Panna, 15 września - Mężczyzna

Panna, 15 września - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Mężczyzna panna, który urodził się w dniu 15 9, bywa osobnikiem formalnym, jego sposób bycia jest często schematyczny, zdaje się być na stałe unieruchomiony w nieodmiennej strategii zachowania, a więc jest to najlepszy mistrz ceremonii. To człowiek lojalny, potrafi być doskonałym przyjacielem przydatnym w strapieniach, do małżeństw podchodzi niezwykle serio, ale momentami w swojej ofiarności dociera aż do bufonady. Bywa empatyczny, nie obawia się romantycznych wzruszeń, nie współdziała ze światem maszyn liczących, toteż dzisiejsza rzeczywistość częstokroć nie podoba się mu. Cechuje się konsekwencją, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, przeszkody nie umieją szybko go zdeprymować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. To osoba tradycjonalistyczna, nie znosi wszelkich ekstrawagancji i reorganizacji, jest przeświadczony o niezmiennej poprawności wcześniej wytworzonych opinii, więc częstokroć wchodzi w zaciekłe spory z własnymi dziećmi. Bywa trwożliwy, przesiedzenie burzy na zewnątrz to dla niego naprawdę bolesne przeżycie, jest nieśmiały w towarzystwie innych ludzi, pomimo tego że często niemniej jednak stara się zwalczać te cechy swojego usposobienia. Bywa pedantyczny, pragnie okiełznać najmniejsze detale poznawanej sprawy i nie widzi całokształtu spoza szczegółów, dlatego niestety potrafi zatopić się na cały rok w pracy. To jednostka cierpliwa, częstokroć jest cudownym przewodnikiem, umie cierpliwie oczekiwać na odpowiednią chwilę i często ekscytuje go wędkowanie.
To osoba rozważna, usiłuje nie zachowywać się emocjonalnie, wnikliwie sprawdza istniejące bazy danych i antycypacje oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże systematycznie. Bywa osobnikiem ustępliwym, zwykle poszukuje wodza i mentora, ponieważ częstokroć zasadniczo brakuje mu śmiałości i łatwo pozwala się kierować. Lubi zachowywać się powolnie, nie pociąga go popisywanie się, albowiem liczy się dla niego w pierwszym rzędzie faktyczny zysk i w osobistych ocenach w każdym wypadku kieruje się zimnymi obliczeniami. To osoba rzetelna, jest bardzo wytrwały i metodyczny, postępuje według dokładnie przygotowanego scenariusza, zatem pomimo zwodniczej ospałości przeważnie wciela w życie swoje pomysły. Charakteryzuje się spokojem, przypomina średniowiecznego eremitę, a zatem lubuje się w spokojnych, flegmatycznych zajęciach i potrafi zachować samokontrolę w nerwowych sytuacjach.

Pozostałe określenia trafnie określające wspomnianego człowieka to również: zadumany, naiwny, sarkastyczny, nieznośny, bezbarwny, fanatyczny, ugodowy, obowiązkowy, badawczy, logiczny, przewrażliwiony, wyrachowany, gospodarny, ograniczony, uważny, prawy, gderliwy, cichy, melancholijny, nieuczciwy, marudny, buntowniczy oraz wystraszony.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: socjolog, anestezjolog, wizażysta, mechanik, ortopeda, geolog, chirurg, zegarmistrz, elektronik, złotnik, badacz, filozof, terapeuta i archeolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andriuszczenko Michaił Fiedorowicz - (1901-1956) - generał radziecki.
 • Cooper Maria - (1937-) - córka Gary Coopera i Sandry Shaw.
 • Guojohnsen Eiour - (1978-) - islandzki piłkarz.
 • Janowicz Josh - (1981-) - aktor amerykański.
 • Keinan Dekel - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Marton Jeanette - (1975-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mendez Paola - (1986-) - meksykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mielżyński Maciej Józef - (1799-1870) - działacz polityczny w Wielkopolsce, ziemianin.
 • Poniatowski Kazimierz - (1721-1800) - książę 1764-, podkomorzy koronny 1744-1773.
 • Rua Fernando de la - (1937-) - argentyński polityk.
 • Shelton Ron - (1945-) - amerykański reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Szepczyński Andrzej - (1944-) - organizator produkcji filmowej.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.