Ryba, 21 lutego - Mężczyzna

Ryba, 21 lutego - Mężczyzna
planeta Jowisz
metal cyna
Mężczyzna ryby, który przyszedł na świat dnia 21 2, to osobnik elastyczny, potrafi współpracować nieomalże z każdym człowiekiem i niezwykle trudno go czymś zaszokować. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, ukazuje opanowanie i wytrwałość, przeszkody nie umieją prędko go zniechęcić, jednak słabo daje sobie radę z dynamicznie przeistaczającymi się warunkami. To jednostka zamknięta, jego osobista dusza potrafi być dla niego obszernym i szerokim światem, umie poświęcić cały wieczór nietypowym czynnościom, ale gawiedź często absolutnie go rozprasza. Częstokroć bywa empatyczny, darzy zaufaniem cudotwórstwo, równania i rachunki odpychają go, toteż dzisiejsza rzeczywistość często nie odpowiada mu. Bywa nielojalny, przestrzega tylko wygodnych dla siebie ugód, jako biurokrata daje się poznać jako sprzedajny, a więc częstokroć jest rozeźlony na dokuczliwe życie. To osoba zmienna, nie potrafi obstawać przy metodycznych zobowiązaniach i ciężko jest mu trzymać się wybranych decyzji, często chwyta się różnorodnych zajęć. Charakteryzuje się opiekuńczością, hojnie obdarza kolegów we własnym otoczeniu i nie zajmuje się prywatnym interesem, a zatem momentami przeżywa komplikacje ekonomiczne. Znamionuje się szczerością, jest niezmiernie dbały w stosunku do swojego partnera, zaangażowanie w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niepodważalną, lecz jego przyrodzona prawość umie być przyczyną przypływów niechęci. Cechuje się cierpliwością, upór w dochodzeniu do celu częstokroć dopomaga mu osiągnąć bogactwo, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym towarzyszem i radzi sobie w zawodzie wziętego wychowawcy. Często bywa lękliwy, przeczekanie burzy na zewnątrz to dla niego naprawdę stresujące doświadczenie, preferowany przez niego charakter aktywności charakteryzuje przezorność, choć stara się niemniej jednak poszukiwać rozmaitych technik pokonania własnych słabości.
Bywa religijny, jest uczulony na cudze przeżycia i trudności i umie bardzo malowniczo opisywać psychiczne wrażenia innych, więc przeważnie interesuje się jakimś rodzajem sztuki. Częstokroć bywa ustępliwy, zazwyczaj wypatruje szefa i przewodnika, gdyż boi się wdawać się w spory z innymi i przesadnie swobodnie ustępuje czyimś naciskom. To osobnik ostrożny, to przewidujący i ambitny przywódca, analizuje różne projekty działań oraz pędzi ku dostatkowi pomału, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się ponurością, najbłahszą jego pracę utrudnia permanentny niedostatek śmiałości, prowadząc go często do zarzucania całkiem porządnie prezentujących się inicjatyw i wzmagając ryzyko następnych klęsk. Bywa człowiekiem powierzchownym, nie odstręczają go bałagan i pośpiech, aczkolwiek wybór na ogół poprzedza u niego analizę sprawy, dlatego częstokroć sam nie ogarnia kompletnie swoich ruchów. Jest to jednostka opanowana, z namysłem przeprowadza ulubione ceremoniały, zatem jest odporny na powszechną gonitwę i denerwuje go współdziałanie z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Znamionuje się słownością, jest niezwykle cierpliwy i konsekwentny, jego pomysły nie posiadają wad, dlatego w długotrwałym kontekście zwykle dystansuje postrzelonych wodzirejów. Bywa osobnikiem apatycznym, utrzymuje się w pasywnym zwątpieniu, aż problem zostanie rozwiązany poprzez innych, przynosząc mu wolność od obowiązków.

Pozostałe atrybuty poprawnie charakteryzujące tę jednostkę to też: poważny, gospodarny, leniwy, marzycielski, obłąkany, przeczulony, nerwowy, namiętny, filozoficzny, samotny, przewrażliwiony, rozsądny, roztropny, postępowy, poważany, zagubiony, introspektywny, podstępny, miłosierny, paranoiczny, słaby, przyzwoity, ponętny, utalentowany, pomysłowy, łaskawy oraz obowiązkowy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: lekarz, myśliwy, hodowca, agrotechnik, pielęgniarz, kapłan, zakonnik, chirurg i nauczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Dancik Juraj - (1982-) - słowacki sportowiec, piłka nożna.
 • Dechy Nathalie - (1979-) - francuska sportowiec, tenis ziemny.
 • Drake Larry - (1950-2016) - aktor amerykański.
 • Grammer Kelsey - (1955-) - amerykański aktor, reżyser, producent filmowy.
 • Herrera Kristin - (1989-) - aktorka amerykańska.
 • Jaroszewska Natalia - (1979-) - projektanka mody.
 • Kwiatkowski Jaksa - (1809-1891) - malarz.
 • Lewicki Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łukasik Ryszard - (1956-) - sportowiec, piłka nożna.
 • McManus Mark - (1935-1994) - aktor szkocki.
 • Murlowski Fabian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Odonkor David - (1984-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Rio Elle - (1961-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rode Abby - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.