Panna, 06 września - Mężczyzna

Panna, 06 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczny pan panna, który przyszedł na świat w dniu 6 9, często bywa drobiazgowy, postrzega strukturę niczym ogromny zespół detali i nie potrafi popatrzeć na problemy z szerszej perspektywy, dlatego niestety uczone przemyślenia potrafią być dla niego ważniejsze niż faktyczne wynajdywanie sposobu działania. To człowiek empatyczny, wyjść z trudności wygląda w zabiegach magicznych i w znakach, obliczenia i kalkulacje nie pociągają go, toteż częstokroć wolałby urodzić się o wieki dawniej. Bywa trwożliwy, przeczekanie nawałnicy na zewnątrz to dla niego autentycznie bolesne doznanie, niezbyt ufa mało zapoznanym osobom, pomimo tego że stara się działać racjonalnie i rzetelnie. Jest to jednostka zachowawcza, uznaje zmiany za metodę niszczenia dobrych obiektów, jego wspólnicy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak on, a zatem często zaczyna burzliwe spory z własnymi pociechami. Jest to osobnik szczery, przyjaciele są dla niego bardzo ważni, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, jednak jego immanentna prawość umie powodować przypływy niechęci. Jest to osoba wytrwała, radzi sobie w charakterze wziętego mentora, wytrwałość dopomaga mu spostrzec związki nieuchwytne dla innych ludzi i potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem. Bywa oficjalny, uwielbia złożoną społeczną etykietę, nieszablonowość to dla niego prawie określenie błędnej postawy, więc optymalne rezultaty otrzymuje w ścisłych dziedzinach wiedzy pozbawionych efekciarskich ozdobników. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do finału, przeszkody nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak potrafi być zbytnio konwencjonalny w nieprzewidzianych sytuacjach.
Znamionuje się słownością, zupełnie nie odwleka zadań do załatwienia, jego koncepcje nie kryją skaz, a więc należy doszkalać się od niego funkcjonalności oraz sprawności. Jest to jednostka spokojna, przypomina średniowiecznego zakonnika, zatem niezwykle nie cierpi być pilnowany i denerwuje go współpraca z osobami pospiesznymi. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie marnuje sił na po prostu bezsensowne rzeczy, bo kluczowy jest dla niego realny pożytek i każdy produkt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Jest to osobnik przewidujący, to rozważny i posiadający duże aspiracje planista, rozważa przeróżne projekty wydarzeń oraz nie polega na pomysłach sporządzonych w pośpiechu. Jest to jednostka uległa, niezależne decydowanie może być dla niego niezmiernie denerwujące, bowiem częstokroć mocno brakuje mu pewności siebie i nie umie tłumaczyć przed innymi swoich poglądów.

Pozostałe przymioty kapitalnie obrazujące przedstawianą osobę to także: gospodarny, stabilny, ospały, nieufny, milczący, sympatyczny, hałaśliwy, srogi, uparty, podstępny, solidny, badawczy, zawzięty, gorliwy, zapobiegliwy, histeryczny, namiętny, poważany, mądry, samotny, uprzejmy oraz nieuczciwy.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: ortopeda, zegarmistrz, naukowiec, dentysta, archeolog, eksperymentator, socjolog, chirurg, lekarz, wizażysta, optyk i anestezjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Bauer Bruno - (1809-1882) - niemiecki filozof, teolog i publicysta.
  • Bródka Jan Jerzy - (1929-) - profesor, stalowe konstrukcje budowlane.
  • Cisło Marcin - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Cudicini Carlo - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Flejterski Radosław - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Henman Tim - (1974-) - sportowiec, tenis ziemny.
  • Kibrick Leonard - (1924-1993) - amerykański aktor dziecięcy.
  • Michaels Grant - (1969-) - aktor w filmach erotycznych.
  • Mvoto Jean-Yves - (1988-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
  • Śmigielski Artur - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.