Lew, 22 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 22 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew urodzony w dniu 22 8 jest to osoba ciekawa, chce dowiedzieć się więcej niż inne umysły, a więc zawsze zostaje w nim dziecięca zdolność do dziwienia się otoczeniu i nadaje się na doskonałego pracownika naukowego. Bywa jednostką wojowniczą, lubi brawurę i jawi się autentycznym awanturnikiem. To człowiek szczery, jest bardzo kochający względem swojego małżonka, jest niezwykle szanowany przez kolegów, ale niekiedy w swoim oddaniu dochodzi aż do sztuczności. Charakteryzuje się metodycznością, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, przeciwności nie umieją łatwo go zrazić, jednak marnie wytrzymuje gwałtownie zmieniające się okoliczności. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, potrafi być sprawnym kanciarzem, nie zważa na pragnienia pozostałych osób i ludzie dokoła mają interesować się jego nastrojem. Jest to osobnik aktywny, pragnie tworzyć niekonwencjonalne projekty i emanuje niezwykłym światłem. To osoba ekstrawertyczna, ubóstwia obcować z przyjaciołami, posiadanie szerokiej publiczności oznacza dla niego perfekcyjną rozrywkę, aczkolwiek umie również zamęczać plotkowaniem ciągle o jednej rzeczy. Jest to człowiek otwarty, bez trudności zawiera kontakty, nie tai własnych wzruszeń, jednakże często złości swoim podejściem wspólników. To jednostka apodyktyczna, działa niczym hultaj i nie lęka się oceniania swojego sposobu bycia, dlatego częstokroć natrafia na bierny opór wobec swoich aktywności.
Jest to osobnik gwałtowny, od razu adaptuje się do oczekiwań sytuacji, często jest koniem pociągowym całego kolektywu wykonawczego i zniechęca go brak skutków swoich aktualnych działań. Jest to człowiek spontaniczny, ujawnia zdecydowanie światu, że na pierwszy rzut oka przypadkowe prace też potrafią przynosić rezultaty i częstokroć nasze odruchowe czyny wykazują najwyższą sprawność. Często bywa ksenofobiczny, jest święcie przeświadczony o osobistej doskonałości, jego współtowarzysze mają obowiązek postrzegać sprawy identycznie jak on, więc szybko zraża do siebie normalne osoby. Jest to jednostka pogodna, jest zachwycony życiem, obawa przed dokonaniem błędu nie zatrzymuje go, toteż bardzo dobrze spełnia się w zadaniach obarczonych ryzykiem. To człowiek kompromisowy, umie przestawać z osobami o wielce różniących się przekonaniach i osobników odmiennych i nietypowych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, zatem jest działaczem dobroczynnym walczącym o równouprawnienie osób nękanych. To jednostka dzielna, nie przerażają go nijakie problemy, bowiem potrafi pokonać własny lęk i lubi pracować na wysokich obrotach. To osobnik zaradny, postanowienia obiera na bazie swoich przemyśleń, a zatem rozczaruje cię uważanie, iż będzie respektował twoje ograniczenia i pouczenia. Znamionuje się siłą, w urzeczywistnieniu własnych celów umie być niezmiernie zdyscyplinowany, chwilami kompletnie bezwzględny, potrafi wydębić wykonanie wydanych instrukcji oraz nie zrzeka się realizowania długookresowych inicjatyw dla przelotnej i pozornej wygody.

Inne cechy celnie opisujące owego człowieka to również: nieokrzesany, wygodnicki, nadwrażliwy, destrukcyjny, zapalczywy, nieznośny, ofiarny, brutalny, antypatyczny, uprzejmy, bezpruderyjny, natarczywy, nietaktowny, narcystyczny, ruchliwy, zwycięski, lubieżny, wpływowy, gorliwy, przesądny, okropny, słodki i kochliwy.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: inżynier, webmaster, spedytor, naczelnik, informatyk, sędzia, urzędnik, prezes, ekonomista, dyrektor, zarządca, antykwariusz, tłumacz, kierownik, programista oraz administrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Brandon - (1979-) - aktor amerykański.
 • Aizenberg Roberto - (1922-1996) - argentyński malarz, rzeźbiarz.
 • Borkowski Zenon - (1929-) - pisarz.
 • Christensen Casper - (1968-) - duński aktor komediowy, scenarzysta.
 • Douglas William Lewis - (1845-1924) - polityk amerykański.
 • Ereng Paul - (1966-) - kenijski sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Gagaloudis Giannis - (1978-) - grecki sportowiec, piłka koszykowa.
 • Krznarić Davor - (1975-) - chorwacki sportowiec, piłka nożna.
 • Mecidov Ruslan - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moracci Leonardo - (1987-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Parker Dorothy - (1893-) - pisarka amerykańska.
 • Pinto Roberto - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Precigs Andrzej - (1949-) - aktor.
 • Scudéry Georges de - (1601-1667) - pisarz francuski.
 • Skoff Horst - (1968-2008) - austriacki sportowiec, tenis ziemny.
 • Stockhausen Karlheinz - (1928-2007) - kompozytor niemiecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.