Ryba, 05 marca - Mężczyzna

Ryba, 05 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba, który urodził się dnia 5 3, to człowiek troskliwy, umie ponosić ofiary za przyjaciół i jest oderwanym od rzeczywistości idealistą, toteż niekiedy samemu wymaga ratunku ekonomicznego. Charakteryzuje się introwertyzmem, doskonale funkcjonuje w pojedynkę, częstokroć potrafi wykazywać ogromną cierpliwość przy naprawianiu niesprawnych aparatów, ale doznaje kłopotów z zadzierzganiem znajomości z pozostałymi osobami. To osobnik wytrwały, umie wykonać zadania niezmiernie nieciekawe dla innych ludzi, często ekscytuje go wędkarstwo i częstokroć jest wyśmienitym wychowawcą. Znamionuje się elastycznością, nie gubi chwil na próżne marudzenie, potrafi wpasować się w zmieniające się okoliczności i jeśli sytuacja tego wymaga, umie zmajstrować odrzutowiec z tektury i powroza. To jednostka wiarołomna, przestrzega tylko zyskownych dla swojej osoby paktów, jako funkcjonariusz okazuje się sprzedajny, więc nie jest przesadnie poważany przez własną grupę. To osoba lojalna, towarzysze są dla niego bardzo istotni, jest niezwykle szanowany przez partnerów, jednak niejednokrotnie w swoim oddaniu posuwa się aż do bufonerii. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie dąży do celu, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak nieraz zbytnio upiera się przy wcześniej wymyślonych projektach. Jest to osobnik strachliwy, czuje niechęć do znajdowania się w mroku, bywa nieśmiały w otoczeniu nieznajomych ludzi, mimo że często potrafi świetnie spełniać się w dziedzinach niewymagających przesadnego kozaczenia. Bywa osobą uczuciową, darzy zaufaniem astrologię, nie przepada za cywilizacją technologiczną, dlatego częstokroć wolałby przyjść na świat o setki lat dawniej. Jest to jednostka niekonsekwentna, często brakuje mu konsekwencji i umie gwałtownie wycofać się na moment przed uzyskaniem finału, częstokroć wkurza swoich współpracowników.
To człowiek bezwolny, utrzymuje się w pasywnym wahaniu, aż druga osoba poweźmie werdykt, pozostawiając go w słodkim letargu. Jest to osobnik uduchowiony, bardzo ujmują go problemy innych ludzi i odczuwa wielkie pragnienie społecznego wyrażania swoich afektów, a zatem przeważnie zajmuje się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Bywa powierzchowny, nie odstraszają go bezład i tempo, lecz jego błyskawiczne wybory często niestety dają się poznać jako błędne, a więc częstokroć sam nie rozumie całkowicie swoich posunięć. Cechuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nierozważnych działań, kreuje wymyślne harmonogramy oraz nie polega na koncepcjach stworzonych niestarannie. Jest to osoba fatalistyczna, najsubtelniejszą jego aktywność tłamsi ciągły deficyt pewności siebie, powodując u niego często bezwiedne partaczenie własnej roboty i zabierając mu witalność nieodzowną do dokończenia rozgrzebanych inicjatyw. To osobnik odpowiedzialny, to żywy wzór tytana pracy, postępuje według drobiazgowo sprokurowanego planu, zatem pomimo złudnej ociężałości zwykle realizuje swoje pomysły. Jest to człowiek posłuszny, uwielbia poświęcać się flegmatycznym, niezwiązanym z zaangażowaniem czynnościom, albowiem częstokroć mocno nie wystarcza mu wiary w sukces i tupet i siła potrafią wymusić na nim rewizję stanowiska. Jest to jednostka spokojna, nie męczy go gorliwe wykonywanie jednostajnych obowiązków, więc umie docenić wyrafinowaną sztukę i potrafi zapanować nad sobą w stresujących sytuacjach.

Pozostałe przymioty trafnie obrazujące niniejszą osobę to także: samotny, ciepły, nierozsądny, ustatkowany, współczujący, melancholijny, zagubiony, idealistyczny, czujny, samotniczy, szlachetny, wystraszony, namiętny, przewrażliwiony, wielkoduszny, beznamiętny, kapryśny, roztargniony, postępowy, bezbarwny, ufny, hałaśliwy, pomylony, sentymentalny, ugodowy, rozsądny, humanitarny oraz napięty.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: chirurg, agrotechnik, terapeuta, mentor, dentysta, zakonnik, hodowca, opiekun, myśliwy, rolnik, leśnik, farmaceuta, nauczyciel, plantator i anestezjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brynkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Derczyński Kazimierz - (1800-1838) - nauczyciel, pamiętnikarz.
 • Grandinetti Darío - (1959-) - aktor argentyński.
 • Green Jordan - (1986-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Gurney Rachel - (1920-) - aktorka angielska.
 • Kalinowski Jarosław - (1979-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Nowak Jerzy Zygmunt - (1940-) - aktor.
 • Policht Daniel - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Ludwik - (1872-1954) - poeta, powieściopisarz, krytyk literacki, dziennikarz.
 • Tomelty Joseph - (1911-1995) - aktor irlandzki.
 • Weibel Ewald - (1929-) - cytofizjolog szwajcarski.
 • Wightman Bruce - (1925-2009) - aktor nowozelandzki.
 • Wojdaś Jarosław - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Yma Yvonne - (1887-) - aktorka francuska.
 • Zapłata Józef - (1904-1945) - zakonnik Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.