Rak, 17 lipca - Mężczyzna

Rak, 17 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Pan rak urodzony w dniu 17 7 jest to człowiek zorganizowany, umie umiejętnie zawiadywać swoimi zasobami, funkcjonuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak częstokroć nie potrafi wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. To jednostka wytrwała, w dawnych czasach umiałby być mnichem kaligrafującym starodawnych księgach, potrafi wykonać sprawy niezwykle zniechęcające dla innych osób i często jest wyśmienitym opiekunem. Jest to osobnik zamknięty, jego osobisty duch potrafi być dla niego rozległą i obszerną rzeczywistością, ochoczo poświęca się niecodziennym zamiłowaniom, ale gawiedź częstokroć absolutnie go konsternuje. Bywa władczy, jest rzeczywistą personifikacją policjanta i często nie wie o publicznym odbiorze swojej postaci, a więc jest wyalienowany w swoim środowisku. Bywa człowiekiem uczuciowym, bardziej przekonuje go intuicja niż intelekt, nie ufa matematycznej technice likwidowania przeszkód, zatem jego żywot jest burzliwy i niesforny. To jednostka aktywna, haruje niczym maszyna i nie umie siąść w jednym miejscu. Jest to osoba niekonsekwentna, nie potrafi trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i częstokroć nie umie zakończyć rozgrzebanych zadań, dlatego bardzo kiepsko spełnia się jako głowa rodu lub instruktor.
Cechuje się zrównoważeniem, nie męczy go pracowite realizowanie nieurozmaiconych zleceń, a zatem potrafi właściwie uhonorować elitarny artyzm i na ogół mozoli się odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym tempie. Znamionuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek przeciwności, ponieważ umie przezwyciężyć swój lęk i okazuje ogromną samodyscyplinę. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, usiłuje nie odpowiadać emocjonalnie, cierpliwie bada istniejące predykcje i zbiory danych oraz nie pokłada ufności w projektach sporządzonych niestarannie. Cechuje się zaradnością, autentycznie kocha się w absolutnej suwerenności decydowania, więc absurdem jest przewidywanie, że podporządkuje się komuś bez pojedynku. To osobnik grzeczny, daje radę wypatrzyć produktywne rozstrzygnięcia kłopotów, które przedstawiają sobą autentyczne wyzwanie również dla rasowych i zmyślnych graczy politycznych i z reguły załamują pozostałych ludzi. Jest to jednostka fatalistyczna, na obieranych poprzez niego decyzjach kładzie się cieniem zazwyczaj przekonanie o swojej kiepskiej passie, prowadząc go często do rzucania dość porządnie rokujących przedsięwzięć oraz powodując raptowne zniechęcanie się przed dotarciem do mety. Bywa religijny, przeważnie jest dużo bardziej emocjonalny niż gros zbiorowości i doznaje wielkiego pragnienia towarzyskiego wyrażania swoich emocji, toteż częstokroć jest guru mentalnym dla innych.

Inne cechy celnie odzwierciedlające tego osobnika to też: wyniosły, solidny, gorliwy, hojny, bałaganiarski, neurotyczny, zmysłowy, obłąkany, wyzwolony, pusty, hałaśliwy, bezbarwny, bałaganiarski, obrotny, indywidualistyczny, współczujący, mądry, pomylony, ufny, małomówny oraz wielkoduszny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: stolarz, dydaktyk, korepetytor, prezenter, szkoleniowiec, przewodnik, szklarz, wychowawca, tutor, trener, hotelarz, pedagog, gastronom i strażak.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Asheton Ron - (1948-2009) - amerykański muzyk, gitarzysta, kompozytor.
 • Bauer Erwin - (1912-1958) - niemiecki kierowca wyścigowy.
 • Błaszczyk Anna - (1981-) - operator filmowy.
 • Doctorow Cory - (1971-) - kanadyjski pisarz science fiction.
 • Evren Kenan - (1917-2015) - turecki wojskowy, polityk.
 • Fadecki Wojciech - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Flimm Jürgen - (1941-) - reżyser niemiecki.
 • Fresenius Wilhelm - (1913-) - chemik niemiecki.
 • Jasieński Bruno - (1901-1938) - pisarz, poeta.
 • Karszo-Siedlecki Tadeusz - (1893-1939) - przemysłowiec, działacz gospodarczy.
 • Powers Alec - (1975-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Ptaszyński Mateusz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stewart Janet - (1502-) - nieślubna córka króla szkockiego Jakuba V
 • Zachariewicz-Lwigród Julian Oktawian - (1837-1898) - architekt.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.