Lew, 07 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 07 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew, który urodził się dnia 7 8, bywa autokratyczny, działa niby chuligan i nie zamartwia się oceną swojego zachowania, a zatem słabo sprawdza się w trakcie kolektywnych zajęć. Charakteryzuje się szczerością, jest niezmiernie serdeczny względem własnego partnera, do miłości podchodzi niezwykle serio, lecz jego wrodzony legalizm potrafi rodzić paroksyzmy niechęci. Bywa osobą samolubną, tylko jego prywatne kłopoty są ważne i nie obchodzi go rozwój pozytywnych więzi ze znajomymi. To człowiek prostolinijny, jest lubiany w otoczeniu, bardzo lubi prawdomówność, jednak wielkoduszność nie jest jego wybijającym się atrybutem. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest zdrojem różnorodnych projektów, uwielbia czarować swoich słuchaczy, aczkolwiek umie również nudzić na śmierć trajkotaniem cały czas o jakiejś kwestii. Jest to jednostka agresywna, ubóstwia prowadzić zmagania i mknie odważnie do przodu. To osoba dociekliwa, życie jest dla niego obszerną kartoteką, a więc nęcą go koncepcje dziwaczne i niekonwencjonalne oraz radzi sobie w zawodach wiążących się z dociekliwością. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do zyskownego końca, funkcjonuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak umie być przesadnie konwencjonalny w nieznanych sytuacjach. Jest to człowiek aktywny, mozoli się jak traktor, pragnie żyć w permanentnym pędzie i nie potrafi wytrzymać w bezruchu.
Jest to jednostka stanowcza, przejrzyście i starannie manifestuje swoje potrzeby, ochoczo walczy z innymi oraz nie daje się skonfundować. To osobnik kompromisowy, nie kłopoczą obce zamiłowania i jednostek niepodobnych i niezwykłych nie uznaje na wstępie za niebezpieczeństwo, toteż próbuje unikać nawiedzonych pomyleńców pochłoniętych wygłaszaniem jedynie słusznych ideologii. Cechuje się śmiałością, umie zrealizować sprawy niewykonalne dla innych ludzi, bowiem rewelacyjnie daje sobie radę z napięciem i uwielbia pracować energicznie. Bywa człowiekiem ksenofobicznym, lubi upominać osoby dookoła, jego koledzy mają obowiązek postrzegać sprawy dokładnie jak on, więc często toczy konfrontacje z osobami. Jest to osobnik spontaniczny, bardziej wnikliwe oglądanie go popycha do przekonania, że ciągła, ociupinę pomylona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie można nazbyt przeginać z nieustannym panowaniem nad sobą. To jednostka wesoła, emanuje zdrowym dynamizmem, strach przed zrobieniem pomyłki nie zatrzymuje go, dlatego wyśmienicie spełnia się w zadaniach wypełnionych ryzykiem. Jest to osoba żywiołowa, zniechęca go brak rezultatów swoich obecnych prac i z marszu dostosowuje się do wymogów okoliczności. To człowiek niezależny, autentycznie kocha nieskrępowaną swobodę decyzji, zatem głupotą jest sądzenie, iż podporządkuje się wydanym mu poleceniom.

Pozostałe określenia celnie odzwierciedlające przedstawianego osobnika to również: wybuchowy, zgryźliwy, narwany, przebiegły, asertywny, okropny, ujmujący, bezduszny, namiętny, despotyczny, ufny, przesądny, perfekcjonistyczny, grubiański, waleczny, nadwrażliwy, tępy, pusty, wygodnicki, wytrzymały, uparty oraz nadgorliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: naczelnik, menedżer, prezes, sędzia, programista, dyrektor, tłumacz i webmaster.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ajmbietow Abat - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bertish Suzanne - (1953-) - aktorka angielska.
 • Erdoğan Yusuf - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fantoni Sergio - (1930-) - aktor włoski.
 • Freire Alexia - (1983-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Garetto Rod - (1966-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Ihnat Steve - (1934-1972) - czechosłowacki aktor, reżyser.
 • Janowski Michał - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Müller-Freienfels Richard - (1882-1949) - niemiecki psycholog, filozof, muzykolog.
 • Olszowiak Wojciech - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shannon Michael - (1974-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.