Lew, 10 sierpnia - Mężczyzna

Lew, 10 sierpnia - Mężczyzna
planeta Słońce
metal złoto
Lew, który przyszedł na świat w dniu 10 8, jest to osoba zdyscyplinowana, ukazuje opanowanie i konsekwencję, postępuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak kiepsko daje sobie radę z żywiołowo przeobrażającymi się okolicznościami. Jest to jednostka otwarta, umie od razu nawiązać znajomość, niezwykle lubi szczerość, jednakże dyplomacja nie jest jego dominującym atutem. To osobnik ciekawy, wypełnia go żądza nauki, zatem ochoczo wałęsa się po całej planecie oraz uzyskuje wyśmienite lokaty w ulubionych zagadnieniach. To człowiek błyskotliwy, jest wulkanem różnych koncepcji, istnienie ogromnej publiczności cechuje dla niego doskonałą zabawę, aczkolwiek często na nieszczęście nie potrafi zmilczeć we właściwym czasie. To jednostka wierna, jest porządnym i rzetelnym pracownikiem, jest niezmiernie poważany przez partnerów, ale częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie umie zaniedbać osobiste potrzeby. To osoba przebojowa, świetnie wytrzymuje nerwową robotę i haruje jak koparka. Bywa osobnikiem egocentrycznym, wszelkie wydarzenia winny obracać się wokoło jego ego i potrafi być zręcznym kombinatorem. Bywa autokratyczny, nie znosi oceniania swoich opinii i postrzega jako zagrożenie ludzi nieakceptujących jego punktu widzenia, a zatem często staje się opuszczonym i wyalienowanym dyktatorem. Bywa jednostką wojowniczą, odważnie zmaga się z przeszkodami, zmierza do tryumfu nie bacząc na koszty i uwielbia walczyć.
Znamionuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek kłopoty, gdyż umie przezwyciężyć własny przestrach i wykazuje dużą samodyscyplinę. To osobnik optymistyczny, w każdym wypadku zerka z optymizmem w nadchodzący czas, popełnione błędy uznaje za źródło przydatnej wiedzy, a więc wspaniale sprawdza się jako śmiały innowator. To osoba pobudliwa, prezentuje zdecydowanie światu, iż nieprzerwana, nieco szalona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś projekt na życie i można sobie zezwolić na dzikie doświadczanie przeżyć i manifestowanie się. Bywa ksenofobiczny, lubi pouczać ludzi wokół, na całym całym globie tylko on pojmuje sprawy właściwie, toteż częstokroć prowadzi waśnie z kolegami. Charakteryzuje się siłą, zrozumiale i starannie uzewnętrznia swoje oczekiwania, potrafi wymóc zrealizowanie zarządzonych dyspozycji oraz nie lęka się wszczynania sprzeczek. To jednostka bystra, ubóstwia dostrzegać przed sobą dokładnie wyznaczone kierunki, zirytowany obserwowaniem cudzej nieporadności pragnie często zrealizować coś na własną rękę i szybko adaptuje się do wymogów sytuacji. Cechuje się samodzielnością, autentycznie przepada za nieskrępowaną wolnością decydowania, dlatego niech ci nie zdaje się, że ustąpi komuś bez walki. To osoba kompromisowa, umie zadawać się z ludźmi o ogromnie rozbieżnych przekonaniach i jednostek odmiennych i niezwykłych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, więc jest aktywistą filantropijnym ubiegającym się o swobodę osób marginalizowanych.

Inne atrybuty poprawnie odzwierciedlające opisywanego człowieka to także: bezduszny, ostry, wyzywający, bezwzględny, nieokrzesany, nadwrażliwy, okropny, żarliwy, dowcipny, bezlitosny, nadgorliwy, perfekcjonistyczny, nieuprzejmy, zdolny, krytykancki, powabny, tyrański, rzutki, skuteczny, rozkojarzony, miły oraz niepohamowany.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: prezes, tłumacz, menedżer, redaktor, programista, informatyk, naczelnik, webmaster, kierownik, ekonomista, zarządca, antykwariusz, inżynier, spedytor i administrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acerbi Francesco - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Allenina - (1973-) - chińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Anderson Josh - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Balcerowski Witold - (1935-2001) - szachista.
 • Bednarek Jan - (1955-) - technik budowlany.
 • Castle Maxine - (1903-) - aktorka kanadyjska.
 • Dołęga-Mostowicz Tadeusz - (1898-1939) - powieściopisarz.
 • Griffin Jimmy - (1943-2005) - amerykański muzyk, gitarzysta, wokalista.
 • Kerns Hubie - (1920-1999) - aktor amerykański.
 • Majerek Małgorzata - (1976-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Mazanowski Antoni - (1858-1916) - krytyk i historyk literatury.
 • Mercurio Gus - (1928-2010) - amerykański sportowiec, boks, aktor.
 • Mináč Vladimír - (1922-1996) - pisarz słowacki.
 • Nijland Stefan - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Raymond Lisa - (1973-) - amerykańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Rivera Juan - (1966-) - portorykański sportowiec, wrestling.
 • Roberval Gilles de - (1602-1675) - matematyk francuski.
 • Warencow Sergiej Sergiejewicz - (1901-1971) - radziecki marszałek artylerii.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.