka elastyczna, nie gubi chwil na próżne psioczenie, potrafi współpracować prawie z każdą osobą i wyśmienicie sprawdza się nawet w okolicznościach mocnego zamieszania. Częstokroć bywa nielojalny, szanuje jedynie intratne dla swojej osoby ugody, jako biurokrata okazuje się skorumpowany, więc często jest rozeźlony na cały świat.
Cechuje się powierzchownością, jest bezustannie czymś zajęty, lecz zachowuje się częstokroć zbytnio beztrosko, toteż często sam nie rozumie kompletnie swoich ruchów. Jest to osobnik pasywny, pozostaje w bezwolnej niepewności, aż ktoś obcy wymyśli rozwiązanie, pozwalając mu dalej rozpływać się nad swoimi rozważaniami. Jest to człowiek uległy, niezależne decydowanie może być dla niego niezmiernie stresujące, bo boi się brać udział w sporach z innymi i zderzony z cudzym przymusem nie daje rady dopiąć swego. To osoba defetystyczna, zawsze gnębi go powątpiewanie odnośnie adekwatności wdrażanych posunięć, wiodąc go częstokroć do absolutnie zbędnej przegranej oraz skutkując raptownym porzucaniem działań przed dotarciem do mety. Jest to jednostka przezorna, unika niefrasobliwych aktywności, drobiazgowo planuje najmniejsze akcje i nie ufa pomysłom stworzonym byle jak. Jest to człowiek opanowany, nie nuży go sumienne realizowanie monotonnych zleceń, a więc bardzo nie cierpi być nadzorowany i umie zachować opanowanie w nerwowych sytuacjach. Znamionuje się sumiennością, to bezdyskusyjny wzór przodownika pracy, utrzymuje jednorodny, aczkolwiek wydajny rytm pracy, więc mimo iluzorycznej ociężałości przeważnie wciela w życie swoje projekty. Bywa osobą pobożną, jest uczulony na czyjeś przeżycia i problemy i jego wytwory potrafią niezwykle pobudzać, a zatem na ogół trudni się jakimś gatunkiem twórczości.

Inne cechy właściwie odzwierciedlające ową jednostkę to również: afektowany, dobroczynny, ospały, niestabilny, wystraszony, rozpasany, samotniczy, refleksyjny, rozsądny, obłąkany, humanitarny, filozoficzny, ustatkowany, srogi, miłosierny, zepsuty, solidny, poważny, cichy, roztargniony oraz dziecinny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: anestezjolog, terapeuta, plantator, rolnik, zakonnik, kapłan, ortopeda, agrotechnik i duszpasterz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Białek Michał - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bradshaw William Pat Arthur - (1897-1966) - generał brytyjski.
 • Ciecierski Jan - (1899-1987) - aktor.
 • Garbi Avner - (1943-2013) - aktor izraelski.
 • Grund Mateusz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herlie Eileen - (1919-) - aktorka szkocka.
 • Jaymes Jessica - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kennedy Gerard - (1932-) - aktor australijski.
 • Medunjanin Haris - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Meisner Randy - (1946-) - muzyk amerykański.
 • Mironow Andrej A - (1941-1987) - aktor radziecki.
 • Rajk László - (1909-1949) - węgierski działacz komunistyczny.
 • Santos André - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Starr Aryana - (1980-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Stone Charles - (1904-1992) - generał amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.