Ryba, 25 lutego - Mężczyzna

Ryba, 25 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna ryby, który przyszedł na świat w dniu 25 2, bywa osobą niestałą, jego przekonania i opinie często są wewnętrznie sprzeczne i potrafi aktualizować najważniejsze decyzje codziennie, a zatem niezmiernie źle radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. To człowiek cierpliwy, w dawnych czasach umiałby być benedyktynem kaligrafującym zdobionych kodeksach, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kompanem i umie osiągnąć biegłość w dziedzinach wymagających długookresowej nauki. Charakteryzuje się introwertyzmem, lubi bujać w obłokach, w swoich prywatnych marzeniach, potrafi poświęcić cały wieczór niezrozumiałym działaniom, ale pokazany na scenie gubi wiele ze swojego powabu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie prze do celu, problemy nie umieją szybko go zrazić, jednak niekiedy zbyt przyzwyczaja się do przedtem obmyślonych koncepcji. Znamionuje się altruizmem, jest wręcz nadmiernie bezinteresowny i nie ma pojęcia, co to zachłanność, zatem bywa uznawany za głupka. Bywa osobnikiem bojaźliwym, brawurowe osiągnięcia pragnie pozostawić innym osobom, jest trwożliwy w obecności nieznanych ludzi, chociaż stara się jednakże poszukiwać rożnych technik pokonania własnych wad. Cechuje się elastycznością, wyśmienicie improwizuje nawet w sytuacjach przykrego chaosu i nie marnuje godzin na nieproduktywne jęczenie. Częstokroć bywa wiarołomny, poważa tylko wygodne dla swojej osoby umowy, jako urzędas daje się poznać jako przekupny, toteż przyjaciele mają ochotę stronić od angażowania się z niego w spółki. Jest to jednostka lojalna, potrafi być najlepszym towarzyszem użytecznym w zmartwieniach, lojalność w rodzinie jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz momentami w swojej wierności dosięga aż do bufonerii. Jest to osobnik empatyczny, łatwiej ujmuje go serce niż rozum, nie darzy zaufaniem naukowej metody pozbywania się przeciwności, a więc jego żywot jest pełny wydarzeń i nieprzewidywalny.
Jest to osoba przewidująca, to rozważny i odważny zarządca, skrupulatnie planuje najsubtelniejsze akcje oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, jednakże metodycznie. Jest to jednostka rzetelna, jest niezwykle wytrwały i zdyscyplinowany, jego plany nie posiadają usterek, dlatego pomimo fałszywej ociężałości przeważnie realizuje swoje pomysły. Bywa ustępliwy, ubóstwia zajmować się kojącymi, niezwiązanymi z obciążeniem pracami, bowiem lęka się angażować się w konflikty z innymi i zanadto łatwo ustępuje cudzym perswazjom. Znamionuje się opanowaniem, nie nudzi go pracowita realizacja monotonnych zleceń, więc umie odpowiednio uhonorować niespotykaną maestrię i na ogół mozoli się rzetelnie, aczkolwiek we własnym rytmie. Często bywa pasywny, odkłada wszelkie sprawy do czasu, aż problem zostanie wyjaśniony przez innych, uwalniając go od wątpliwości. Bywa człowiekiem powierzchownym, potrafi po kawałku mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, ale zachowuje się częstokroć zbytnio lekkomyślnie, toteż nie umie uporać się z rozważaniem bardziej złożonych kwestii. Charakteryzuje się ponurością, przyrodzony fatalizm autentycznie komplikuje mu egzystencję, powodując przepuszczanie przez niego rozlicznych nieocenionych możliwości oraz odbierając mu entuzjazm wymagany do finalizacji zaczętych inicjatyw. Znamionuje się uduchowieniem, zwykle jest znacząco bardziej uczuciowy niż ogół zbiorowości i jego wytwory potrafią bardzo wzruszać, a więc z reguły interesuje się jakimś rodzajem sztuki.

Pozostałe atrybuty prawidłowo określające owego osobnika to też: bezbronny, nieszczery, refleksyjny, czujny, zagubiony, płochliwy, przewrażliwiony, współczujący, podstępny, sarkastyczny, neurotyczny, samotniczy, szlachetny, buntowniczy, ustatkowany, beznamiętny, samotny, słaby, próżny, bałaganiarski, niestabilny, seksowny, pomysłowy, humanitarny, poważany, mądry, depresyjny, rozsądny, nieufny oraz marzycielski.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: lekarz, mentor, terapeuta, rybak, kapłan, leśnik, terapeuta, plantator i hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bogusiński Aleksander - (1877-1953) - aktor.
 • Bolesławski Jerzy - (1940-) - polityk, prezydent Warszawy.
 • Brekalo Slavko - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chaupiec Paweł - (1985-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
 • Dymek Mirosław - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dzik Jerzy - (1950-) - przyrodnik, paleontolog, ewolucjonista, profesor.
 • Faty Jacques - (1984-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Gorobiec Taras Pawłowicz - (1901-1960) - generał radziecki.
 • Goździk Józef - (1952-) - taternik, alpinista, himalaista.
 • Hope Barclay - (1958-) - aktor kanadyjski.
 • Joyce Brenda - (1912-) - aktorka amerykańska.
 • Leoni Téa - (1966-) - aktorka amerykańska.
 • Marczuk Mateusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Papandopulo Boris - (1906-1991) - jugosławiański dyrygent, kompozytor.
 • Pennetta Flavia - (1982-) - włoska sportowiec, tenis ziemny.
 • Saksoński Albert - (1875-1900) - książę Saksonii.
 • Silva Eduardo da - (1983-) - chorwacki sportowiec, piłka nożna.
 • Śliwowska Joanna - (1964-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.