Panna, 02 września - Mężczyzna

Panna, 02 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczny pan panna, który przyszedł na świat w dniu 2 9, bywa człowiekiem formalnym, uwielbia złożony towarzyski ceremoniał, częstokroć jest pełny ogłady, ale również nieco sztampowy w funkcjonowaniu, więc najlepsze efekty otrzymuje w technologicznych dziedzinach wyzutych z bufońskich ozdobników. Bywa jednostką drobiazgową, każdą sprawę umie badać na wszystkie strony i nie zauważa obrazu struktury, dlatego niestety zwielokrotnianie dociekań często uważa za ważniejsze od wyszukiwania odpowiedzi. Jest to osobnik wytrwały, częstokroć jest wyśmienitym mentorem, determinacja pozwala mu zauważyć związki nieuchwytne dla pozostałych osób i w ogólniau często zdobywa doskonałe noty. Cechuje się systematycznością, potrafi mądrze gospodarować swoimi rezerwami, funkcjonuje w sposób rozumny i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego okolicznościach. Bywa nieśmiały, survival nie jest rozrywką sposobną dla tego człowieka, jest lękliwy w otoczeniu obcych osób, choć usiłuje mimo to poszukiwać rozlicznych sposobów pokonania własnych mankamentów. Jest to osobnik lojalny, umie być autentycznym towarzyszem dostępnym w zgryzotach, jest niezwykle chwalony przez kumpli, aczkolwiek niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu dociera aż do braku powagi. To człowiek emocjonalny, bardziej ujmuje go intuicja aniżeli myślenie, nie przywiązuje wagi do czysto racjonalnego postępowania, zatem przed notebookiem często reaguje niczym pingwin na pustyni. Jest to osoba zachowawcza, ubóstwia posiadać określoną opinię względem wszelkich kwestii, jest przeświadczony o nieodmiennej prawdziwości już nabytych punktów widzenia, a więc częstokroć z uporem trwa przy dawno już wycofanych z użycia rozwiązaniach i strategiach.
Charakteryzuje się rozwagą, to dalekowzroczny i śmiały strateg, układa roztropne harmonogramy oraz nie ufa konceptom stworzonym niestarannie. Lubi zachowywać się powolnie, nie osądza wyłącznie powierzchownie, albowiem liczy się dla niego zwłaszcza praktyczny zysk i zawsze stara się kreować długookresowe przewidywania. Jest to człowiek sumienny, obowiązek jest dla niego rzeczą nietykalną, jego pomysły nie mają dziur, toteż pomimo iluzorycznej opieszałości na ogół realizuje swoje koncepcje. Jest to osobnik zrównoważony, działa bez pośpiechu oraz z namysłem, a zatem całe życie z największą przyjemnością przepędza na intymnych rozmyślaniach i potrafi zachować opanowanie w stresujących sytuacjach. To człowiek uległy, często musi oddawać się wykonywaniu nielubianych przez siebie czynności, gdyż częstokroć mocno brakuje mu pewności siebie i zbyt swobodnie podporządkowuje się czyimś oddziaływaniom.

Inne atrybuty kapitalnie opisujące tę jednostkę to również: dziecinny, tkliwy, rozsądny, solidny, ugodowy, miłosierny, nieprzejednany, gospodarny, obowiązkowy, światły, przesądny, bezbarwny, potulny, badawczy, sarkastyczny, umiarkowany, gderliwy, logiczny, nieustępliwy, oszczędny, wytrzymały oraz hałaśliwy.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: elektronik, mechanik, terapeuta, optyk, laborant, chirurg, jubiler, farmaceuta, archeolog, filolog, dentysta, eksperymentator, naukowiec i ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Almeida Laurindo - (1917-1995) - brazylijski muzyk jazzowy, gitarzysta.
 • Blaszke Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Budka Krzysztof - (1958-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Channone - (1974-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Grouillard Olivier - (1958-) - francuski kierowca wyścigowy.
 • Halliche Rafik - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kuś Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewis Lennox - (1965-) - brytyjski sportowiec, boks.
 • Makuch Katarzyna - (1977-) - aktorka.
 • Martínez Javi - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Pawlicki Stefan - (1839-1916) - filozof, historyk filozofii, ksiądz.
 • Payer Julius von - (1841-1915) - austriacki oficer, kartograf, alpinista, badacz polarny.
 • Purl Linda - (1955-) - aktorka amerykańska.
 • Sharma Ishant - (1988-) - indyjski sportowiec, krykiet.
 • Weigl Rudolf - (1883-1957) - zoolog, bakteriolog, anatom, profesor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.