Ryba, 24 lutego - Mężczyzna

Ryba, 24 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna ryby urodzony dnia 24 2 to jednostka bojaźliwa, przesiedzenie deszczu na dworze to dla niego naprawdę traumatyczne doznanie, preferowany przez niego rodzaj aktywności charakteryzuje przezorność, pomimo tego że często umie wyśmienicie realizować się w dziedzinach niewymagających zbędnego kozaczenia. To człowiek cierpliwy, umie z uwagą zagłębiać się w cudze opowieści, w ogólniau częstokroć uzyskuje pierwszorzędne lokaty i potrafi zdobyć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długiego przeszkolenia. Charakteryzuje się konsekwencją, umie umiejętnie dysponować swoimi rezerwami, przeciwności nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak umie być nazbyt formalny w nieznanych sytuacjach. Często bywa emocjonalny, w większym stopniu dociera do niego serce aniżeli inteligencja, nie lubi świata technologicznego, a więc dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie podoba się mu. Często bywa nielojalny, staranie się o własną korzyść jest dla niego naczelną maksymą, jako funkcjonariusz daje się poznać jako skorumpowany, toteż częstokroć jest rozeźlony na cały świat. Jest to osoba altruistyczna, potrafi ponosić ofiary za innych ludzi i wyżej ceni bliskość z innymi niż dobrobyt, dlatego nierzadko miewa problemy materialne. Często bywa niezdecydowany, jego postawy i poglądy częstokroć są niespójne i umie aktualizować strategiczne założenia dwa razy dziennie, często ima się rozmaitych profesji. To osobnik wszechstronny, zaskoczenie to u niego emocja autentycznie niecodzienna, potrafi spełniać się w każdych okolicznościach i gdy trzeba, umie sporządzić samochód z papieru i sznurka. To osoba zamknięta, uwielbia spędzać czas, w swoich indywidualnych marzeniach, częstokroć potrafi ukazywać niesamowitą cierpliwość przy remoncie niesprawnych urządzeń, jednakże umieszczony na widoku publicznym gubi wiele ze swojego powabu. Cechuje się szczerością, umie być prawdziwym towarzyszem użytecznym w kłopotach, ofiarność w związku jest dla niego sprawą niepodważalną, ale nieraz w swojej wierności dochodzi aż do bufonady.
Jest to jednostka uduchowiona, posiada wrażliwy i bardzo empatyczny umysł i jest niezmiernie zdolny artystycznie lub poetycko, a zatem na ogół trudni się jakąś odmianą działalności artystycznej. Jest to człowiek posępny, w każdym wypadku gryzie go niepokój odnośnie adekwatności realizowanych posunięć, wyzwalając u niego często bezwiedne sabotowanie własnej pracy oraz skutkując zaskakującym wycofywaniem się w połowie drogi. Częstokroć bywa bierny, trwoni chwilę na jałowym biadoleniu, aż sytuacja zostanie rozwiązana poprzez innych, zwalniając go od wahań. Znamionuje się dalekowzrocznością, wystrzega się nieostrożnych działań, bacznie sprawdza istniejące antycypacje i statystyki oraz nie pokłada ufności w konceptach sporządzonych byle jak. Charakteryzuje się powierzchownością, jest niezwykle błyskotliwy, lecz jego osądy często bywają niezbyt dalekowzroczne, więc częstokroć sam nie pojmuje całkowicie swoich ruchów. To osobnik posłuszny, osobiste decydowanie może być dla niego niezmiernie frustrujące, bowiem obawia się uczestniczyć w konfliktach z innymi i nadmiernie swobodnie podporządkowuje się czyimś naciskom. Cechuje się odpowiedzialnością, absolutnie nie opóźnia zadań do wykonania, pracuje podług skrupulatnie przygotowanego scenariusza, zatem w długotrwałym ujęciu przeważnie prześciga popędliwych aktywistów. Jest to jednostka spokojna, działa bez pośpiechu oraz rozważnie, dlatego jest nieczuły na społeczne zabieganie i potrafi nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach.

Pozostałe atrybuty trafnie portretujące przedstawianą osobę to także: cichy, rozsądny, wyciszony, filozoficzny, skąpy, przewrażliwiony, kreatywny, kapryśny, stabilny, bałaganiarski, pracowity, sarkastyczny, bezbarwny, samotniczy, próżny, obowiązkowy, seksowny, miłosierny, nierozsądny, pomysłowy, ugodowy, roztropny, podstępny oraz punktualny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: farmaceuta, pielęgniarz, duszpasterz, rolnik, agrotechnik, terapeuta, leśnik, opiekun, nauczyciel, ortopeda, dentysta i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexander Jean - (1926-) - aktorka angielska.
 • Altomonte Bartholomäus - (1702-1783) - malarz austriacki.
 • Braun Matthias - (1684-1738) - rzeźbiarz czeski.
 • Budryk Witold - (1891-1958) - inżynier górnik, profesor.
 • Carlson Leslie - (1933-2014) - aktor amerykański.
 • Chądzyńska Zofia - (1912-2003) - pisarka, tłumaczka.
 • Erskine Ralph - (1914-2005) - architekt brytyjski.
 • Johnson Jay Kenneth - (1977-) - aktor amerykański.
 • Kuc Aleksander - (1949-) - reżyser.
 • Kuzicki Maciej - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lettieri Al - (1928-1975) - aktor amerykański.
 • Lieberman Joe - (1942-) - polityk amerykański.
 • Marecki Stanisław - (1910-1992) - aktor.
 • Matusiak Grzegorz - (1961-) - inżynier energetyk, polityk.
 • Nimitz Chester - (1885-1966) - admirał amerykański.
 • Porter Lillian - (1917-) - aktorka amerykańska.
 • Roque Jacqueline - (1927-) - modelka francuska.
 • Scherfchen Maciej - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Teever Ingemar - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Toba - (1103-1156) - cesarz Japonii.
 • Witkiewicz Stanisław Ignacy - (1885-1939) - pisarz, dramaturg, malarz.
 • Zając Paweł - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.