Ryba, 18 marca - Mężczyzna

Ryba, 18 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który urodził się w dniu 18 3, jest to jednostka wszechstronna, adaptuje się szybko i efektywnie i bardzo dobrze spełnia się na każdej posadzie. Charakteryzuje się cierpliwością, nieustępliwość w dążeniu do mety często pomaga mu uzyskać sukces, potrafi być wielkodusznym i empatycznym kumplem i na uczelni częstokroć uzyskuje wybitne stopnie. To człowiek niezdecydowany, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i potrafi zmieniać newralgiczne przekonania codziennie, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nim negocjacje. Często bywa wrażliwy, nie lęka się lirycznych afektów, lekceważy typowo rozumną postawę, a zatem wszechogarniająca technika częstokroć oznacza dla niego niezaprzeczalną dokuczliwość. Bywa osobą wiarołomną, respektuje wyłącznie wygodne dla własnej osoby traktaty, jako funkcjonariusz daje się poznać jako skorumpowany, zatem często jest zagniewany na całe otoczenie. Cechuje się systematycznością, systematycznie podąża do finału, umie się właściwie mobilizować, jednak częstokroć nie starcza mu pomysłowości pożądanej w nagłych wypadkach. Jest to osobnik opiekuńczy, realizuje się w pracy dobroczynnej i nie interesuje się prywatną korzyścią, toteż niekiedy osobiście wymaga ratunku materialnego. Znamionuje się nietowarzyskością, ubóstwia bujać w obłokach, w swoich własnych marzeniach, często potrafi okazywać niezwykłą wytrwałość przy remoncie popsutych mechanizmów, aczkolwiek tłum częstokroć całkowicie go peszy. To człowiek lojalny, jest zacnym i rzetelnym podkomendnym, stara się działać stosownie do swoich poglądów, lecz nierzadko w swoim zaangażowaniu dosięga aż do pompatyczności. Bywa lękliwy, przesiedzenie burzy pod gołym niebem to dla niego autentycznie stresujące doznanie, lubiany przez niego tryb aktywności cechuje przezorność, pomimo tego że usiłuje jednakże wynajdywać rozliczne sposoby ominięcia własnych mankamentów.
To jednostka rozważna, wystrzega się nieostrożnych działań, bierze pod uwagę różnorodne projekty wydarzeń oraz śpieszy ku bogactwu powoli, ale konsekwentnie. Bywa osobnikiem pasywnym, opóźnia wszelkie rzeczy tak długo, aż ktoś inny wymyśli rozwiązanie, oswobadzając go od wahań. Charakteryzuje się opanowaniem, jest to naturalny urzędnik, więc bardzo nie znosi być poganiany i umie zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. Cechuje się pobożnością, ma artystyczny i niezmiernie otwarty umysł i jego wytwory potrafią niezwykle pobudzać, a więc często jest nauczycielem mentalnym dla innych. Charakteryzuje się słownością, swoje misje postrzega poważnie, utrzymuje jednostajny, jednakże produktywny rytm działalności, dlatego mimo złudnej opieszałości z reguły wciela w życie swoje koncepcje. Znamionuje się pobieżnością, nie odstraszają go tempo i chaos, aczkolwiek jego błyskawiczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się niewłaściwe, zatem nie umie uporać się z analizowaniem bardziej wieloaspektowych spraw. Bywa osobą ustępliwą, zwykle wypatruje przywódcy i mistrza, albowiem często zauważalnie brakuje mu odwagi i zderzony z cudzym przymusem nie daje rady zachować się asertywnie. Jest to człowiek defetystyczny, przyrodzony fatalizm naprawdę komplikuje mu życie, owocując trwonieniem jego zdolności oraz zabierając mu energię niezbędną do zakończenia zaczętych przedsięwzięć.

Pozostałe określenia celnie wyrażające ową osobę to także: pożądliwy, delikatny, bałaganiarski, próżny, postępowy, sympatyczny, badawczy, nieprzewidywalny, poważany, małomówny, pomylony, samotny, zepsuty, współczujący, romantyczny, szczodry, przekorny, skąpy, bezbronny, niestabilny, ufny, łaskawy, roztropny, roztargniony, paranoiczny, neurotyczny, marzycielski, nierozsądny, wystraszony i utalentowany.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: myśliwy, chirurg, zakonnik, pielęgniarz, rolnik, lekarz, hodowca, agrotechnik, anestezjolog, farmaceuta, kapłan, rybak, duszpasterz oraz terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alberta Ludwika Karolina - (1848-) - księżniczka brytyjska, księżna Argyll.
 • Altig Rudi - (1937-) - niemiecki sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Antonelli Giovanna - (1976-) - aktorka brazylijska.
 • Ashley Lyn - (1940-) - aktorka australijska.
 • Brinkley Ritch - (1944-2015) - aktor amerykański.
 • Brooks Lexi - (1990-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Buchanan Stuart - (1894-1974) - amerykański aktor, konferansjer.
 • Buśkiewicz Paweł - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chesnais Patrick - (1947-) - aktor francuski.
 • Chára Zdeno - (1977-) - słowacki sportowiec, hokej na lodzie.
 • Gilmore Art - (1912-2010) - aktor amerykański.
 • Horton Edward Everett - (1886-1970) - aktor amerykański.
 • Jakuszczonek Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Kobyłecki Konrad - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalski Piotr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Littlefield Dick - (1926-1997) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Moran Frank - (1887-1967) - aktor amerykański.
 • Nicolai Christoph Friedrich - (1733-1811) - niemiecki pisarz i publicysta.
 • Rain Dayton - (1977-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sledge Terrmel - (1977-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Wilczyński Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wolf Christa - (1929-2011) - pisarka niemiecka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.