Ryba, 23 lutego - Mężczyzna

Ryba, 23 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Pan ryby, który urodził się dnia 23 2, to osobnik elastyczny, gdy trzeba, potrafi zmontować odrzutowiec z tektury i linki, umie sprawdzać się w dowolnych warunkach i nie gubi chwil na bezskuteczne ględzenie. Bywa jednostką lękliwą, unika siedzenia w ciemnościach, niespecjalnie wierzy mało poznanym osobom, choć częstokroć jednakowoż podejmuje próby, by zmagać się z tymi właściwościami swojego temperamentu. To człowiek zorganizowany, konsekwentnie zmierza do celu, kłopoty nie potrafią prędko go zrazić, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Częstokroć bywa nielojalny, respektuje jedynie rentowne dla siebie ustalenia, umie działać nieszczerze, a więc dokładniej obeznane osoby starają się wystrzegać się z nim głębszych kontaktów. Znamionuje się szczerością, jest odpowiedzialnym i rzetelnym podkomendnym, do związków odnosi się niezmiernie na serio, lecz czasami w swoim zaangażowaniu sięga aż do bufonerii. Bywa jednostką niekonsekwentną, nie potrafi jasno zdeklarować jednej opinii i trudno jest mu upierać się przy powziętych zobowiązaniach, toteż bardzo kiepsko spełnia się jako głowa rodu lub wychowawca. To osoba opiekuńcza, szczodrobliwie obdarowuje kolegów we własnym środowisku i nie przejawia skąpstwa, a zatem ma szansę rozczarować w starciu z twardą rzeczywistością. Jest to człowiek zamknięty, wyśmienicie funkcjonuje samotnie, umie poświęcić całą dobę dziwacznym czynnościom, ale pokazany na widoku publicznym traci sporo ze swojej atrakcyjności. To osobnik wytrwały, upór dopomaga mu dojrzeć powiązania nieuchwytne dla innych osób, w zamierzchłych epokach potrafiłby być skrybą notującym pergaminowych księgach i często jest cudownym przewodnikiem. Uwielbia zachowywać się empatycznie, nie boi się uczuciowych uniesień, nie współdziała ze sferą urządzeń technicznych, zatem przed klawiaturą częstokroć zachowuje się niby kot w wodzie.
Jest to jednostka ustępliwa, zazwyczaj poszukuje zwierzchnika i opiekuna, gdyż boi się angażować się w utarczki z innymi i siła i zuchwałość umieją wydębić na nim modyfikację stanowiska. Cechuje się słownością, swoje misje traktuje poważnie, postępuje wedle dokładnie wykonanego planu, więc w długotrwałym ujęciu przeważnie przegania narwanych czempionów. Jest to człowiek dalekowzroczny, próbuje nie reagować intuicyjnie, rozpatruje różne scenariusze posunięć oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi pomału, jednakże metodycznie. To osobnik pasywny, utrzymuje się w apatycznym zwątpieniu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pomagając mu wciąż zajmować się swoimi rozważaniami. Jest to osoba uduchowiona, jest wrażliwy na czyjeś bodźce i trudności i potrafi niezwykle barwnie opisywać duchowe odczucia innych, dlatego z reguły oddaje się jakiejś formie sztuki. Często bywa powierzchowny, nie odstraszają go harmider i pośpiech, aczkolwiek jego szybkie działania częstokroć niestety dają się poznać jako złe, zatem nie daje sobie rady z roztrząsaniem bardziej rozbudowanych spraw. Jest to człowiek pesymistyczny, w każdym wypadku martwi go niepokój odnośnie adekwatności wdrażanych ruchów, wywołując u niego często bezwiedne sabotowanie własnej roboty oraz owocując zaskakującym zniechęcaniem się przed dotarciem do mety. Charakteryzuje się opanowaniem, nie męczy go obowiązkowe wykonywanie jednostajnych obowiązków, więc niezmiernie nie znosi być popędzany i irytuje go współdziałanie z osobami pochopnymi.

Pozostałe atrybuty właściwie wyrażające przedstawianą jednostkę to również: wystraszony, depresyjny, beznamiętny, pomylony, cichy, szlachetny, wielkoduszny, przyzwoity, miłosierny, rozpasany, neurotyczny, ugodowy, obłąkany, zepsuty, srogi, marzycielski, przeczulony, potulny, małomówny, podstępny, próżny, skąpy, humorzasty, przekorny oraz płytki.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: terapeuta, anestezjolog, myśliwy, duszpasterz, pielęgniarz, kapłan, lekarz, rolnik, terapeuta i mentor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arndt Denis - (1939-) - aktor amerykański.
 • Bunić Jakov - (1469-1534) - pisarz chorwacki, tworzący w języku łacińskim.
 • Dubaniowski Waldemar - (1964-) - polityk.
 • Florek Marcin - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gun Frank - (1971-) - węgierski aktor w filmach erotycznych.
 • Hedrick Brandon - (1979-2006) - morderca amerykański.
 • II Paweł - (1417-1471) - papież 1464-.
 • Mahieu Charles - (1894-1964) - aktor belgijski.
 • Mulvey Callan - (1975-) - aktor nowozelandzki.
 • Papadopoulos Kyriakos - (1992-) - grecki sportowiec, piłka nożna.
 • Porowski Przemysław - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sautet Claude - (1924-2000) - francuski scenarzysta, reżyser filmowy.
 • Sheridan Cillian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taracińska Katarzyna - (1974-) - aktorka.
 • Whitford Brad - (1952-) - muzyk amerykański.
 • Woodcock Steven - (1964-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.