Ryba, 17 marca - Mężczyzna

Ryba, 17 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba urodzony w dniu 17 3 to osoba zorganizowana, umie mądrze zarządzać swoimi rezerwami, potrafi się właściwie motywować, jednak marnie znosi dynamicznie przeistaczające się okoliczności. Charakteryzuje się wytrwałością, na uczelni częstokroć uzyskuje fenomenalne wyniki, umie nabyć biegłość w zagadnieniach wymagających długookresowego treningu i potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym partnerem. Jest to jednostka elastyczna, zdaje się mieć sprawdzoną strategię na każdą prawdopodobną przeciwność, nie gubi godzin na próżne narzekanie i umie współdziałać prawie z każdym człowiekiem. Jest to osobnik altruistyczny, bawi go przynoszenie radości innym ludziom i wyżej ceni przyjaźń aniżeli bogactwo, więc czasami przeżywa komplikacje materialne. Często bywa trwożliwy, survival nie jest rekreacją właściwą dla tej osoby, lubiany przez niego tryb działań cechuje rozwaga, choć częstokroć potrafi wyśmienicie spełniać się w dziedzinach niedomagających się zbyt wielkiego kozaczenia. To jednostka niezdecydowana, często nie starcza mu konsekwencji i umie błyskawicznie zrezygnować tuż przed zdobyciem celu, dlatego bardzo słabo radzi sobie jako głowa rodu lub pedagog. Lubi zachowywać się uczuciowo, rozwiązań trudności wygląda w zabiegach magicznych i we wróżbach, nie szanuje typowo racjonalnego postępowania, a więc wszędobylska industrializacja częstokroć jest dla niego niezaprzeczalną niedogodnością. Cechuje się nietowarzyskością, często jest odludkiem, częstokroć potrafi ukazywać ogromny upór przy reperacji zniszczonych sprzętów, lecz tłum często bezgranicznie go krępuje. To człowiek nielojalny, szybko zapomina o własnych obietnicach, jako biurokrata okazuje się sprzedajny, a zatem koledzy mają ochotę stronić od angażowania się z niego w umowy. Znamionuje się szczerością, jest odpowiedzialnym i słownym pracownikiem, do miłości podchodzi niezmiernie poważnie, jednakże czasem w swoim zaangażowaniu sięga aż do sztuczności.
Jest to osobnik ustępliwy, częstokroć musi parać się realizowaniem pogardzanych przez siebie prac, bo pozostałe jednostki często uznaje za znawców i przesadnie lekko poddaje się czyimś wpływom. To osobnik defetystyczny, wszelką jego aktywność hamuje ciągły brak asertywności, doprowadzając go częstokroć do kompletnie zbędnego niepowodzenia oraz odbierając mu żar wskazany do dokończenia rozgrzebanych inicjatyw. Cechuje się religijnością, zazwyczaj jest mocno bardziej uczuciowy niż lwia część społeczności i w celnej przemowie umie umieścić mrowie uniesień, toteż najważniejsze jest dla niego wyszukanie entuzjastów dla własnych wytworów. Jest to osoba opanowana, jest to prawdziwy urzędas, zatem utrzymuje się niepodatny na zbiorową gonitwę i irytuje go współpraca z ludźmi dynamicznymi. Często bywa pobieżny, potrafi w okamgnieniu przetrawić bezkresną dozę informacji, ale jego błyskawiczne decyzje częstokroć niestety dają się poznać jako błędne, więc nie dokonuje z reguły dziejowych odkryć i dociekań. To jednostka sumienna, swoje misje postrzega serio, jego koncepcje nie zawierają usterek, a zatem mimo pozornej ociężałości na ogół realizuje swoje projekty. Jest to osoba przewidująca, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, tworzy roztropne plany oraz nie ufa pomysłom stworzonym byle jak. To człowiek apatyczny, przeważnie życzy sobie wyczekiwać, aż sprawa zostanie rozwiązana poprzez innych, pomagając mu nie podejmować się obowiązków.

Pozostałe atrybuty odpowiednio ukazujące tego osobnika to również: nerwowy, milczący, rozpasany, gospodarny, uroczy, małomówny, histeryczny, wystraszony, idealistyczny, przeczulony, srogi, oziębły, stabilny, natchniony, seksowny, podstępny, romantyczny, delikatny, sarkastyczny, obłąkany, kapryśny, beznamiętny i czujny.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: farmaceuta, myśliwy, plantator, dentysta, rybak, terapeuta, opiekun, lekarz, anestezjolog, mentor, nauczyciel, zakonnik, wychowawca, rolnik oraz leśnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bargiełowska Katarzyna - (1962-) - aktorka.
 • Cieślik Artur - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Coughlan Marisa - (1973-) - aktorka amerykańska.
 • Donisthorpe Horace - (1870-1951) - entomolog brytyjski.
 • Due Anders - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Elm Rasmus - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Girzyński Zbigniew - (1973-) - historyk, doktor nauk humanistycznych, wykładowca akademicki, polityk.
 • Hess Walter Rudolf - (1881-1973) - fizjolog szwajcarski.
 • Jezierska Halina - (1919-) - aktorka.
 • Lowe Rob - (1964-) - aktor amerykański.
 • Nunez Alcide - (1884-1934) - amerykański muzyk jazzowy, klarnecista.
 • Paul Andrew - (1961-) - aktor angielski.
 • Peros Nick - (1963-) - kompozytor kanadyjski.
 • Pietrucha Julia - (1989-) - modelka, aktorka.
 • Pleciak Robert - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prymula Krystian - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ramadier Paul - (1888-1961) - polityk francuski.
 • Staszkiewicz Romuald - (1927-2010) - operator filmowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.