Panna, 28 sierpnia - Mężczyzna

Panna, 28 sierpnia - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Pan panna urodzony w dniu 28 8 to człowiek uczuciowy, wyjść z problemów szuka w czarach i we wróżbach, nie lubi kultury matematycznej, toteż wszędobylska mechanizacja często oznacza dla niego prawdziwe zmartwienie. To osoba strachliwa, przeczekanie burzy na zewnątrz to dla niego autentycznie traumatyczne doświadczenie, bywa lękliwy w otoczeniu nieznajomych ludzi, mimo że częstokroć niemniej jednak podejmuje próby, by zmagać się z tymi cechami swojego charakteru. Bywa osobnikiem sztywnym, chce mieć sprawdzoną replikę na każdą dającą się pomyśleć kwestię, jest dosyć konwencjonalny choć w każdym wypadku także bardzo taktowny, a więc perfekcyjne wyniki osiąga w technicznych zagadnieniach wyzbytych kuglarskich ozdobników. To jednostka skrupulatna, pragnie opanować najsubtelniejsze elementy badanej dziedziny i często nie potrafi dojrzeć znaczenia sytuacji, dlatego niestety umie zatopić się na cały dzień w robocie. To osoba wierna, jest rzetelnym i sumiennym podwładnym, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich poglądów, ale czasami w swojej uczciwości sięga aż do sztuczności. Jest to człowiek cierpliwy, spełnia się w zawodzie uznanego wychowawcy, potrafi być pobłażliwym i otwartym przyjacielem i konsekwencja w dążeniu do finału częstokroć dopomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt. Jest to osobnik zdyscyplinowany, ukazuje siłę charakteru i cierpliwość, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Jest to jednostka zachowawcza, uznaje reformy za taktykę niszczenia dobrych mechanizmów, w swoich pociechach najchętniej postrzegałby własne duplikaty, a zatem nie aprobuje dookoła siebie jakichkolwiek reformatorów.
Cechuje się rzetelnością, zlecenie jest dla niego rzeczą nietykalną, utrzymuje jednolity, lecz skuteczny rytm działalności, więc należy uczyć się od niego sprawności oraz ergonomiczności. Jest to osoba spokojna, wykonuje pracę niespiesznie i ostrożnie, zatem utrzymuje się niewrażliwy na publiczny pośpiech i zazwyczaj pracuje odpowiedzialnie, jednakże w swoim tempie. To osobnik powolny, ciężko go omamić czarującymi frazesami, ponieważ decydująca jest dla niego rzeczywista funkcjonalność i próbuje postępować według ustalonych scenariuszy. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, dokłada starań, by nie reagować innstynktownie, buduje wyrafinowane plany oraz mknie ku bogactwu powoli, aczkolwiek metodycznie. To człowiek ustępliwy, częstokroć musi oddawać się wykonywaniu nielubianych przez siebie zajęć, bowiem często zauważalnie brakuje mu asertywności i bezproblemowo pozwala się sterować.

Inne określenia kapitalnie charakteryzujące wspomnianą jednostkę to też: sympatyczny, srogi, słaby, łaskawy, wielkoduszny, szorstki, uparty, nieprzejednany, gospodarny, przyjacielski, gorliwy, ograniczony, przebiegły, uważny, nieustępliwy, światły, prawy, rozsądny, tajemniczy, logiczny, fanatyczny, perfekcjonistyczny, bezbarwny, gderliwy, snobistyczny, poważany oraz nieelastyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: anestezjolog, filozof, filolog, laborant, farmaceuta, terapeuta, optyk, geolog, lekarz, jubiler, archeolog, badacz, geograf i zegarmistrz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Antonio Felix - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bojarski Marcin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Boyer Charles - (1897-1978) - aktor francuski.
 • Chłąd Bogusław - (1963-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Czacki Tadeusz - (1765-1813) - działacz oświatowy, historyk.
 • Dziewulski Dariusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kahn Kimmy - (1980-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Małyszew Piotr F - (1898-1972) - generał radziecki.
 • Mostowicz-Gerszt Grzegorz - (1966-) - aktor.
 • Nowak Marek - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Olszowski Stefan - (1931-) - polityk.
 • Parker Kay - (1944-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Synoradzki Michał - (1860-1922) - powieściopisarz, publicysta.
 • Tapping Amanda - (1965-) - aktorka angielska.
 • Whipple George Hoyt - (1878-1976) - patolog amerykański.
 • Wolański Mariusz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.