Rak, 03 lipca - Mężczyzna

Rak, 03 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak urodzony dnia 3 7 jest to osobnik przebojowy, nie lęka się wysiłku i wyzwania pokonuje odważnie. Jest to osoba wrażliwa, ufa magii, nie darzy zaufaniem naukowej metody rozwiązywania przeszkód, a zatem przed komputerem często reaguje jak małpa na drucie. Częstokroć bywa niezdecydowany, nie potrafi podejmować zdyscyplinowanych zobowiązań i umie modyfikować newralgiczne przekonania z dnia na dzień, dlatego niezmiernie ciężko wszczyna się z nim negocjacje. Jest to jednostka introwertyczna, pragnie bujać w obłokach, w swoich osobistych marzeniach, potrafi poświęcić cały dzień dziwacznym działaniom, lecz doznaje problemów z zadzierzganiem przyjacielskich stosunków z normalnymi ludźmi. To osoba konsekwentna, umie mądrze zarządzać swoimi środkami, potrafi się właściwie inspirować, jednak często nie wystarcza mu kreatywności wskazanej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa apodyktyczny, nienawidzi osądzania własnych opinii i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, a więc jest wyalienowany w swoim otoczeniu. To osobnik wytrwały, w minionych stuleciach umiałby być skrybą kaligrafującym zakurzonych tomach, potrafi być wielkodusznym i empatycznym kolegą i umie cierpliwie oczekiwać na stosowną chwilę.
Jest to jednostka subtelna, potrafi wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które jawią się niewykonalnymi a nawet stukniętymi i mierzących się z nimi ludzi zwykle prędko prowadzą do wycofania się. Cechuje się ostrożnością, to rozważny i śmiały planista, drobiazgowo organizuje najdrobniejsze posunięcia oraz mknie ku bogactwu wolno, ale systematycznie. To osoba spokojna, wygląda jak średniowieczny eremita, toteż trwa niepodatny na zbiorową krzątaninę i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, jednakże we własnym rytmie. Bywa religijny, z reguły jest mocno bardziej emocjonalny niż gros populacji i w lapidarnej wypowiedzi umie zawrzeć bezmiar wzruszeń, zatem przeważnie interesuje się jakąś formą działalności artystycznej. Jest to osobnik ponury, wszelką jego pracę ogranicza stały brak pewności siebie, owocując trwonieniem jego potencjału oraz skutkując zaskakującym rezygnowaniem przed zakończeniem. Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek praw i restrykcji, więc bezsensem jest uważanie, że wykona oznajmione mu instrukcje. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko boi się nieprzewidzianych trudności, bowiem doskonale spełnia się w skomplikowanych warunkach i utrzymuje powściągliwość nie patrząc na okoliczności.

Pozostałe cechy celnie opisujące tego człowieka to też: pomylony, filozoficzny, afektowany, histeryczny, oryginalny, roztrzepany, sympatyczny, uprzejmy, czujny, samotniczy, marzycielski, wielkoduszny, bezlitosny, asertywny, bałaganiarski, wyemancypowany, natarczywy, wiarygodny, sentymentalny, ustatkowany, roztargniony, zblazowany, skąpy, gospodarny, bezbarwny, nieufny, zwycięski, wyzwolony oraz despotyczny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: stolarz, pedagog, szkoleniowiec, strażak, szklarz, trener, gastronom, kucharz, przewodnik, prezenter i tutor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexander Lamar - (1940-) - amerykański polityk.
 • Costil Benoît - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jurin Igor - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Koivuranta Anssi - (1988-) - fiński sportowiec, narciarstwo, kombinacja norweska.
 • Ljungdahl Owe - (1967-) - szwedzki sportowiec, curling.
 • Ryder Sue - (1923-) - brytyjska działaczka charytatywna.
 • Sima Horia - (1907-1993) - rumuński działacz faszystowski, emigracyjny publicysta.
 • Simone - (1983-) - puertorykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Świdziński Maciej - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Topham Anthony - (1947-) - muzyk angielski.
 • Tylo Hunter - (1962-) - aktorka amerykańska.
 • Worobjew Siergiej Ilicz - (1895-1983) - generał radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.