Lew, 21 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 21 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny pan lew, który przyszedł na świat dnia 21 8, to jednostka dociekliwa, rzeczywistość jest dla niego ogromną kartoteką, zatem ochoczo szwenda się po świecie oraz częstokroć para się wymyślnymi zainteresowaniami. To osobnik ekstrawertyczny, jest wulkanem rozmaitych planów, bardzo lubi popisywać się, jednak niestety potrafi również uznawać się za ósmy cud świata. Cechuje się szczerością, jest porządnym i odpowiedzialnym pracownikiem, jest niezwykle ceniony przez towarzyszy, lecz nierzadko w swoim zaangażowaniu sięga aż do przesady. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, metodycznie prze do celu, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak chwilami zbyt obstaje za poprzednio wymyślonymi koncepcjami. To człowiek szczery, jego prostolinijność przynosi mu popularność, nie ukrywa własnych emocji, ale często nie wystarcza mu delikatności. Bywa samolubny, więzi międzyludzkie znaczą dla niego czerpanie dochodów i pozostałe osoby mają obowiązek rozplątywać jego zmartwienia. Jest to jednostka agresywna, pożąda sukcesu nie licząc się z kosztami, realizuje fantastyczne marzenia i zachowuje się arogancko. To osobnik autokratyczny, pragnie podbić całą Ziemię i odwoływanie się do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, toteż źle radzi sobie w trakcie zespołowych czynności. To człowiek przebojowy, przeszkody pokonuje odważnie i nie umie siąść w jednym miejscu.
Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, jest absolutnie przeświadczony o osobistej perfekcyjności, jego partnerzy muszą osądzać rzeczywistość dokładnie jak on, więc potrafi nawiązać kontakt jedynie z pokrewnym do niego ekstremistą. To jednostka tolerancyjna, posiada niezmiernie otwartą i wieloaspektową psychikę i sprawnie uaktualnia dotychczasowe poglądy w konfrontacji z nowopoznanymi spostrzeżeniami, dlatego nie znosi u kolegów tylko niedostatku tolerancji. To osobnik gwałtowny, męczy go potrzeba poczekania na czyjeś decyzje i nieustępliwie wydziera się myślami przed swoje środowisko. To osoba niezależna, nie lubi jakichkolwiek dogmatów i ograniczeń, a więc rozczaruje cię uważanie, iż będzie przestrzegał twoich instrukcji i restrykcji. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń umie być bardzo konsekwentny, czasami na wskroś brutalny, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz z radością reaguje na wszelkie pomyślne innowacje w życiu. To człowiek wesoły, zawsze zerka z odwagą w nadchodzący czas, lęk przed popełnieniem pomyłki nie obezwładnia go, a zatem nie gubi nadziei nawet w zawiłych sytuacjach. To jednostka śmiała, nie zatrważają go nijakie problemy, bo rewelacyjnie radzi sobie ze stresem i ubóstwia żyć energicznie. To człowiek pobudliwy, jest bezgranicznie przekonany, że nieustanna, w pewnym stopniu wariacka prowizorka też może stanowić jakiś projekt na egzystencję i powinno się sobie zezwolić na żywiołowe przeżywanie doznań i wyrażanie się.

Inne atrybuty trafnie ukazujące owego osobnika to także: hojny, rozkojarzony, tchórzliwy, przebiegły, dogmatyczny, perfidny, pociągający, zwariowany, żarliwy, zwycięski, litościwy, asertywny, rzutki, przesądny, skuteczny, brutalny, tajemniczy, nieznośny, ambitny, bezduszny, denerwujący, groźny, wyzywający, grubiański oraz wyemancypowany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: prezes, dyrektor, redaktor, kierownik, menedżer, antykwariusz, urzędnik, tłumacz, logistyk, spedytor i administrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anderson Mitchell - (1961-) - aktor amerykański.
 • Chajewski Damian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Devine Loretta - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Fisher Amy - (1974-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Fox Eytan - (1964-) - izraelski reżyser filmowy.
 • Frère Aubert-Achille-Jules - (1881-1944) - generał francuski.
 • Górzyński Sławomir - (1962-) - historyk, heraldyk, wydawca.
 • Jaworski Marian - (1926-) - ksiądz kardynał, arcybiskup Lwowa dla wiernych obrządku łacińskiego.
 • King Cleo - (1960-) - aktorka amerykańska.
 • Knight Shayna - (1984-) - niemiecka aktorka w filmach erotycznych.
 • Mika Józef - (1963-) - aktor.
 • Pinheiro Bruno - (1987-) - portugalski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.