Ryba, 26 lutego - Mężczyzna

Ryba, 26 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalny pan ryby urodzony dnia 26 2 to człowiek wszechstronny, zapał do innowacji jest jego niezmienną własnością i zaskoczenie to u niego nastrój naprawdę niecodzienny. To jednostka lękliwa, przesiedzenie deszczu pod gołym niebem to dla niego autentycznie nieprzyjemne przeżycie, jest strachliwy w otoczeniu nieznajomych osób, mimo że stara się jednakowoż poszukiwać najrozmaitszych sposobów ominięcia własnych słabości. Jest to osobnik wrażliwy, wyjść z trudności wypatruje w czarach i w znakach, nie lubi kultury technologicznej, zatem często wolałby urodzić się o wieki dawniej. Jest to człowiek cierpliwy, spełnia się w roli wziętego opiekuna, częstokroć jest kapitalnym przewodnikiem i umie urzeczywistnić sprawy bardzo nieciekawe dla innych osób. Bywa osobnikiem chwiejnym, nie potrafi wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i często nie umie skończyć zaczętych zadań, częstokroć irytuje swoich kolegów. Jest to jednostka lojalna, potrafi być prawdziwym przyjacielem pomocnym w zmartwieniach, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, jednak jego immanentna prawość umie skutkować paroksyzmami awersji. To człowiek nietowarzyski, uwielbia bujać w obłokach, w swoich osobistych myślach, chętnie zajmuje się dziwnymi zainteresowaniami, jednakże miewa kłopoty z inicjowaniem bliskich stosunków z pozostałymi osobami. Bywa jednostką niewierną, zmienia aliansy zależnie od klimatu, jako biurokrata daje się poznać jako przekupny, toteż często jest obruszony na całe otoczenie. To człowiek zdyscyplinowany, potrafi rozsądnie dysponować swoimi środkami, problemy nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Jest to osoba troskliwa, potrafi nadstawiać grzbietu za innych ludzi i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli zamożność, a zatem może rozczarować w starciu z surową rzeczywistością.
Charakteryzuje się pobieżnością, umie szybko przemyśleć obszerny zasób wiadomości, lecz nie próbuje niczego całkowicie zrozumieć, dlatego często ciska się chaotycznie i bez ustalonego kursu. Jest to osobnik ustępliwy, niezależne podejmowanie wyborów potrafi być dla niego niezwykle denerwujące, bo lęka się uczestniczyć w konfliktach z innymi i śmiałość i siła umieją wymóc na nim rewizję punktu widzenia. To jednostka słowna, w żadnym wypadku nie odwleka spraw do zrealizowania, jego projekty nie zawierają defektów, więc powinno się doszkalać się od niego pragmatyczności oraz sprawności. To osoba ostrożna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, bacznie przepatruje posiadane prognozy i zapisy oraz nie wierzy konceptom stworzonym na kolanie. Jest to osobnik pobożny, jest otwarty na cudze bodźce i trudności i jest niezmiernie utalentowany artystycznie bądź językowo, a więc z reguły interesuje się jakimś rodzajem działalności artystycznej. To człowiek fatalistyczny, przyrodzony pesymizm naprawdę komplikuje mu życie, sprowadzając go częstokroć do kompletnie niepotrzebnego niepowodzenia oraz owocując nagłym zniechęcaniem się przed osiągnięciem celu. Jest to osobnik opanowany, wykonuje pracę leniwie i z namysłem, toteż pozostaje nieczuły na ogólne zabieganie i przeważnie pracuje rzetelnie, aczkolwiek we własnym tempie. To jednostka apatyczna, przeciąga wszelkie rzeczy do chwili, aż druga osoba podejmie decyzję, pozwalając mu nie ponosić odpowiedzialności.

Pozostałe określenia kapitalnie charakteryzujące opisywanego człowieka to również: przyzwoity, bałaganiarski, wiarygodny, introspektywny, sympatyczny, srogi, czujny, rozwiązły, sarkastyczny, namiętny, badawczy, kapryśny, sentymentalny, bałaganiarski, roztargniony, współczujący, rozsądny, seksowny, szlachetny oraz wyciszony.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: farmaceuta, terapeuta, anestezjolog, ortopeda, myśliwy, lekarz, chirurg, duszpasterz, rybak, kapłan, pielęgniarz, plantator, dentysta, leśnik i nauczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Amalia Maria - (1746-) - arcyksiężniczka austriacka, księżna Parmy.
 • Arago François - (1786-1853) - francuski matematyk, fizyk, astronom, polityk.
 • Ashley-Cooper Anthony - (1671-1713) - angielski polityk, filozof.
 • Berman Lazar - (1930-2005) - pianista rosyjski.
 • Boninsegna Celestina - (1877-) - włoska śpiewaczka,.
 • Bublewicz Beata - (1975-) - socjolog, polityk.
 • Cioroch Tomasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gruber Kelly - (1962-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Jakubko Martin - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Knight Jack - (1938-) - aktor amerykański.
 • Leighton Margaret - (1922-) - aktorka angielska.
 • Radoń Martin - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ryder Mitch - (1945-) - muzyk amerykański.
 • Selby Tony - (1938-) - aktor angielski.
 • Szubert Michał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Takeshita Noboru - (1924-2000) - polityk japoński.
 • Vlček Stanislav - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.