Panna, 17 września - Mężczyzna

Panna, 17 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalny mężczyzna panna urodzony w dniu 17 9 jest to jednostka konserwatywna, unika nawet drobnych ekstrawagancji i innowacji, jest przekonany o nieodmiennej słuszności już nabytych stanowisk, więc często czuje się nie na miejscu w teraźniejszym, otoczeniu. Cechuje się cierpliwością, częstokroć jest wspaniałym przewodnikiem, często raduje go łowienie ryb i nieustępliwość pozwala mu zobaczyć korelacje niezauważalne dla pozostałych osób. Częstokroć bywa pedantyczny, postrzega konstrukcję jako potężną stertę szczegółów i nie widzi całokształtu zza detali, dlatego niestety potrafi utknąć na cały rok w działaniu. To osobnik metodyczny, wykazuje siłę charakteru i determinację, umie się należycie mobilizować, jednak potrafi być nazbyt konwencjonalny w nietypowych okolicznościach. Jest to człowiek formalny, jest podobny do lokomotywy bez amortyzatorów, jest raczej sztywny chociaż w każdym wypadku także niezwykle układny, a więc jest to optymalny koordynator. Bywa strachliwy, survival nie jest zabawą właściwą dla tej osoby, preferowany przez niego rodzaj aktywności znamionuje dalekowzroczność, choć próbuje jednakowoż wyszukiwać różnorodne strategie ominięcia własnych słabości. To jednostka lojalna, kompani są dla niego bardzo cenni, jest niezmiernie poważany przez kolegów, aczkolwiek niejednokrotnie w swoim oddaniu posuwa się aż do braku powagi. Bywa uczuciowy, nie obawia się poetyckich afektów, kalkulacje i liczby odpychają go, zatem często wolałby urodzić się o setki lat dawniej.
Charakteryzuje się sumiennością, swoje powinności odbiera serio, jego plany nie posiadają wad, toteż należy uczyć się od niego skuteczności oraz ergonomiczności. Jest to osobnik powolny, nie marnuje zasobów na całkowicie niepotrzebne kwestie, ponieważ w szczególności lubi funkcjonalność i w osobistych wyborach zawsze kieruje się wyrachowanymi obliczeniami. To człowiek opanowany, leniwie przeprowadza umiłowane obrzędy, a zatem każdy żywot z największą przyjemnością przepędza na ustronnych refleksjach i zazwyczaj pracuje rzetelnie, lecz we własnym rytmie. Znamionuje się uległością, częstokroć musi oddawać się wykonywaniu nielubianych przez siebie zajęć, gdyż inne jednostki często bierze za znawców i z łatwością daje się prowadzić. Jest to osoba przezorna, dokłada starań, by nie reagować bez zastanowienia, rozważa rozliczne scenariusze wydarzeń oraz nie ufa konceptom stworzonym byle jak.

Pozostałe przymioty kapitalnie określające niniejszego człowieka to także: stabilny, mądry, seksowny, uprzejmy, rozsądny, konformistyczny, srogi, litościwy, nieuczciwy, przyjazny, uparty, szorstki, gospodarny, nerwowy, wystraszony, czujny, tajemniczy, sentymentalny, perfekcjonistyczny, napięty, nieznośny i płochliwy.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: archeolog, filolog, geograf, badacz, terapeuta, eksperymentator, elektronik, naukowiec, laborant oraz chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Costello Dolores - (1905-) - aktorka amerykańska.
 • Grabowski Roman - (1935-) - aktor.
 • Kądziołka Franciszek - (1926-1983) - operator filmowy.
 • Kochmański Tadeusz - (1904-1986) - inżynier górnik, wynalazca.
 • Lorenz Ottokar - (1832-1904) - austriacko-niemiecki historyk, genealog.
 • Louzada Thaina - (1986-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ritter John - (1948-2003) - aktor amerykański.
 • Robbins Julie - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rossa Joanna - (1977-) - aktorka.
 • Solecki Jakub - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Williams William Carlos - (1883-1963) - amerykański poeta i prozaik, z zawodu lekarz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.