Ryba, 04 marca - Mężczyzna

Ryba, 04 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który urodził się w dniu 4 3, charakteryzuje się opiekuńczością, szczodrze wspiera ludzi w swoim środowisku i nie ma pojęcia, co to chciwość, a więc częstokroć męczy go niedobór prozaicznego, trywialnego pragmatyzmu. To jednostka zmienna, nie umie podejmować konsekwentnych zobowiązań i trudno jest mu upierać się przy powziętych decyzjach, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nim spory. To osobnik zamknięty, pragnie przebywać, w swoich indywidualnych myślach, często potrafi wykazywać rzadką cierpliwość przy reperacji popsutych przedmiotów, jednakże miewa trudności z nawiązywaniem przyjaźni z innymi osobami. Znamionuje się wszechstronnością, jeśli to konieczne, umie zmontować odrzutowiec z tektury i powroza i potrafi wpasować się w zmieniające się okoliczności. Bywa strachliwy, zuchwałe osiągnięcia woli oddać pozostałym ludziom, jest trwożliwy w otoczeniu obcych osób, mimo że częstokroć kompensuje to myśleniem i przemyślnością. Cechuje się wytrwałością, nieustępliwość dopomaga mu zobaczyć powiązania niedostrzegalne dla normalnych ludzi, umie być pobłażliwym i otwartym przyjacielem i sprawdza się w zawodzie lubianego mentora. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, pracuje bez nieskutecznych zrywów, kłopoty nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak umie być nadmiernie oficjalny w nietypowych sytuacjach. Bywa osobnikiem empatycznym, prędzej oddziałuje na niego szósty zmysł aniżeli rozum, nie ceni czysto racjonalnego postępowania, a zatem jego życie jest zgiełkliwe i niesforne. Często bywa nielojalny, to ambitny aktywista prezentujący niemniej jednak upodobanie do kombinowania, jako urzędnik okazuje się przekupny, więc dokładniej obeznane osoby próbują unikać z nim ściślejszych więzi. Jest to jednostka szczera, koledzy są dla niego niezmiernie cenni, usiłuje działać adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek jego immanentna prawość potrafi być powodem paroksyzmów niechęci.
To człowiek opanowany, jest to naturalny urzędas, toteż każdy rok po roku z największą satysfakcją przepędza na ustronnych rozważaniach i z reguły wykonuje pracę rzetelnie, ale we własnym rytmie. To osoba przewidująca, podejmuje próby, by nie odpowiadać innstynktownie, bierze pod uwagę różne scenariusze wydarzeń oraz pędzi ku dostatkowi z namysłem, lecz konsekwentnie. Znamionuje się rzetelnością, jest bardzo uparty i zorganizowany, jego projekty nie posiadają usterek, zatem powinno się doszkalać się od niego pragmatyczności i sprawności. To osobnik nieuważny, umie błyskawicznie rozpatrzyć obszerny zasób wiadomości, jednakże jego błyskawiczne wybory częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako złe, więc często sam nie ogarnia do końca swoich działań. To człowiek pobożny, zazwyczaj jest istotnie wrażliwszy niż gros ludności i potrafi niezwykle sugestywnie opisywać wewnętrzne doznania innych, dlatego zwykle interesuje się jakimś typem twórczości. To osoba fatalistyczna, najdrobniejszą jego działalność tłamsi notoryczny deficyt wiary w sukces, prowokując u niego częstokroć nieuświadomione sabotowanie własnej roboty oraz zabierając mu witalność niezbędną do zakończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Charakteryzuje się posłuszeństwem, niezależne podejmowanie wyborów może być dla niego niezmiernie niepokojące, bo często zasadniczo nie wystarcza mu odwagi i nie umie tłumaczyć przed innymi swoich poglądów. Cechuje się pasywnością, marudzi zwlekając, aż ktoś drugi rozwiąże problem, przynosząc mu pełną beztroskę.

Inne atrybuty celnie obrazujące niniejszą jednostkę to też: oziębły, ponętny, mądry, poważany, bezbarwny, badawczy, dziecinny, romantyczny, nierozsądny, czuły, paranoiczny, punktualny, skąpy, samotniczy, humanitarny, buntowniczy, uprzejmy, gospodarny, szlachetny oraz wielkoduszny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: farmaceuta, wychowawca, kapłan, dentysta, rolnik, ortopeda, zakonnik, opiekun, leśnik, terapeuta, rybak, chirurg, anestezjolog i myśliwy.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baker Jesse - (1895-1976) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Beem Jim - (1966-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Berens Harold - (1903-1995) - aktor szkocki.
 • Boyd William C - (1903-1983) - amerykański serolog, immunolog, antropolog.
 • Clark Jim - (1936-1968) - brytyjski kierowca wyścigowy.
 • Dejunowicz Kazimierz - (1901-1980) - aktor.
 • Dybalska Wanda - (1954-) - dziennikarka, reporterka, autorka książek.
 • Inzerillo Phillip - (1984-) - muzyk amerykański.
 • Jönsson Tommy - (1976-) - szwedzki sportowiec, piłka nożna.
 • Kapuściński Ryszard - (1932-2007) - pisarz, poeta, reporter.
 • Merchant Tamzin - (1987-) - angielska aktorka, poetka.
 • Olearczyk Edward - (1915-) - kompozytor.
 • Osmond Andrew - (1967-) - pisarz angielski.
 • Pucel Cezary - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rich Alfred William - (1856-1921) - malarz angielski.
 • Souza - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Strong George Veazey - (1880-1946) - generał amerykański.
 • Vivaldi Antonio - (1678-1741) - włoski skrzypek i kompozytor, ksiądz.
 • Wright Richard B - (1937-) - pisarz kanadyjski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.