Panna, 16 września - Mężczyzna

Panna, 16 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Pan panna urodzony w dniu 16 9 jest to osoba trwożliwa, paralotniarstwo nie jest rozrywką sposobną dla tego człowieka, lubiany przez niego rodzaj aktywności znamionuje ostrożność, chociaż stara się zachowywać się mądrze i sumiennie. Jest to jednostka cierpliwa, nieustępliwość dopomaga mu dostrzec związki nieuchwytne dla pozostałych osób, na studiach częstokroć osiąga bardzo dobre oceny i umie bacznie wsłuchiwać się w czyjeś opowieści. Często bywa empatyczny, rozwiązań kłopotów wygląda w czarach i w proroctwach, lekceważy czysto logiczną strategię, a zatem współczesna rzeczywistość częstokroć nie odpowiada mu. Znamionuje się wiernością, jest niezwykle dbały wobec swojego współtowarzysza, jest niezmiernie szanowany przez kumpli, jednakże jego przyrodzona prawość potrafi rodzić przypływy antypatii. Jest to osobnik konserwatywny, z największą satysfakcją postępuje zawsze identycznie jak poprzednio, na wszelką zmianę patrzy zawistnie i nieufnie, więc często gubi się w dzisiejszym, życiu. Bywa jednostką oficjalną, chce posiadać przemyślaną ripostę na dowolne potencjalne pytanie, jako element społeczności jest częstokroć solidny, mimo że zarazem niezbyt sprytny, zatem jest to perfekcyjny mistrz ceremonii. Bywa skrupulatny, widzi strukturę jako potężną kolekcję niuansów i często nie umie dojrzeć znaczenia problemu, dlatego niestety potrafi utknąć na cały dzień w robocie. To człowiek zdyscyplinowany, ukazuje samodyscyplinę i wytrwałość, umie się prawidłowo inspirować, jednak momentami przesadnie przywiązuje się do przedtem wymyślonych projektów.
To osobnik zrównoważony, jest to prawdziwy funkcjonariusz, a więc każdy dzień za dniem najchętniej spędza na samotnych rozważaniach i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym rytmie. To jednostka powolna, trudno go zwieść ładnymi sloganami, ponieważ liczy się dla niego głównie rzeczywisty zysk i wszelki przedmiot musi mieć dla niego jakąś funkcję. Cechuje się odpowiedzialnością, to żywy przykład pioniera, utrzymuje jednostajne, lecz produktywne tempo pracy, toteż warto doszkalać się od niego ergonomii oraz efektywności. Jest to osoba przezorna, dokłada starań, by nie reagować odruchowo, cierpliwie ogląda istniejące zbiory danych i predykcje oraz mknie ku dostatkowi wolno, ale konsekwentnie. Bywa człowiekiem posłusznym, częstokroć musi oddawać się realizacji pogardzanych przez siebie działań, bowiem boi się brać udział w utarczkach z innymi i nie potrafi tłumaczyć przed innymi swoich poglądów.

Inne określenia właściwie określające ową osobę to też: wiarygodny, snobistyczny, rozsądny, wielkoduszny, uważny, naiwny, tajemniczy, uprzejmy, słaby, nerwowy, bezbarwny, buntowniczy, sarkastyczny, samotny, marudny, bezbronny, nieznośny, schematyczny, wystraszony, uparty, hałaśliwy, gorliwy, chytry, logiczny, przyjazny, perfekcjonistyczny, czujny oraz dziecinny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: eksperymentator, filozof, chirurg, archeolog, lekarz, myśliciel, anestezjolog, jubiler, terapeuta, złotnik, dentysta, badacz, mechanik, geolog, zegarmistrz i socjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boulanger Nadia - (1887-) - francuska kompozytorka, dyrygent, pedagog.
 • Edwards Neely - (1883-1965) - aktor amerykański.
 • Emberg Bella - (1937-) - aktorka angielska.
 • Esteban Julian - (1986-) - szwajcarski sportowiec, piłka nożna.
 • Fiorentino Jessica - (1979-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Had Marián - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hamilton Guy - (1922-2016) - brytyjski reżyser filmowy.
 • Homer John Louis - (1888-1961) - generał amerykański.
 • Krotofil Marek - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kämpfer Engelbert - (1651-1716) - niemiecki lekarz i podróżnik.
 • LaFon Phillip - (1961-) - kanadyjski sportowiec, wrestling.
 • Matejko Arkadiusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nichols Paunita - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • Pedlar Gertrude - (1873-) - aktorka amerykańska.
 • Podwyszyński Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rewiński Janusz - (1949-) - aktor, satyryk, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.