Ryba, 06 marca - Mężczyzna

Ryba, 06 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby urodzony dnia 6 3 to jednostka szczera, kompani są dla niego niezmiernie cenni, jest niezwykle chwalony przez współtowarzyszy, jednak momentami w swojej szczerości dochodzi aż do przesady. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje opanowanie i wytrwałość, funkcjonuje w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Cechuje się cierpliwością, upór w zmierzaniu do celu częstokroć pomaga mu osiągnąć dostatek, w dawnych stuleciach potrafiłby być kopistą notującym zdobionych zwojach i umie być pobłażliwym i empatycznym przyjacielem. Bywa lękliwy, bohaterskie akty pragnie oddać innym osobom, jest trwożliwy w towarzystwie nieznajomych ludzi, mimo że często potrafi wyśmienicie odnajdywać się w sprawach niedomagających się nadmiernego popisywania się. Bywa osobnikiem uczuciowym, pokłada ufność w cudotwórstwie, nie ufa rachunkowemu sposobowi likwidowania przeciwności, a więc teraźniejsze otoczenie częstokroć nie odpowiada mu. Znamionuje się troskliwością, rozrzutnie obdarowuje kolegów we własnym środowisku i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli bogactwo, toteż nierzadko doświadcza kłopotów pieniężnych. Bywa nielojalny, staranie się o osobisty zarobek jest dla niego fundamentalnym prawem, umie zachowywać się nieuczciwie, zatem towarzysze wolą unikać wstępowania z niego w umowy. Jest to jednostka niestała, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i umie aktualizować kluczowe decyzje dwa razy dziennie, często chwyta się różnych zawodów. Charakteryzuje się introwertyzmem, częstokroć jest pustelnikiem, potrafi poświęcić całą dobę niezrozumiałym czynnościom, lecz odczuwa problemy z budowaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi osobami. To osobnik elastyczny, umie dopasować się do płynnych warunków, słowo „niemożliwe” nie istnieje w jego doktrynie życiowej i zdaje się dysponować przygotowanym rozwiązaniem na każdą zakładaną przeszkodę.
Jest to człowiek przezorny, to ostrożny i posiadający duże aspiracje planista, wnikliwie przepatruje dostępne ekstrapolacje i statystyki oraz nie darzy zaufaniem projektów utworzonych niestarannie. To osoba bezwolna, odkłada wszelkie rzeczy do chwili, aż drugi człowiek przedsięweźmie werdykt, zatrzymując go w przyjemnym marazmie. To osobnik opanowany, wykonuje pracę bez pośpiechu i z namysłem, a zatem utrzymuje się odporny na publiczny rozgardiasz i potrafi nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach. To jednostka uduchowiona, umie widzieć fenomeny niedostrzegalne dla innych obserwatorów i jest bardzo uzdolniony malarsko lub lingwistycznie, więc ważne jest dla niego znalezienie odbiorców dla swoich wytworów. Często bywa posłuszny, zazwyczaj wypatruje mistrza i przywódcy, bo częstokroć znacząco nie starcza mu wiary w sukces i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich przekonań. Cechuje się pobieżnością, umie po części znać się na każdym zagadnieniu, jednakże działa często zbytnio beztrosko, dlatego nie dokonuje z reguły doniosłych diagnoz i poszukiwań. To człowiek słowny, zadanie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, pracuje podług skrupulatnie wykonanego scenariusza, toteż należy uczyć się od niego efektywności oraz ergonomii. To osoba defetystyczna, naturalne czarnowidztwo autentycznie komplikuje mu egzystencję, skutkując trwonieniem jego potencjału i zwiększając ryzyko kolejnych fiask.

Pozostałe cechy odpowiednio opisujące owego osobnika to też: idealistyczny, nerwowy, próżny, przewrażliwiony, dziecinny, rozwiązły, milczący, pomysłowy, mądry, ufny, zepsuty, kreatywny, pomylony, sarkastyczny, filozoficzny, postępowy, ciepły, szlachetny, bałaganiarski, pracowity oraz delikatny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: duszpasterz, anestezjolog, opiekun, kapłan, ortopeda, rybak, hodowca, leśnik, agrotechnik, farmaceuta, pielęgniarz, terapeuta, chirurg, lekarz i myśliwy.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrecki Zygmunt - (1953-) - sportowiec, zapasy, styl klasyczny.
 • Browning Elizabeth Barrett - (1806-) - angielska poetka, eseistka.
 • Carlsson Agnes - (1988-) - piosenkarka szwedzka.
 • Coover Harry - (1917-2011) - chemik amerykański.
 • Croce Paola - (1978-) - włoska sportowiec, piłka siatkowa.
 • Damrat Łukasz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • DuBarry Denise - (1956-) - amerykańska aktorka, przedsiębiorca.
 • Edwards James - (1918-1970) - aktor amerykański.
 • Giehse Therese - (1898-) - aktorka niemiecka.
 • Godoj Thomas - (1978-) - piosenkarz niemiecki.
 • Hensley Shuler - (1967-) - aktor amerykański.
 • Hess Erika - (1962-) - szwajcarska sportowiec, narciarstwo alpejskie.
 • Karl Coby - (1983-) - sportowiec, koszykówka.
 • Pocock George - (1706-1792) - admirał brytyjski.
 • Redmond Nathan - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reiner Rob - (1947-) - amerykański aktor, producent, reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Vives Juan Luis - (1492-1540) - hiszpański humanista i pedagog.
 • Żbik Grażyna - (1956-) - organizator produkcji filmowej.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.