Rak, 29 czerwca - Mężczyzna

Rak, 29 czerwca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczny pan rak urodzony dnia 29 6 bywa emocjonalny, rozwiązań trudności wypatruje w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie pokłada ufności w akademickiej technice usuwania problemów, więc częstokroć wolałby urodzić się o setki lat temu. Charakteryzuje się introwertyzmem, często jest introwertykiem, umie poświęcić cały wieczór niezwykłym zajęciom, aczkolwiek doświadcza kłopotów z nawiązywaniem przyjacielskich stosunków z normalnymi ludźmi. Jest to osobnik cierpliwy, radzi sobie w roli uznanego przewodnika, częstokroć jest świetnym mentorem i potrafi wykonać sprawy niezwykle odpychające dla innych osób. Jest to jednostka zmienna, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i częściej niż to wskazane zmienia ocenę odnośnie kierunku swojej aktywności, często chwyta się najrozmaitszych prac. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje siłę charakteru i wytrwałość, przeciwności nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak nierzadko nazbyt przywiązuje się do przedtem obmyślonych koncepcji. Jest to osobnik przedsiębiorczy, ożywia kolegów swoim nieokiełznanym zapałem, uwielbia żyć w bezustannym pędzie i nie stroni od wysiłku. To człowiek apodyktyczny, jest prawdziwym ucieleśnieniem żandarma i częstokroć nie zna publicznego odbioru swojej postaci, a więc często natyka się na bierny bunt względem swoich działań.
To osoba kulturalna, daje radę znaleźć skuteczne rozstrzygnięcia komplikacji, które potrzebują potężnej porcji kurtuazyjnego wyczucia i mierzących się z nimi ludzi zazwyczaj w krótkim czasie skłaniają do kapitulacji. To osoba samodzielna, autentycznie kocha się w absolutnej swobodzie wyboru, a zatem niech ci nie jawi się, że zrealizuje przedstawione mu polecenia. Znamionuje się uduchowieniem, posiada kreatywną i bardzo otwartą osobowość i umie niezmiernie zajmująco oddawać mentalne odczucia innych, dlatego istotne jest dla niego znalezienie miłośników dla własnych wytworów. Cechuje się posępnością, wrodzony pesymizm naprawdę gmatwa mu egzystencję, powodując trwonienie jego potencjału oraz powiększając szansę następnych klęsk. Charakteryzuje się ostrożnością, unika nieprzemyślanych aktywności, bierze pod uwagę różnorodne projekty posunięć i mknie ku sukcesowi z wolna, ale systematycznie. Jest to osobnik zrównoważony, jest to urodzony urzędnik, zatem każdy rok po roku najchętniej przepędza na intymnych przemyśleniach i przeważnie pracuje odpowiedzialnie, lecz w swoim tempie. Jest to jednostka nieustraszona, niezwykle rzadko obawia się nietypowych wyzwań, gdyż pracuje nad tym, by z reguły nie martwić się na zapas i dowolne przeszkody zwykle nie przerażają go.

Pozostałe określenia kapitalnie charakteryzujące owego osobnika to także: pusty, utalentowany, potężny, nieufny, seksowny, filozoficzny, rzutki, szczodry, roztrzepany, pomysłowy, humorzasty, ofiarny, buntowniczy, samotniczy, skąpy, czuły, czujny, sprytny, wielkoduszny, refleksyjny, łaskawy, natchniony, życzliwy, oryginalny, ufny, bałaganiarski, zwycięski, roztropny oraz idealistyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: tutor, trener, kucharz, instruktor, wychowawca, szklarz, opiekun, szkoleniowiec, hotelarz, pedagog, nauczyciel, korepetytor, dydaktyk, gastronom i szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Allen Corey - (1934-2010) - amerykański reżyser filmowy, aktor.
  • Boccabella John - (1941-) - amerykański sportowiec, baseball.
  • Hoag Judith - (1968-) - amerykańska aktorka, pedagog.
  • Hughes Dusty - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
  • Hyun-jun Suk - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kluk Agnieszka - (1965-) - aktorka.
  • M'Vila Yann - (1990-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
  • Mayo William James - (1861-1939) - amerykański lekarz, chirurg.
  • Smolka Stanisław - (1854-1924) - historyk średniowiecza i czasów nowożytnych, profesor.
  • Trzebiatowski Mateusz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.