Ryba, 10 marca - Mężczyzna

Ryba, 10 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalny pan ryby, który urodził się dnia 10 3, lubi zachowywać się empatycznie, łatwiej przekonuje go serce aniżeli myślenie, nie ufa racjonalnemu sposobowi likwidowania przeciwności, więc jego życie jest gwałtowne i nieobliczalne. Bywa osobnikiem chwiejnym, nie potrafi wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i ciężko jest mu pozostawać przy podjętych decyzjach, częstokroć chwyta się różnych profesji. Bywa jednostką niewierną, to śmiały dyplomata przejawiający mimo to predyspozycję do egoizmu, umie zachowywać się nieszczerze, dlatego dokładniej znające osoby starają się wystrzegać się z nim ściślejszych powiązań. To człowiek strachliwy, kajakarstwo górskie nie jest sportem sposobnym dla tej osoby, niezbyt darzy zaufaniem mało poznanych ludzi, chociaż często niemniej jednak usiłuje walczyć z tymi właściwościami swojego usposobienia. To osobnik opiekuńczy, potrafi nadstawiać grzbietu za kolegów i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi niż zamożność, a zatem może rozczarować w starciu z surową codziennością. Jest to osoba wierna, kumple są dla niego bardzo cenni, jest niezwykle ceniony przez współtowarzyszy, ale jego spontaniczny legalizm umie owocować erupcjami antypatii. Jest to człowiek konsekwentny, potrafi rozsądnie zawiadywać swoimi siłami, pracuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak niekiedy zbytnio przywiązuje się do wcześniej opracowanych planów. Jest to jednostka wytrwała, umie uważnie słuchać ludzkich opowieści, potrafi umiejętnie oczekiwać na właściwą chwilę i częstokroć cieszy go łowienie ryb. Cechuje się introwertyzmem, pragnie przebywać, w swoich prywatnych marzeniach, umie poświęcić cały wieczór niezwykłym zajęciom, lecz tłum często totalnie go onieśmiela. Charakteryzuje się elastycznością, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi sporządzić odrzutowiec z brystolu i żyłki i niezmiernie trudno go czymś zdziwić.
Jest to osoba pesymistyczna, na wybieranych poprzez niego werdyktach zaważa zazwyczaj mniemanie o swojej marnej doli, popychając go częstokroć do rezygnowania z dość dobrze zapowiadających się działań oraz skutkując zaskakującym porzucaniem działań przed końcem. Jest to osobnik pobieżny, jest bardzo inteligentny, jednakże wybór zwykle uprzedza u niego rozważenie rzeczy, a więc nie urzeczywistnia przeważnie kluczowych poszukiwań i reform. Bywa ustępliwy, często musi poświęcać się wykonywaniu nielubianych przez siebie prac, albowiem pozostałych ludzi częstokroć uznaje za opiniotwórców i nie umie dowodzić przed innymi swoich przekonań. Bywa apatyczny, guzdra się czekając, aż druga osoba podejmie osąd, pozwalając mu nie martwić się niczym. Jest to jednostka dalekowzroczna, to rozważny i ambitny strateg, skrupulatnie układa najmniejsze posunięcia oraz nie wierzy koncepcjom wykonanym w pośpiechu. Bywa pobożny, jest otwarty na cudze przeżycia i trudności i potrafi niezwykle zajmująco oddawać emocjonalne odczucia innych, zatem najważniejsze jest dla niego wyszukanie widzów dla własnych wytworów. Znamionuje się rzetelnością, swoje powinności postrzega serio, utrzymuje monotonne, aczkolwiek produktywne tempo aktywności, toteż w długiej perspektywie na ogół przewyższa popędliwych wodzirejów. To osobnik spokojny, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz rozważnie, a zatem umie odpowiednio uhonorować wyrafinowane wirtuozostwo i denerwuje go kooperacja z ludźmi energicznymi.

Inne atrybuty prawidłowo obrazujące wspomnianą osobę to także: oziębły, pożądliwy, sympatyczny, zepsuty, poważany, romantyczny, pracowity, badawczy, punktualny, małomówny, beznamiętny, próżny, płytki, nieprzewidywalny, srogi, obowiązkowy, pomysłowy, paranoiczny, współczujący, uprzejmy, ponętny, płochliwy oraz ospały.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: ortopeda, nauczyciel, zakonnik, hodowca, lekarz, plantator, opiekun, duszpasterz, wychowawca, terapeuta, myśliwy, agrotechnik, terapeuta, dentysta i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abramowicz Adam - (1961-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Angelus Muriel - (1909-) - aktorka angielska.
 • Brzozowski Tomasz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cederberg Daniel - (1908-1969) - szwedzki duchowny luterański, działacz ekumeniczny.
 • Chodakowski-Dołęga Józef - (1850-1914) - śpiewak, i reżyser operowy.
 • Clark Laurel - (1961-) - astronautka amerykańska.
 • Colotto Diego - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cooke Baldwin - (1888-1953) - aktor amerykański.
 • Gawron Bartłomiej - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jasiński Andrzej - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Laydu Claude - (1927-2011) - aktor francuski.
 • Lichtenstein Mitchell - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Noguéro José - (1905-1993) - aktor francuski.
 • Schofield Johnnie - (1889-1955) - aktor angielski.
 • Tsiamita Paraskevi - (1972-) - grecka sportowiec, lekkoatletyka, trójskok.
 • Vian Boris - (1920-1959) - pisarz francuski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.