Ryba, 15 marca - Mężczyzna

Ryba, 15 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba, który urodził się w dniu 15 3, charakteryzuje się cierpliwością, w zamierzchłych wiekach potrafiłby być zakonnikiem piszącym pergaminowych woluminach, umie zyskać biegłość w zagadnieniach wymagających długotrwałej nauki i umie z uwagą słuchać ludzkich gawęd. Cechuje się troskliwością, szczodrobliwie obdarowuje kolegów we własnym środowisku i nie interesuje się prywatnym interesem, toteż bywa uważany za głuptasa. Częstokroć bywa empatyczny, rozwiązań trudności wypatruje w czarach i w znakach, nie poważa typowo rozumowego postępowania, a zatem przed klawiaturą często reaguje niczym kot w wodzie. To jednostka wierna, partnerzy są dla niego niezmiernie ważni, wierność w rodzinie jest dla niego sprawą niepodważalną, aczkolwiek jego spontaniczna prawość potrafi powodować paroksyzmy awersji. Jest to osobnik trwożliwy, przeczekanie burzy na dworze to dla niego naprawdę traumatyczne przeżycie, wybrany przez niego rodzaj działań znamionuje ostrożność, mimo że usiłuje działać racjonalnie i sumiennie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje zamierzenia do zyskownego wykonania, problemy nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Często bywa nielojalny, szybko zapomina o własnych zobowiązaniach, umie zachowywać się przewrotnie, więc częstokroć jest zły na absolutnie każdego człowieka. Często bywa chwiejny, częstokroć nie wystarcza mu wytrwałości i potrafi błyskawicznie zniechęcić się niedługo przed osiągnięciem mety, dlatego bardzo marnie sprawdza się jako rodzic lub belfer. Znamionuje się elastycznością, zapał do poprawiania jest jego niezmienną właściwością i słowo „niewykonalne” nie występuje w jego doktrynie życiowej. Cechuje się introwertyzmem, jest regionalnym filozofem odległym od rzeczywistości, ochoczo oddaje się niecodziennym hobby, jednakże wystawiony na widoku publicznym traci dużo ze swojej atrakcyjności.
Charakteryzuje się słownością, zlecenie jest dla niego rzeczą nienaruszalną, postępuje podług skrupulatnie sprokurowanego scenariusza, zatem w długoterminowej perspektywie przeważnie przewyższa impulsywnych pionierów. Znamionuje się uległością, często musi poświęcać się wykonywaniu nielubianych przez siebie prac, gdyż obawia się angażować się w spory z innymi i bez problemu pozwala się sterować. To osoba powierzchowna, umie po kawałku znać każdą dziedzinę, lecz jego oceny częstokroć bywają niezbyt przewidujące, a więc często sam nie pojmuje zupełnie swoich ruchów. Jest to człowiek opanowany, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mistyka, toteż pozostaje niepodatny na społeczny rozgardiasz i zwykle pracuje rzetelnie, ale we własnym tempie. To jednostka uduchowiona, niezwykle ujmują go kłopoty innych osób i jest niezmiernie utalentowany graficznie bądź literacko, a więc częstokroć jest opiekunem mentalnym dla innych. Jest to człowiek rozważny, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, bierze pod uwagę różnorodne harmonogramy wydarzeń oraz nie darzy zaufaniem pomysłów stworzonych w pośpiechu. To osoba ponura, na wybieranych poprzez niego osądach ciąży na ogół mniemanie o swoim kiepskim losie, skłaniając go często do zarzucania całkiem dobrze zapowiadających się projektów i odbierając mu animusz wskazany do dokończenia rozgrzebanych przedsięwzięć. Częstokroć bywa bezwolny, utrzymuje się w biernej rozterce, aż ktoś obcy odnajdzie wyjście, pomagając mu nie przejmować się niczym.

Pozostałe cechy prawidłowo obrazujące przedstawianego osobnika to również: bezbarwny, cichy, rozsądny, wystraszony, seksowny, ciepły, ugodowy, samotniczy, wiarygodny, rozpasany, zagubiony, współczujący, sympatyczny, niestabilny, buntowniczy, sentymentalny, nieprzewidywalny, humorzasty, rozwiązły, bałaganiarski, ustatkowany, płytki, histeryczny, samotny, kreatywny, miłosierny oraz szczodry.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: myśliwy, kapłan, chirurg, agrotechnik, leśnik, ortopeda, plantator, hodowca, lekarz, terapeuta, rybak i wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams William - (1975-) - muzyk amerykański.
 • Am Will i - (1975-) - amerykański piosenkarz, twórca piosenek.
 • Beccaria Cesare - (1738-1794) - włoski prawnik, ekonomista.
 • Bonaparte Karolina - (1782-) - królowa neapolitańska.
 • Carey Mary Jane - (1915-) - aktorka amerykańska.
 • Cummings Terry - (1961-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Denny Charles - (1921-2005) - aktor amerykański.
 • Dunin-Markiewicz Kazimierz - (1874-1932) - malarz, reżyser teatralny, pisarz.
 • Hirsch Judd - (1935-) - aktor amerykański.
 • Jakubowska Aleksandra - (1954-) - dziennnikarka, prezenterka telewizyjna, polityk.
 • Lillhage Josefin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Mazuch Ondřej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mello Sérgio Vieira de - (1948-2003) - dyplomata brazylijski.
 • Roberts Joseph Jenkins - (1809-1876) - polityk liberyjski.
 • Shunzhi - (1638-1661) - cesarz Chin.
 • Tanaka Tia - (1987-) - indonezyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Zawiślak Andrzej - (1937-) - pracownik naukowy, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.