Panna, 26 sierpnia - Mężczyzna

Panna, 26 sierpnia - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Zodiakalny mężczyzna panna, który urodził się w dniu 26 8, to osoba tradycjonalistyczna, ubóstwia mieć określoną opinię względem wszelkich kwestii, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałby własne kopie, więc częstokroć toczy nieopanowane spory z własnymi dziećmi. To człowiek wytrwały, cierpliwość pomaga mu dojrzeć związki niezauważalne dla innych osób, często cieszy go wędkarstwo i częstokroć jest idealnym nauczycielem. Bywa skrupulatny, interesuje się mało istotnymi drobiazgami i nie umie spojrzeć na problemy z boku, dlatego niestety potrafi pogrążyć się na cały rok w robocie. Bywa empatyczny, bardziej oddziałuje na niego intuicja aniżeli rozsądek, nie współpracuje ze sferą maszyn, zatem jego życie jest gwałtowne i nieobliczalne. Cechuje się zdyscyplinowaniem, umie mądrze zawiadywać swoimi siłami, funkcjonuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak potrafi być zanadto oficjalny w nietypowych okolicznościach. Bywa trwożliwy, kajakarstwo górskie nie jest sportem odpowiednim dla tego człowieka, niezbyt pokłada ufność w kiepsko zapoznanych osobach, mimo że często równoważy to myśleniem i rozwagą. Częstokroć bywa sztywny, jest podobny do wehikułu bez zderzaków, spontaniczność to dla niego prawie że pseudonim błędnego postępowania, toteż jest to kapitalny mistrz ceremonii. To jednostka wierna, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, uczciwość w rodzinie jest dla niego rzeczą niepodważalną, ale często w tej wrodzonej grzeczności umie nie dopilnować osobistych potrzeb.
Bywa posłuszny, uwielbia zajmować się kojącymi, niezwiązanymi z zaangażowaniem zawodami, bowiem boi się brać udział w utarczkach z innymi i zbyt szybko poddaje się cudzym naciskom. Charakteryzuje się powolnością, nie interesuje go popisywanie się, ponieważ wartość ma dla niego przede wszystkim praktyczna użyteczność i każdy przedmiot musi posiadać dla niego jakiś cel. To osobnik spokojny, pracuje niespiesznie oraz z rozwagą, a zatem pozostaje niewrażliwy na publiczny pośpiech i irytuje go kooperacja z ludźmi energicznymi. Jest to jednostka przewidująca, unika nieroztropnych aktywności, rozważa różne grafiki działań oraz śpieszy ku bogactwu mozolnie, lecz konsekwentnie. Jest to osobnik odpowiedzialny, to żywy wzór przodownika pracy, utrzymuje jednorodny, jednakże wydajny rytm działalności, a więc w długotrwałej perspektywie zwykle przewyższa postrzelonych wodzirejów.

Pozostałe określenia właściwie wyrażające wspomnianą osobę to również: miłosierny, ospały, wyciszony, wyrachowany, wielkoduszny, szorstki, nerwowy, czuły, zimny, namiętny, gderliwy, współczujący, mądry, nieuczciwy, stabilny, pożądliwy, ustatkowany, snobistyczny, logiczny, perfekcjonistyczny, sadystyczny, uparty, zadumany, tkliwy, seksowny, poukładany, wystraszony i tajemniczy.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: jubiler, archeolog, anestezjolog, naukowiec, eksperymentator, farmaceuta, złotnik, dentysta, filozof, geolog, myśliciel, socjolog, mechanik, zegarmistrz oraz chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Baker Frayne - (1891-1968) - generał amerykański.
  • Bouadla Selim - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
  • Juszczak Szymon - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Lambert Johann Heinrich - (1728-1777) - szwajcarski matematyk, filozof, fizyk, astronom.
  • Luana Mya - (1978-) - tajlandzka aktorka w filmach erotycznych.
  • Martynowicz Aleksandr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Merrow Jane - (1941-) - aktorka angielska.
  • Ramon Ava - (1978-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Ross Evan - (1988-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.