Rak, 25 czerwca - Mężczyzna

Rak, 25 czerwca - Mężczyzna
planeta Księżyc
metal srebro
Rak, który przyszedł na świat w dniu 25 6, jest to osobnik przebojowy, nie boi się pracy i aktywizuje wspólników swoim nieokiełznanym zapałem. Bywa człowiekiem wrażliwym, rozstrzygnięć trudności wygląda w zabiegach magicznych i w horoskopach, kalkulacje i obliczenia odrzucają go, dlatego przed klawiaturą częstokroć czuje się niczym kot w wodzie. Jest to osoba autokratyczna, uważa się za jednostkę wykwalifikowaną w każdym zagadnieniu i zwracanie się do jego rozumu często nie daje rezultatu, więc słabo sprawdza się w trakcie zespołowych zajęć. Jest to osobnik zmienny, nie umie trwać przy konsekwentnych decyzjach i ciężko jest mu trzymać się podjętych zobowiązań, częstokroć wkurza swoich współpracowników. To człowiek wytrwały, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom, radzi sobie w roli uznanego przewodnika i konsekwencja pozwala mu spostrzec korelacje niedostrzegalne dla innych osób. Charakteryzuje się systematycznością, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, potrafi się adekwatnie motywować, jednak umie być przesadnie sztywny w nieprzewidzianych sytuacjach. To osobnik introwertyczny, lubi przebywać, w swoich prywatnych marzeniach, chętnie para się ekscentrycznymi zamiłowaniami, ale wystawiony na środku sceny gubi mnóstwo ze swojego wdzięku.
To człowiek pesymistyczny, przyrodzony pesymizm autentycznie utrudnia mu życie, powodując marnowanie przez niego różnych przydatnych możliwości oraz zwiększając ryzyko następnych klęsk. Jest to jednostka kulturalna, daje radę wykryć produktywne obejścia komplikacji, które zdają się niewykonalnymi a nawet szalonymi i okażą niemożliwi dla jego licznych poprzedników. To osobnik samodzielny, unika realizowania narzuconych poleceń, zatem rozczaruje cię zakładanie, iż zrealizuje zakomunikowane mu nakazy. Cechuje się męstwem, nie zatrważają go nijekie przeciwności, ponieważ pracuje nad tym, by zazwyczaj nie martwić się przed czasem i objawia powściągliwość bez względu na okoliczności. Znamionuje się spokojem, działa powoli oraz z rozwagą, a zatem cały żywot najchętniej trwoni na samotnych przemyśleniach i irytuje go współpraca z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to jednostka przezorna, wystrzega się pośpiesznych aktywności, konstruuje wymyślne plany oraz nie wierzy koncepcjom wykonanym byle jak. Bywa religijny, jest wyczulony na czyjeś przeżycia i problemy i potrafi bardzo sugestywnie oddawać duchowe doświadczenia innych, toteż często jest mistrzem mentalnym dla innych.

Pozostałe atrybuty celnie portretujące przedstawianego osobnika to również: paranoiczny, wystraszony, obłąkany, sprytny, małomówny, ugodowy, hałaśliwy, pyszałkowaty, filozoficzny, utalentowany, ustatkowany, rzutki, bałaganiarski, afektowany, wiarygodny, roztrzepany, charyzmatyczny, sentymentalny, melancholijny, uroczy, marzycielski oraz zwycięski.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: trener, prezenter, strażak, szklarz, hotelarz, pedagog, gastronom, szkoleniowiec, instruktor i kucharz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Banaszkiewicz Władysław - (1917-1980) - historyk filmu.
  • Brayton Morgan - (1970-) - aktorka kanadyjska.
  • Liapin Pietr I - (1894-1954) - generał radziecki.
  • Lumet Sidney - (1924-2011) - amerykański reżyser filmowy i teatralny, producent, scenarzysta.
  • McDonald Ian - (1946-) - gitarzysta rockowy.
  • Oberth Hermann - (1894-1898) - uczony niemiecki.
  • Piotrowski Stanisław - (1920-1991) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.