Lew, 19 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 19 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Mężczyzna lew urodzony dnia 19 8 cechuje się lojalnością, umie być doskonałym kolegą przydatnym w zgryzotach, szczerość w związku małżeńskim jest dla niego sprawą niekwestionowaną, jednak częstokroć w tym naturalnym koleżeństwie potrafi nie zaspokoić osobistych potrzeb. To osoba aktywna, nie lęka się wysiłku, inspiruje ludzi swoim nieokiełznanym entuzjazmem i świetnie wytrzymuje niespokojną robotę. To osobnik wścibski, pragnie czerpać wiedzę o nieznanych zagadnieniach, więc ochoczo włóczy się po świecie oraz nadaje się na wybitnego naukowca. To jednostka władcza, chce zawładnąć całą planetą i postrzega jako zagrożenie osoby niepotwierdzające jego punktu widzenia, a zatem często spotyka się z niejawnym nieposłuszeństwem w stosunku do swoich działań. Bywa samolubny, wszelkie rzeczy winny oscylować wokół jego postaci, nie zważa na pragnienia innych ludzi i do celów umie przeć nawet poprzez ludzkie nieszczęście. Lubi zachowywać się towarzysko, uwielbia znajdować się wśród kompanów, asysta rozległego audytorium charakteryzuje dla niego najlepszą zabawę, ale częstokroć niestety nie potrafi zamilczeć w stosownym momencie. Jest to jednostka szczera, często jest bardzo popularny, nie tai własnych emocji, aczkolwiek częstokroć złości swoim podejściem wspólników. To osobnik metodyczny, systematycznie podąża do finału, umie się adekwatnie mobilizować, jednak słabo daje sobie radę z prędko zmieniającymi się sytuacjami. Lubi zachowywać się agresywnie, chętnie toczy sprzeczki i pragnie tryumfu bez względu na cenę.
To osoba niezależna, nienawidzi wykonywania czyichś instrukcji, dlatego bezsensem jest przewidywanie, że ustąpi komuś bez pojedynku. To człowiek impulsywny, przedstawia sobą naoczne potwierdzenie, iż życie pod przymusem terminarza nie jest najwspanialszą decyzją i można sobie zezwolić na niepohamowane doświadczanie przeżyć i uzewnętrznianie się. Charakteryzuje się tolerancyjnością, ochoczo przyswaja wiedzę o oryginalnych i pasjonujących sprawach i jednostek niepodobnych i obcych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, toteż jest aktywistą społecznym walczącym o równouprawnienie mniejszości. Jest to osoba wesoła, jest zachwycony rzeczywistością, również w klęsce próbuje wyszukać dobre strony, a więc wspaniale radzi sobie w zadaniach obciążonych ryzykiem. Znamionuje się siłą, zmierza do mety bez niepotrzebnych wahań, potrafi wymóc zrealizowanie wydanych zaleceń oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to człowiek żywiołowy, zwykle zaczyna aktywność szybko i bez ociągania, znużony oglądaniem cudzej niezdarności ma ochotę często sprokurować coś samodzielnie i ubóstwia widzieć przed sobą starannie wyznaczone kierunki. To osobnik nieustraszony, nie zatrważają go jakiekolwiek kłopoty, gdyż wyśmienicie radzi sobie ze stresem i okazuje powściągliwość bez względu na warunki. To osoba ksenofobiczna, uwielbia strofować ludzi dookoła, na całym całym globie jedynie on rozumie rzeczy prawidłowo, zatem umie dogadać się wyłącznie ze zbliżonym do niego pomyleńcem.

Pozostałe określenia kapitalnie obrazujące przedstawianego osobnika to też: bezczelny, groźny, podły, denerwujący, litościwy, tajemniczy, niegrzeczny, ofiarny, obrotny, gorliwy, dowcipny, asertywny, zwycięski, bezkompromisowy, apodyktyczny, bezpruderyjny, snobistyczny, namiętny, powabny, lubieżny, zblazowany, nietaktowny, waleczny, wybuchowy, poszukujący, medialny oraz podejrzliwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: logistyk, informatyk, sędzia, antykwariusz, webmaster, inżynier, administrator i redaktor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baker Ginger - (1939-) - angielski muzyk, perkusista.
 • Chanel Coco - (1883-) - francuska projektantka mody damskiej.
 • Farnsworth Philo Taylor - (1906-1971) - wynalazca amerykański.
 • Fernández Mary Joe - (1971-) - amerykańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Hülkenberg Nico - (1987-) - niemiecki kierowca wyścigowy.
 • Janickij Siergiej - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Manabat Xyriel - (2004-) - aktorka filipińska.
 • Martin Deana - (1948-) - córka Deana Martina.
 • Massey Walter - (1928-) - aktor kanadyjski.
 • Moreno - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nelson Yvette - (1972-) - amerykańska modelka, aktorka.
 • Ryle Gilbert - (1900-1976) - filozof angielski.
 • Scrimm Angus - (1926-2016) - aktor amerykański.
 • Świder Józef - (1930-) - kompozytor, pedagog.
 • Todd Michael - (1980-) - muzyk amerykański.
 • Tomkins James - (1965-) - australijski sportowiec, wioślarstwo.
 • Toporski Marian - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.