Rak, 18 lipca - Mężczyzna

Rak, 18 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Mężczyzna rak urodzony w dniu 18 7 to osobnik przebojowy, nie umie wytrzymać w bezruchu, męczy go lenistwo i emanuje niesamowitym żarem. Znamionuje się konsekwencją, metodycznie prze do finału, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak potrafi być zbyt sztywny w nietypowych okolicznościach. Jest to osoba wytrwała, umie zyskać mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długookresowej praktyki, umie cierpliwie wsłuchiwać się w czyjeś gawędy i w ogólniau często osiąga fenomenalne stopnie. Jest to człowiek władczy, nie znosi podważania swoich nakazów i częstokroć nie posiada wiedzy o powszechnej percepcji swojej persony, dlatego potrafi prowokować rewolty pomiędzy swoimi podwładnymi. Często bywa zmienny, nie umie wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i trudno jest mu pozostawać przy podjętych zobowiązaniach, dlatego bardzo ciężko wszczyna się z nim dyskusje. Jest to jednostka empatyczna, rozstrzygnięć trudności szuka w zabiegach magicznych i w proroctwach, nie pokłada ufności w rachunkowej metodzie pozbywania się kłopotów, toteż częstokroć wolałby urodzić się o setki lat wcześniej. Jest to osoba nietowarzyska, jego indywidualna dusza potrafi być dla niego rozległym i szerokim środowiskiem, umie poświęcić całą dobę oryginalnym zajęciom, aczkolwiek tłum często zupełnie go rozprasza.
To osobnik spokojny, nie nudzi go gorliwe wykonywanie jednostajnych zadań, a zatem niezwykle nienawidzi być nadzorowany i na ogół mozoli się sumiennie, lecz we własnym rytmie. Jest to człowiek niezależny, naprawdę przepada za totalną autonomią decydowania, zatem niech ci nie roi się, iż podda się komuś bez pojedynku. To osoba nieustraszona, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem rewelacyjnie radzi sobie w zagmatwanych warunkach i pragnie żyć dynamicznie. Charakteryzuje się religijnością, bardzo pobudzają go problemy innych ludzi i doznaje dużego pragnienia publicznego manifestowania swoich afektów, a więc z reguły trudni się jakąś formą sztuki. Jest to jednostka pesymistyczna, na wybieranych przez niego werdyktach zaważa przeważnie przeświadczenie o swojej niefortunnej passie, powodując u niego częstokroć bezwiedne niszczenie własnej pracy oraz skutkując raptownym rezygnowaniem przed osiągnięciem celu. Jest to osobnik kulturalny, można mu zlecić realizowanie ryzykownych misji, które odnoszą się do rzeczy niezwykle drażliwych i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych prekursorów. Cechuje się dalekowzrocznością, usiłuje nie reagować odruchowo, z uwagą analizuje posiadane predykcje i dane statystyczne oraz nie polega na projektach utworzonych niestarannie.

Pozostałe cechy trafnie wyrażające tę osobę to także: wiarygodny, czujny, nieufny, beznamiętny, pusty, seksowny, przeczulony, bezkompromisowy, próżny, wystraszony, oryginalny, indywidualistyczny, sympatyczny, mądry, wyzwolony, bezlitosny, poważny, buntowniczy, apodyktyczny, marzycielski, asertywny i pomysłowy.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: przewodnik, korepetytor, strażak, opiekun, hotelarz, pedagog, szkoleniowiec, tutor, szkoleniowiec, instruktor, stolarz, szklarz, prezenter oraz dydaktyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barandowski Bartosz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brown Margaret - (1867-) - Amerykanka, jedna z najsłynniejszych pasażerek Titanica.
 • Cash Dave - (1942-2016) - angielski prezenter radiowy.
 • Eduardo Carlos - (1987-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Fedorowicz Jacek - (1937-) - aktor, satyryk.
 • Gromyko Andriej A - (1909-1989) - radziecki dyplomata, ekonomista.
 • I Rudolf II Habsburg; Rudolf - (1552-1612) - V, król Niemiec 1575-1612, arcyksiążę Austrii 1576-1608 jako Rudolf V, król Czech 1576-1611, król Węgier 1576-1611 jako Rudolf I, cesarz rzymsko-niemiecki 1576-1608 jako Rudolf I Urodzony Wiedeń, Austria.
 • Jałocha Jan - (1957-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kopczyński Łukasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kurski Jarosław - (1963-) - dziennikarz, publicysta.
 • Skelton Red - (1913-1997) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Sweet Leanna - (1987-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Thackeray William Makepeace - (1811-1863) - powieściopisarz angielski.
 • Thorpe Rose Hartwick - (1850-) - poetka amerykańska.
 • Wojtyła Karol - (1879-1941) - oficer, porucznik armii austro-węgierskiej i Wojska Polskiego.
 • Ząbkiewicz Robert - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.