Panna, 18 września - Mężczyzna

Panna, 18 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Pan panna urodzony w dniu 18 9 jest to jednostka cierpliwa, umie cierpliwie wysłuchiwać ludzkich historii, potrafi osiągnąć sprawność w sprawach wymagających długiego treningu i często bawi go wędkarstwo. Znamionuje się lojalnością, jest porządnym i rzetelnym podwładnym, do związków małżeńskich odnosi się bardzo serio, lecz jego naturalny legalizm umie owocować erupcjami antypatii. Jest to osoba zachowawcza, nie znosi najmniejszych reorganizacji i ekscentryzmów, na każdą nowinkę spogląda bez entuzjazmu i nieufnie, toteż częstokroć prowadzi zaciekłe spory z własnymi dziećmi. Często bywa oficjalny, kocha rozbudowaną społeczną etykietę, ekscentryczność to dla niego prawie inne określenie nieodpowiedniego postępowania, dlatego jest to optymalny aktywista. Częstokroć bywa uczuciowy, pokłada ufność w astrologii, nie ceni rzeczywistości technologicznej, a zatem nagminnie obecna mechanizacja często oznacza dla niego autentyczną udrękę. Bywa nieśmiały, przeczekanie nawałnicy pod gołym niebem to dla niego naprawdę stresujące przeżycie, wybrany przez niego tryb aktywności cechuje przezorność, chociaż częstokroć równoważy to przemyślnością i myśleniem. Bywa skrupulatny, pragnie poznać najdrobniejsze niuanse analizowanej dziedziny i nie potrafi popatrzeć na problemy z dystansu, dlatego niestety umie zatopić się na cały tydzień w robocie. To osobnik metodyczny, potrafi mądrze zawiadywać swoimi środkami, umie się odpowiednio mobilizować, jednak chwilami zanadto przyzwyczaja się do już wymyślonych projektów.
Jest to człowiek flegmatyczny, trudno go ogłupić czarującymi frazesami, bo najważniejsza jest dla niego rzeczywista przydatność i w każdym wypadku usiłuje budować dalekowzroczne analizy. Jest to jednostka sumienna, jest niezwykle zawzięty i konsekwentny, jego plany nie posiadają usterek, a więc mimo iluzorycznej opieszałości zazwyczaj realizuje swoje koncepcje. To osoba opanowana, działa z namysłem oraz ostrożnie, zatem potrafi właściwie uhonorować wyrafinowany kunszt i umie zachować opanowanie w niespokojnych sytuacjach. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to przezorny i wytrawny przywódca, drobiazgowo planuje wszelkie akcje oraz nie wierzy konceptom wykonanym w pośpiechu. Bywa osobnikiem posłusznym, zwykle poszukuje mentora i szefa, gdyż lęka się brać udział w utarczkach z innymi i z łatwością pozwala się kierować.

Pozostałe cechy trafnie portretujące wspomnianą jednostkę to też: schematyczny, niezawodny, obowiązkowy, ugodowy, przyjacielski, wyciszony, namówiony, naiwny, rozsądny, przebiegły, bezbronny, afektowany, prawy, nieprzejednany, hałaśliwy, samotny, tajemniczy, stabilny, umiarkowany oraz dziecinny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: stylista, złotnik, ortopeda, anestezjolog, farmaceuta, wizażysta, chirurg, eksperymentator, laborant, zegarmistrz, naukowiec, mechanik, dentysta, optyk, elektronik i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arkwright Ian - (1959-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Bhutto Murtaza - (1954-1996) - polityk pakistański.
 • Boyens Andy - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chorske Tom - (1966-) - amerykański sportowiec, hokej na lodzie.
 • Doss Kurt - (1996-) - amerykański aktor dziecięcy.
 • Ghia Giacinto - (1887-1944) - włoski projektant samochodów.
 • Jabłoński Roman - (1945-) - muzyk, wiolonczelista.
 • Landes Michael - (1972-) - aktor amerykański.
 • Mille Agnes George de - (1905-) - amerykańska tancerka, choreograf.
 • Nantermod Guillaume - (1975-) - szwajcarski sportowiec, snowboard.
 • Rodger Struan - (1946-) - aktor angielski.
 • Rutherford Emily - (1974-) - aktorka amerykańska.
 • Sittler Darryl - (1950-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Tie Li - (1977-) - chiński sportowiec, piłka nożna.
 • Townes Harry - (1914-2001) - aktor amerykański.
 • Żak Wojciech - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.