Ryba, 16 marca - Mężczyzna

Ryba, 16 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba urodzony w dniu 16 3 to osoba nieśmiała, heroiczne wyczyny pragnie zostawić innym ludziom, bywa bojaźliwy w otoczeniu nieznajomych osób, pomimo tego że częstokroć nadrabia to sprytem i myśleniem. To jednostka niekonsekwentna, jego przekonania i przeświadczenia często są niespójne i nazbyt często zmienia osąd odnośnie kierunku swojej aktywności, częstokroć denerwuje swoich wspólników. Cechuje się altruizmem, potrafi nadstawiać grzbietu za przyjaciół i jest oderwanym od rzeczywistości idealistą, a zatem niekiedy samemu wymaga wsparcia materialnego. Charakteryzuje się cierpliwością, umie zdobyć mistrzostwo w sprawach narzucających konieczność długofalowego przeszkolenia, umie z uwagą wysłuchiwać czyichś historii i w dawnych stuleciach potrafiłby być zakonnikiem piszącym wiekowych woluminach. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie dąży do finału, pracuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak umie być nadto oficjalny w nieznanych sytuacjach. To osobnik introwertyczny, doskonale funkcjonuje samotnie, często potrafi wykazywać nieziemski upór przy naprawie uszkodzonych sprzętów, jednakże odczuwa kłopoty z budowaniem przyjacielskich stosunków z pozostałymi ludźmi. To jednostka elastyczna, umie radzić sobie w każdych okolicznościach i jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zbudować śmigłowiec z brystolu i drutu. To człowiek wiarołomny, to posiadający duże aspiracje aktywista ukazujący jednakowoż pociąg do kombinatorstwa, umie zachowywać się przewrotnie, zatem nie jest zanadto ceniony poprzez własną grupę. Bywa uczuciowy, ufa tarotowi, nie ceni typowo racjonalnego stanowiska, dlatego przed laptopem częstokroć reaguje jak małpa na drucie. Jest to osoba lojalna, kompani są dla niego niezmiernie cenni, jest bardzo lubiany przez kumpli, ale często w tej naturalnej przyjazności potrafi nie dopilnować osobistych interesów.
Jest to osobnik powierzchowny, umie po części znać się na każdej dziedzinie, aczkolwiek działa częstokroć nazbyt nierozważnie, a więc nie dokonuje zazwyczaj historycznych innowacji i analiz. To człowiek rozważny, to ostrożny i śmiały zarządca, dokładnie planuje najmniejsze manewry oraz mknie ku dostatkowi z namysłem, lecz metodycznie. To jednostka posępna, w każdym wypadku dręczy go powątpiewanie odnośnie poprawności przeprowadzanych działań, prowokując u niego często nieuświadomione niszczenie swojej roboty i zwiększając szansę następnych klęsk. Jest to osobnik apatyczny, trwoni dzień na bezproduktywnym gderaniu, aż problem zostanie wyjaśniony poprzez innych, przynosząc mu wieczny urlop. To człowiek rzetelny, zlecenie jest dla niego rzeczą świętą, utrzymuje równy, jednakże wydajny rytm pracy, więc w długookresowym kontekście z reguły dystansuje krewkich wodzirejów. Znamionuje się spokojem, bez pośpiechu wykonuje ukochane obrzędy, toteż lubuje się w opieszałych, spokojnych czynnościach i potrafi zachować opanowanie w nerwowych sytuacjach. Cechuje się religijnością, umie postrzegać fenomeny niezauważalne dla pozostałych widzów i jest niezwykle uzdolniony artystycznie bądź literacko, zatem na ogół interesuje się jakimś typem sztuki. Charakteryzuje się uległością, lubi poświęcać się wyciszającym, niezwiązanym z zaangażowaniem zawodom, bo obawia się wdawać się w spory z innymi i zderzony z cudzym przymusem nie daje rady obronić swoich racji.

Inne cechy właściwie wyrażające przedstawianego osobnika to też: płochliwy, marzycielski, neurotyczny, ospały, bezbarwny, leniwy, słaby, buntowniczy, rozpasany, poważany, hałaśliwy, podstępny, cichy, pomylony, bezczynny, skąpy, potulny, utalentowany, natchniony, poważny, roztropny, dziecinny, próżny, ugodowy oraz ciepły.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: nauczyciel, pielęgniarz, anestezjolog, chirurg, duszpasterz, plantator, agrotechnik, rybak, terapeuta, myśliwy, farmaceuta, ortopeda, wychowawca i mentor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Achmatowicz Osman - (1899-1988) - chemik organik, profesor.
 • Adamczyk Piotr - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bahrke Karol - (1868-1935) - drukarz, wydawca, redaktor.
 • Herbst Karol - (1873-1945) - przemysłowiec.
 • Ishida Kinzō - (1888-1938) - generał japoński.
 • Kelly Eric Philbrook - (1884-1960) - amerykański dziennikarz, pisarz.
 • League Brandon - (1983-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Markiewicz Marek - (1952-) - polityk, dziennikarz, adwokat.
 • Pałubicki Konrad - (1910-) - kompozytor, pedagog muzyczny.
 • Pinkwart Maciej - (1948-) - pisarz, dziennikarz, wykładowca, nauczyciel.
 • Słupiński Mariusz - (1972-) - aktor.
 • Ścibor-Rylski Aleksander - (1928-1983) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • Watts Alaric Alexander - (1797-1864) - angielski poeta, dziennikarz.
 • Ziv Yoav - (1981-) - izraelski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.