Ryba, 01 marca - Mężczyzna

Ryba, 01 marca - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna ryby, który urodził się w dniu 1 3, często bywa niestały, nie potrafi zdecydować się na jeden punkt widzenia i ciężko jest mu obstawać przy podjętych decyzjach, częstokroć irytuje swoich wspólników. Jest to człowiek troskliwy, rozrzutnie wspomaga osoby we własnej okolicy i nie interesują go hołdy i władza, zatem jest uważany za osła. Znamionuje się systematycznością, umie racjonalnie zawiadywać swoimi środkami, pracuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak źle wytrzymuje żywiołowo przeistaczające się sytuacje. Jest to osobnik wiarołomny, to wytrawny polityk prezentujący jednak skłonność do egoizmu, potrafi działać nieuczciwie, toteż często bywa obrażony na całe otoczenie. Jest to jednostka introwertyczna, dobrze bawi się w pojedynkę, chętnie zajmuje się niekonwencjonalnymi zamiłowaniami, aczkolwiek gawiedź częstokroć bezgranicznie go krępuje. Charakteryzuje się wytrwałością, często cieszy go łowienie ryb, umie osiągnąć sprawność w dziedzinach wymagających długiego treningu i potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym kolegą. To osoba wierna, jest bardzo opiekuńczy dla własnego współmałżonka, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, jednakże czasem w swoim oddaniu sięga aż do braku powagi. Bywa człowiekiem uczuciowym, bardziej ujmuje go przeczucie aniżeli inteligencja, nie lubi kultury technologicznej, więc częstokroć wolałby przyjść na świat o setki lat temu. Jest to jednostka elastyczna, zapał do reformowania jest jego nieodmienną cechą, zdaje się dysponować przemyślanym rozwiązaniem na każdą zakładaną przeszkodę i nie marnuje minut na jałowe psioczenie. Często bywa nieśmiały, wspinaczka wysokogórska nie jest rozrywką stosowną dla tej osoby, jest lękliwy w obecności obcych ludzi, mimo że próbuje działać umiejętnie i odpowiedzialnie.
Jest to osobnik przezorny, podejmuje próby, by nie reagować bez zastanowienia, bacznie przegląda dostępne statystyki i prognozy oraz pędzi ku bogactwu z wolna, ale metodycznie. Bywa posłuszny, na ogół wypatruje przewodnika i przywódcy, albowiem lęka się wdawać się w utarczki z innymi i bez problemów pozwala się kierować. To osoba rzetelna, swoje prace postrzega serio, utrzymuje jednostajne, lecz efektywne tempo działalności, dlatego warto uczyć się od niego efektywności oraz pragmatyczności. Cechuje się opanowaniem, jest to prawdziwy urzędas, a więc całe życie z największą satysfakcją trwoni na intymnych medytacjach i przeważnie mozoli się sumiennie, jednak we własnym rytmie. Charakteryzuje się ponurością, najdrobniejszą jego aktywność tłamsi notoryczny niedobór asertywności, prowokując u niego częstokroć nieświadome niszczenie swojego działania oraz zabierając mu animusz wskazany do zakończenia rozpoczętych projektów. Znamionuje się pobieżnością, nie odstraszają go pośpiech i wrzawa, aczkolwiek zachowuje się często zbyt nierozsądnie, a zatem częstokroć szarpie się chaotycznie i bez ustalonego kursu. Jest to jednostka bezwolna, marudzi zwlekając, aż inny człowiek podejmie osąd, oswobadzając go od wątpliwości. Bywa osobnikiem uduchowionym, ma kreatywny i niezmiernie wrażliwy umysł i w lakonicznej wypowiedzi umie zmieścić bezlik emocji, zatem podstawowe jest dla niego istnienie miłośników dla własnych dzieł.

Pozostałe atrybuty prawidłowo obrazujące przedstawianą osobę to również: gospodarny, milczący, badawczy, szlachetny, mądry, srogi, romantyczny, przewrażliwiony, bałaganiarski, ponętny, depresyjny, neurotyczny, poważny, melancholijny, napięty, punktualny, rozsądny, oziębły, seksowny, pomylony oraz uprzejmy.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: agrotechnik, hodowca, terapeuta, lekarz, myśliwy, ortopeda, opiekun, zakonnik, duszpasterz, terapeuta, terapeuta, rolnik, kapłan i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrews Kami - (1975-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Benard Maurice - (1963-) - aktor amerykański.
 • Bieber Justin - (1994-) - piosenkarz kanadyjski.
 • Bryll Ernest - (1935-) - poeta, prozaik, dramatopisarz, dyplomata.
 • Cahill Trevor - (1988-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Cañadas Esther - (1977-) - hiszpańska aktorka, modelka.
 • DeFan Elan Sara - (1983-) - piosenkarka meksykańska.
 • Lewiński Piotr - (1915-1991) - polityk.
 • Mamonow Danyło - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Okazaki Krystyna - (1942-) - japonistka.
 • Pell John - (1611-1685) - matematyk angielski.
 • Rietti Victor - (1888-1983) - aktor włoski.
 • Słowicki Krystian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Smith Freddie - (1988-) - aktor amerykański.
 • Starski Ludwik - (1903-1984) - scenarzysta filmowy, autor tekstów piosenek.
 • Traoré Djimi - (1980-) - malijski sportowiec, piłka nożna.
 • Urbańczyk Andrzej - (1936-) - żeglarz, pisarz.
 • Wyrzykowski Bartosz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.