Panna, 20 września - Mężczyzna

Panna, 20 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Panna, który urodził się dnia 20 9, jest to człowiek nieśmiały, wspinaczka wysokogórska nie jest rekreacją odpowiednią dla tej osoby, niezbyt polega na słabo poznanych ludziach, chociaż usiłuje jednakże wynajdywać rożne techniki pokonania własnych słabości. To osobnik lojalny, jest niezmiernie dbały wobec swojego małżonka, stara się działać stosownie do swoich poglądów, lecz jego spontaniczna praworządność umie skutkować przypływami antypatii. Bywa jednostką sztywną, chce mieć kompletną replikę na dowolną możliwą wątpliwość, improwizacja to dla niego prawie określenie niewłaściwego postępowania, toteż jest to doskonały organizator. To osoba wrażliwa, wierzy astrologii, nie lubi cywilizacji matematycznej, zatem jego żywot jest zgiełkliwy i niesforny. Jest to człowiek konserwatywny, ubóstwia posiadać określoną opinię względem wszelkich kwestii, jest przeświadczony o nieodmiennej prawdziwości przedtem nabytych punktów widzenia, dlatego nie aprobuje naokoło siebie jakichkolwiek innowatorów. Bywa jednostką pedantyczną, pragnie okiełznać najdrobniejsze aspekty poznawanej sprawy i nie potrafi spojrzeć na sytuacje z boku, dlatego niestety zwielokrotnianie obiekcji częstokroć uważa za istotniejsze od wyszukiwania rozwiązań. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie rozsądnie gospodarować swoimi siłami, przeciwności nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak źle daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się okolicznościami. Znamionuje się wytrwałością, w zamierzchłych stuleciach umiałby być zakonnikiem piszącym antycznych tomach, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym kompanem i cierpliwość w dążeniu do celu często pomaga mu osiągnąć dostatek.
Jest to osobnik słowny, to chodzący przykład pioniera, pracuje według dokładnie sprokurowanego harmonogramu, a zatem mimo złudnej opieszałości z reguły wciela w życie swoje pomysły. Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje jedynie w oparciu o wygląd, albowiem w każdym wypadku analizuje przewidywane zarobki i zawsze zachowuje się przytomnie oraz dalekowzrocznie. Bywa człowiekiem ustępliwym, pragnie poświęcać się wyciszającym, niezwiązanym z zaangażowaniem działaniom, ponieważ częstokroć zasadniczo nie wystarcza mu wiary w sukces i nie umie tłumaczyć przed innymi swoich przekonań. Jest to osoba przewidująca, próbuje nie reagować emocjonalnie, cierpliwie przegląda istniejące prognozy i zbiory danych oraz śpieszy ku sukcesowi mozolnie, aczkolwiek metodycznie. Jest to jednostka opanowana, jest podobny do średniowiecznego mnicha, więc pozostaje niepodatny na zbiorowe zabieganie i zwykle mozoli się odpowiedzialnie, ale we własnym tempie.

Inne cechy właściwie odzwierciedlające niniejszego człowieka to także: szorstki, zimny, pożądliwy, gorliwy, histeryczny, perfekcjonistyczny, zawzięty, uparty, skąpy, nieelastyczny, nieprzejednany, tkliwy, umiarkowany, słaby, uprzejmy, wielkoduszny, potulny, litościwy, logiczny, nieznośny, marudny oraz sadystyczny.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: socjolog, optyk, mechanik, eksperymentator, terapeuta, laborant, elektronik i chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Argento Asia - (1975-) - włoska aktorka, reżyser, scenarzystka.
 • Cibulka Hanns - (1920-) - pisarz niemiecki.
 • Dessalines Jean Jacques - (1758-1806) - generał.
 • Jacobsen Lars - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Júnior - (1978-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Malicki Adrian - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Meszaros Michu - (1939-2016) - aktor amerykański.
 • Montoya Juan Pablo - (1975-) - kolumbijski kierowca Formuły 1.
 • Murillo Elkin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nowakowski Adam T - (1917-1986) - scenograf.
 • Paczadżjan Lewon - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sarnat Artur - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stanek Jerzy - (1934-) - aktor.
 • Weber Charlie - (1978-) - aktor amerykański.
 • Wołk-Łaniewski Nikodem - (1944-) - operator dźwięku w filmach.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.