Ryba, 02 marca - Mężczyzna

Ryba, 02 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby urodzony dnia 2 3 to człowiek wierny, jest niezmiernie troskliwy wobec własnego partnera, jest bardzo chwalony przez kompanów, aczkolwiek jego immanentna sprawiedliwość potrafi skutkować erupcjami awersji. To jednostka opiekuńcza, zatraca się w aktywności prospołecznej i nie zajmują go sława i hołdy, a więc niekiedy samemu potrzebuje pomocy materialnej. To osoba metodyczna, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, umie się dobrze mobilizować, jednak potrafi być zbyt sztywny w nietypowych sytuacjach. Częstokroć bywa chwiejny, często nie starcza mu konsekwencji i częstokroć nie umie zamknąć rozpoczętych spraw, często ima się najrozmaitszych zawodów. To osobnik cierpliwy, w minionych dniach potrafiłby być benedyktynem kaligrafującym antycznych tomach, umie uważnie słuchać cudzych historii i potrafi cierpliwie czekać na stosowną chwilę. Charakteryzuje się wszechstronnością, wyśmienicie sprawdza się nawet w okolicznościach mocnego stresu i umie spełniać się w dowolnych warunkach. Jest to jednostka strachliwa, nie lubi przebywania w mroku, jest lękliwy w obecności nieznajomych ludzi, mimo że częstokroć potrafi wspaniale realizować się w zagadnieniach niepowodujących potrzeby przesadnego kozaczenia. To osoba zamknięta, bywa prywatnym mądralą odciętym od życia, często umie okazywać ogromną wytrwałość przy remoncie podniszczonych sprzętów, jednakże tłum częstokroć totalnie go rozprasza. Bywa niewierny, łatwo przestaje pamiętać o swoich zobowiązaniach, potrafi działać nieuczciwie, toteż towarzysze pragną stronić od wchodzenia z niego w układy. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, wyjść z trudności poszukuje w urokach i w znakach, nie przepada za rzeczywistością technologiczną, więc jego żywot jest gwałtowny i niesforny.
To osobnik zrównoważony, nie nudzi go gorliwe realizowanie powtarzalnych zadań, dlatego każdy czas z największą przyjemnością spędza na intymnych przemyśleniach i umie zapanować nad sobą w stresujących sytuacjach. Bywa człowiekiem posłusznym, przeważnie szuka przewodnika i szefa, ponieważ często znacząco nie wystarcza mu śmiałości i przesadnie swobodnie poddaje się czyimś presjom. Bywa pasywny, marudzi w oczekiwaniu, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, zatrzymując go w słodkim letargu. Znamionuje się pobieżnością, jest bezustannie czymś zajęty, ale nie stara się niczego starannie poznać, zatem częstokroć wierzga chaotycznie i bez ustalonego kierunku. Jest to jednostka sumienna, swoje misje postrzega serio, jego projekty nie kryją błędów, a zatem w długofalowym ujęciu na ogół przewyższa popędliwych wodzirejów. Jest to osoba uduchowiona, potrafi dostrzegać rzeczy niezauważalne dla innych widzów i doznaje wielkiego głodu społecznego wyrażania swoich afektów, a więc zwykle zajmuje się jakąś odmianą twórczości. To człowiek pesymistyczny, w każdym wypadku męczy go rozterka odnośnie poprawności wykonywanych posunięć, powodując marnowanie przez niego licznych pożytecznych możliwości oraz powiększając szansę kolejnych niepowodzeń. Cechuje się ostrożnością, usiłuje nie odpowiadać emocjonalnie, tworzy roztropne harmonogramy i nie pokłada ufności w pomysłach sporządzonych w pośpiechu.

Pozostałe atrybuty właściwie portretujące niniejszego osobnika to też: paranoiczny, stabilny, bezczynny, idealistyczny, współczujący, ciepły, poważany, marzycielski, depresyjny, przyzwoity, podstępny, rozsądny, ufny, nieszczery, płochliwy, czuły, płytki, wielkoduszny, próżny, solidny, szlachetny, delikatny oraz oziębły.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: anestezjolog, kapłan, rybak, leśnik, dentysta, ortopeda, zakonnik, pielęgniarz, hodowca, chirurg, farmaceuta, wychowawca, terapeuta, myśliwy, terapeuta i opiekun.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Blitzstein Mark - (1905-1964) - kompozytor amerykański.
 • Buchała Roland - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cat Blond - (1989-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Davies Deddie - (1938-) - aktorka walijska.
 • Glas Uschi - (1944-) - aktorka niemiecka.
 • Kłoda Dariusz - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manning Olivia - (1911-) - powieściopisarka angielska.
 • McClement Jay - (1983-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Palkowski Łukasz - (1976-) - realizator filmowy.
 • Rubin Paweł - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawwina Ija - (1936-) - aktorka radziecka.
 • Stańczuk Paweł - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stelmaszyk Krzysztof - (1959-) - aktor.
 • Tarnowski Adam - (1892-1956) - dyplomata.
 • Wasilewski Jakub - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wei Xia - (1893-1975) - generał chiński,.
 • Woźniak Piotr - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.