Lew, 13 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 13 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Zodiakalny mężczyzna lew, który urodził się w dniu 13 8, jest to osobnik prostolinijny, bez problemów zawiązuje znajomości, bardzo lubi szczerość, jednakże na dodatek nie umie być taktowny. To osoba wojownicza, dąży nieustępliwie na przód, wydaje się urodzonym łobuzem i pragnie otrzymywać szybkie wyniki. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, metodycznie prze do mety, potrafi się należycie inspirować, jednak nieraz zbytnio przywiązuje się do przedtem wymyślonych projektów. To człowiek aktywny, rozpoczyna za jednym zamachem rozliczne zadania, rewelacyjnie daje sobie radę z nerwową harówką i wyzwania przezwycięża szturmem. To jednostka dociekliwa, chce poznać każde zagadnienie, a więc nęcą go kwestie osobliwe i nietradycyjne oraz chętnie dokształca się w przeróżnych dziedzinach. Znamionuje się lojalnością, jest niezmiernie serdeczny wobec swojej drugiej połowy, do małżeństw odnosi się niezwykle na serio, lecz chwilami w swojej uczciwości posuwa się aż do bufonady. Bywa samolubny, umie być zręcznym manipulantem i niechętnie darowuje coś pozostałym osobom. Bywa apodyktyczny, postrzega się za człowieka wykwalifikowanego w dowolnej sprawie i nie zamartwia się ocenianiem swojego postępowania, dlatego potrafi prowokować bunty pośród swoich podwładnych. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest zdrojem najrozmaitszych koncepcji, istnienie ogromnej widowni stanowi dla niego idealną rozrywkę, aczkolwiek umie również męczyć plotkowaniem cały czas o określonym temacie.
Jest to osobnik wesoły, promieniuje zdrowym żarem, strach przed dokonaniem pomyłki nie zatrzymuje go, więc nie traci optymizmu nawet w zawikłanych sytuacjach. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczony, że życie pod przymusem planu nie jest najtrafniejszym wyborem i nie należy przesadnie przesadzać z permanentnym opanowaniem. To jednostka tolerancyjna, potrafi kumplować z osobami o ogromnie różniących się poglądach i nie interesuje go nakłanianie kompanów do swoich przekonań, zatem nie aprobuje u kolegów wyłącznie braku szacunku dla innych. Jest to człowiek gwałtowny, denerwuje go obowiązek poczekania na czyjeś postanowienia i od razu adaptuje się do potrzeb okoliczności. To osobnik samodzielny, decyzje obiera na kanwie osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie roi się, iż ustąpi komuś bez potyczki. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, walczy z każdym myślącym w inny sposób, dowolną niezgodność opinii uznaje za atak, a zatem szybko zniechęca do siebie inne osoby. To człowiek silny, w realizacji własnych zamierzeń umie być bardzo konsekwentny, niekiedy aż grubiański, w razie potrzeby odważnie i pragmatycznie broni swoich ocen oraz nie pozwala się zdezorientować. Cechuje się śmiałością, niezmiernie rzadko obawia się nietypowych trudności, bowiem potrafi pokonać własny lęk i ukazuje duże panowanie nad sobą.

Pozostałe określenia poprawnie określające tę osobę to też: asertywny, lubiany, charyzmatyczny, rozhisteryzowany, indywidualistyczny, dowcipny, uparty, zwariowany, nieugięty, chciwy, rozmowny, destrukcyjny, ujmujący, żarliwy, przyjacielski, słodki, brutalny, entuzjastyczny, groźny, tyrański, pociągający, nieuprzejmy oraz zdolny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: inżynier, administrator, zarządca, prezes, sędzia, informatyk, logistyk, redaktor, naczelnik, programista i kierownik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • André Georges - (1889-1943) - francuski sportowiec, lekkoatletyka, skok wzwyż.
 • French Bruce - (1959-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Grotowski Jerzy - (1933-1999) - reżyser, teoretyk i reformator teatru.
 • Kartalian Buck - (1922-2016) - aktor amerykański.
 • Klaczka Marcin - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kondo Koji - (1960-) - kompozytor japoński.
 • Kucharzewski Tomasz - (1968-2008) - karateka stylów: Kyokushin i Shidokan, kick-boxer.
 • Lahr Bert - (1895-1967) - amerykański aktor, komik.
 • Lazaro Hippolito di - (1889-) - hiszpański śpiewak,.
 • Nowak Adrian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Smith Brandon - (1952-) - aktor amerykański.
 • Solari Rachel - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stanley Fred - (1947-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Ulmanis Guntis - (1939-) - łotewski polityk, z wykształcenia ekonomista.
 • Vattay Antal - (1891-1966) - generał węgierski.
 • Vicca - (1974-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.