Ryba, 20 marca - Mężczyzna

Ryba, 20 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalny pan ryby, który urodził się w dniu 20 3, jest to jednostka wytrwała, radzi sobie w zawodzie uznanego mentora, potrafi umiejętnie czekać na stosowną okazję i umie uważnie słuchać ludzkich opowieści. Charakteryzuje się troskliwością, bawi go sprawianie szczęścia innym ludziom i nie zna pazerności, a więc częstokroć nęka go niedobór banalnego, życiowego pragmatyzmu. To osobnik niestały, nie potrafi wybrać jednego punktu widzenia i umie zmieniać newralgiczne przekonania codziennie, często podejmuje się różnorodnych zajęć. Częstokroć bywa trwożliwy, zuchwałe dokonania woli oddać pozostałym osobom, niezbyt wierzy mało poznanym ludziom, choć często mimo to próbuje stawiać czoła tym cechom swojego temperamentu. To osoba niewierna, respektuje jedynie intratne dla swojej osoby porozumienia, jako funkcjonariusz okazuje się skorumpowany, toteż częstokroć jest rozeźlony na dokuczliwe życie. To osobnik lojalny, jest bardzo opiekuńczy dla własnego współtowarzysza, wierność w małżeństwie jest dla niego sprawą niezaprzeczalną, aczkolwiek często w tej spontanicznej kurtuazji potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb. To jednostka zdyscyplinowana, pracuje bez nieskutecznych zrywów, działa w sposób rozważny i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Jest to człowiek emocjonalny, polega na cudotwórstwie, nie współpracuje ze światem maszyn, więc jego żywot jest zgiełkliwy i nieuładzony. Jest to jednostka introwertyczna, często bywa eremitą, częstokroć umie ukazywać niezwykły upór przy odnawianiu sfatygowanych aparatów, jednakże miewa problemy z nawiązywaniem znajomości z normalnymi osobami. Cechuje się wszechstronnością, zamiłowanie do udoskonalania jest jego niezmienną własnością, znamionują go liczne, osobliwe przedsięwzięcia i niezwykle trudno go czymś poruszyć.
To jednostka ostrożna, to przezorny i odważny zarządca, drobiazgowo układa najsubtelniejsze manewry oraz pędzi ku bogactwu powoli, ale systematycznie. Często bywa bezwolny, opóźnia wszelkie rzeczy do czasu, aż drugi człowiek podejmie werdykt, dopomagając mu nie ponosić odpowiedzialności. To osobnik posępny, w każdym wypadku gnębi go niepokój odnośnie adekwatności przeprowadzanych działań, wyzwalając u niego częstokroć bezwiedne partaczenie swojej pracy i owocując gwałtownym porzucaniem działań przed osiągnięciem celu. Znamionuje się rzetelnością, ani trochę nie odkłada zadań do załatwienia, jego koncepcje nie kryją defektów, dlatego pomimo złudnej ociężałości na ogół realizuje swoje pomysły. Jest to jednostka opanowana, wygląda jak średniowieczny zakonnik, zatem niezmiernie nie cierpi być nadzorowany i zazwyczaj wykonuje pracę sumiennie, lecz we własnym tempie. To osoba powierzchowna, jest wiecznie czymś zajęty, aczkolwiek jego szybkie decyzje często na nieszczęście dają się poznać jako nieodpowiednie, a zatem nie dokonuje zwykle kluczowych poszukiwań i odkryć. To osobnik uduchowiony, ma kreatywną i bardzo wrażliwą duszę i jego dzieła potrafią niezwykle pobudzać, więc podstawowe jest dla niego istnienie entuzjastów dla swoich wytworów. Jest to jednostka ustępliwa, samodzielne podejmowanie decyzji może być dla niego bardzo stresujące, bo częstokroć zasadniczo nie starcza mu odwagi i nie umie uzasadniać przed innymi swoich poglądów.

Inne atrybuty prawidłowo charakteryzujące niniejszego człowieka to też: sarkastyczny, zagubiony, bałaganiarski, humanitarny, samotny, melancholijny, afektowany, współczujący, leniwy, utalentowany, łaskawy, sympatyczny, rozsądny, wiarygodny, bezczynny, roztropny, delikatny, uprzejmy, beznamiętny, wyciszony, ugodowy, wielkoduszny, płochliwy, natchniony oraz przeczulony.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: anestezjolog, chirurg, ortopeda, wychowawca, leśnik, myśliwy, terapeuta, terapeuta, pielęgniarz, farmaceuta, hodowca, dentysta i nauczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arruabarrena-Vecino Lara - (1992-) - hiszpańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Baylis James Ernest - (1884-1976) - generał amerykański.
 • Belle Lisa - (1975-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Bielec Paweł - (1902-) - fotograf.
 • Buchanan Edgar - (1903-1979) - aktor amerykański.
 • Capra Frank - (1934-2007) - Jr, amerykański producent filmowy.
 • Harriman Pamela - (1920-) - dyplomata amerykańska.
 • Kaczykowski Jakub - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kożuchowski Tomasz - (1965-) - muzyk, perkusista.
 • Kryński Jan - (1811-1890) - działacz emigracyjny.
 • Lynn Vera - (1917-) - aktorka angielska.
 • Malejew Jurij - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moore Liz - (1956-) - siostra Mary Tyler Moore.
 • Paluszkiewicz Janusz - (1912-1990) - aktor.
 • Partland Marian Margaret Mc - (1920-) - angielska pianistka jazzowa.
 • Piosik Jakub - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Poli - (1977-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Robles Germán - (1929-) - aktor hiszpański.
 • Snyder Liza - (1968-) - aktorka amerykańska.
 • Trakys Valdas - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.