Panna, 24 sierpnia - Mężczyzna

Panna, 24 sierpnia - Mężczyzna
planeta Merkury
metal brąz
Astrologiczny pan panna, który urodził się dnia 24 8, charakteryzuje się systematycznością, wykazuje uporządkowanie i cierpliwość, pracuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak kiepsko wytrzymuje szybko przeobrażające się okoliczności. Jest to osoba cierpliwa, wytrwałość w dążeniu do finału częstokroć dopomaga mu uzyskać sukces, sprawdza się w zawodzie uznanego nauczyciela i umie bacznie zagłębiać się w cudze historie. To jednostka wierna, jest rzetelnym i słownym podwładnym, usiłuje działać odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek często w tej naturalnej kurtuazji potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy. To człowiek skrupulatny, widzi budowlę jako potężny zespół drobiazgów i nie umie spojrzeć na sytuacje w szerszym ujęciu, dlatego niestety nie jest narwańcem w trakcie wyszukiwania rozwiązań. Bywa osobnikiem oficjalnym, ubóstwia wymyślny społeczny ceremoniał, oryginalność to dla niego prawie że określenie błędnej postawy, więc jest to kapitalny koordynator. Bywa osobą trwożliwą, sport ekstremalny nie jest rekreacją stosowną dla tego człowieka, jest strachliwy w otoczeniu innych osób, choć stara się zachowywać się racjonalnie i rzetelnie. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, stroni od najmniejszych innowacji i wymyślności, na wszelką ciekawostkę zerka niechętnie i ostrożnie, a więc częstokroć ustawicznie upiera się przy dawno już wycofanych z użycia procedurach i strategiach. Często bywa wrażliwy, bardziej przekonuje go szósty zmysł aniżeli myślenie, nie współdziała ze światem komputerów, toteż jego żywot jest niespokojny i niesforny.
To człowiek sumienny, to bezdyskusyjny przykład tytana pracy, jego plany nie mają wad, zatem warto doszkalać się od niego funkcjonalności oraz efektywności. To osoba flegmatyczna, nie traci środków na kompletnie bezsensowne sprawy, ponieważ szczególnie lubi przydatność i w osobistych decyzjach w każdym wypadku opiera się na beznamiętnych kalkulacjach. Bywa posłuszny, autonomiczne dokonywanie wyborów może być dla niego niezwykle denerwujące, gdyż boi się wdawać się w spory z innymi i nie potrafi uzasadniać przed innymi swoich poglądów. Znamionuje się rozwagą, to ostrożny i śmiały planista, drobiazgowo układa najsubtelniejsze posunięcia oraz nie polega na koncepcjach wykonanych byle jak. To jednostka zrównoważona, jest podobny do średniowiecznego mnicha, a zatem cały dzień za dniem z największą przyjemnością trwoni na samotnych refleksjach i umie zachować opanowanie w nerwowych okolicznościach.

Pozostałe atrybuty trafnie określające przedstawianego osobnika to także: namówiony, seksowny, przyjazny, nieznośny, zapobiegliwy, nieuczciwy, tkliwy, niezawodny, napięty, nieprzejednany, ospały, stabilny, łaskawy, przyjacielski, czujny, dziecinny, chytry, przebiegły, współczujący, szorstki, samotny, gospodarny, oszczędny, nieufny, melancholijny, zadumany, tajemniczy, histeryczny, uprzejmy oraz pożądliwy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: socjolog, elektronik, jubiler, ortopeda, filolog, eksperymentator, dentysta, badacz i zegarmistrz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Ahidjo Ahmadou - (1924-1989) - polityk kameruński.
  • Bartoszek Alojzy - (1933-) - dyplomata, ekonomista.
  • Braudel Fernand - (1902-1985) - historyk francuski.
  • Engelaar Orlando - (1979-) - holenderski sportowiec, piłka nożna.
  • Koechner David - (1962-) - aktor amerykański.
  • Morris Derek - (1978-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Pec Barbara - (1936-) - kierownik produkcji filmowej.
  • Ścierański Krzysztof - (1954-) - muzyk, gitarzysta basowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.