Rak, 01 lipca - Mężczyzna

Rak, 01 lipca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczny mężczyzna rak, który przyszedł na świat dnia 1 7, jest to osoba nietowarzyska, często bywa samotnikiem, częstokroć umie okazywać ogromną cierpliwość przy renowacji zużytych urządzeń, lecz eksponowany na eksponowanym miejscu traci sporo ze swojej atrakcyjności. Bywa apodyktyczny, nie lubi kwestionowania własnych nakazów i uważa za niebezpieczeństwo ludzi niepodzielających jego opinii, a zatem często ma do czynienia z biernym buntem względem swoich aktywności. Bywa osobnikiem uczuciowym, rozwiązań problemów poszukuje w urokach i w horoskopach, nie pokłada ufności w arytmetycznej strategii rozwiązywania przeszkód, dlatego przed komputerem częstokroć zachowuje się jak kot w wodzie. Jest to jednostka wytrwała, umie z uwagą zagłębiać się w czyjeś historie, potrafi wykonać sprawy niezwykle zniechęcające dla pozostałych osób i w dawnych czasach umiałby być benedyktynem piszącym antycznych zwojach. To osobnik konsekwentny, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego zwieńczenia, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak nieraz nadto upiera się przy uprzednio stworzonych planach. To jednostka przebojowa, nie umie siąść w jednym miejscu, bardzo dobrze radzi sobie z nerwową pracą i męczy go brak aktywności. To człowiek niestały, jego poglądy i przekonania często są niejednoznaczne i potrafi aktualizować newralgiczne założenia z dnia na dzień, częstokroć bierze się za różne profesje.
Charakteryzuje się fatalizmem, w każdym wypadku gryzie go rozterka odnośnie sensowności wykonywanych działań, skutkując traceniem przez niego rozlicznych cennych okazji oraz powiększając ryzyko kolejnych niepowodzeń. To osoba odważna, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, ponieważ wspaniale znosi niepokój i utrzymuje opanowanie bez względu na warunki. Znamionuje się religijnością, potrafi postrzegać rzeczy niedostrzegalne dla pozostałych obserwatorów i w zwięzłej wypowiedzi umie zmieścić bezlik namiętności, a więc kluczowe jest dla niego znalezienie entuzjastów dla własnych dzieł. To jednostka ostrożna, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, bierze pod uwagę najrozmaitsze grafiki wydarzeń oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych niestarannie. To człowiek spokojny, wykonuje pracę bez pośpiechu i z namysłem, zatem cały dzień za dniem z największą satysfakcją trwoni na samotnych rozważaniach i potrafi zachować samokontrolę w stresujących sytuacjach. To osobnik subtelny, daje radę znaleźć produktywne rozstrzygnięcia kłopotów, które wydają się niemożliwymi a wręcz stukniętymi i ścierające się z nimi osoby zazwyczaj w mig prowadzą do rezygnacji. Cechuje się samodzielnością, postanowienia obiera na bazie osobistych przemyśleń, toteż nonsensem jest sądzenie, iż posłucha zakomunikowanych mu dyspozycji.

Inne przymioty kapitalnie ukazujące ową jednostkę to też: namiętny, melancholijny, szczodry, uroczy, hałaśliwy, seksowny, miłosierny, bałaganiarski, solidny, natchniony, roztargniony, sarkastyczny, wyciszony, ambitny, mądry, czuły, beznamiętny, przekorny, sentymentalny, filozoficzny, narwany oraz obłąkany.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: korepetytor, hotelarz, wychowawca, szkoleniowiec, strażak, tutor, szklarz, szkoleniowiec, trener, instruktor, stolarz, prezenter i kucharz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Annoni Enrico - (1966-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Bakradze Dawit - (1972-) - polityk gruziński.
 • Duverney Anne-Marie - (1925-) - aktorka francuska.
 • Fedossova Youlia - (1988-) - francuska sportowiec, tenis ziemny.
 • Kuźnik Gracjan - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Muchina Wiera - (1889-1953) - rzeźbiarka rosyjska.
 • Murray Hannah - (1989-) - aktorka angielska.
 • Nistelrooy Ruud van - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szymański Marcin - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Walker Bill - (1896-1992) - aktor amerykański.
 • Welles Gideon - (1802-1878) - amerykański polityk i pisarz.
 • Willis Victor - (1951-) - amerykański wokalista, aktor.
 • Żróbik Włodzimierz - (1926-1994) - dziennikarz, działacz sportowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.