Koziorożec, 07 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 07 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny mężczyzna koziorożec urodzony w dniu 7 1 jest to osobnik aktywny, ożywia kolegów swoim bezgranicznym dynamizmem i nie obawia się roboty. Jest to człowiek oficjalny, uwielbia skomplikowaną społeczną etykietę, jest raczej sztywny pomimo tego że w każdym wypadku również niezmiernie miły, toteż doskonałe wyniki uzyskuje w naukowych zagadnieniach pozbawionych szpanerskich ornamentów. Charakteryzuje się cierpliwością, spełnia się w zawodzie lubianego przewodnika, umie cierpliwie czekać na stosowny moment i częstokroć jest wspaniałym opiekunem. Często bywa pedantyczny, jakąkolwiek kwestię potrafi roztrząsać do głębi i nie umie popatrzeć na sprawy z dystansu, dlatego niestety nie jest narwańcem w trakcie poszukiwania strategii. Jest to jednostka zachowawcza, najbardziej ochoczo działa zawsze w taki sam sposób jak wcześniej, w swoich dzieciach z największą satysfakcją widziałby własne odbicia, a więc częstokroć zaczyna gwałtowne spory z własnymi pociechami. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego zamknięcia, przeciwności nie umieją prędko go odstręczyć, jednak marnie wytrzymuje dynamicznie przeistaczające się okoliczności. Jest to osoba wierna, kompani są dla niego bardzo cenni, do małżeństw podchodzi niezwykle na serio, ale jego przyrodzona praworządność potrafi skutkować erupcjami antypatii. Jest to człowiek władczy, chce ujarzmić całą Ziemię i czyjś opór nie ma dla niego wagi, więc jest wyalienowany w swoim otoczeniu.
To osobnik odważny, nie zatrważają go żadne problemy, albowiem wspaniale znosi niepokój i pragnie pracować energicznie. Jest to osoba stanowcza, we wdrażaniu własnych celów umie być niezmiernie zorganizowany, nieraz zupełnie grubiański, w razie potrzeby zdecydowanie i pragmatycznie dowodzi swoich sądów oraz radośnie odbiera wszelkie korzystne innowacje w życiu. To człowiek przewidujący, stroni od nieostrożnych aktywności, skrupulatnie organizuje najsubtelniejsze działania i nie pokłada ufności w konceptach wykonanych niestarannie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie kusi go popisywanie się, bo liczy się dla niego głównie realny zysk i próbuje funkcjonować wedle obranych projektów. Cechuje się rzetelnością, jest bardzo nieustępliwy i metodyczny, postępuje podług dokładnie wypracowanego scenariusza, a zatem w długotrwałym kontekście przeważnie przegania krewkich aktywistów. Jest to osobnik kulturalny, można mu polecić realizowanie ambitnych zadań, które zdają się niemożliwymi a wręcz stukniętymi i na ogół załamują pozostałe osoby. Znamionuje się wysublimowaniem, para się wyrafinowanymi uciechami i ubóstwia prowadzić się z lordowską wytwornością, zatem często bywa określany jako tubylczy arbiter elegancji. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie wadzą cudze zamiłowania i ekscytuje go rozmaitość rzeczywistości i współpracowników, a więc nie akceptuje u towarzyszy wyłącznie nieposiadania tolerancji.

Inne określenia prawidłowo opisujące tego człowieka to też: roztropny, wytrzymały, beznamiętny, uparty, wiarygodny, dyplomatyczny, fanatyczny, zrzędliwy, logiczny, atrakcyjny, asertywny, nietaktowny, wyniosły, fanatyczny, nieelastyczny, nieprzejednany, despotyczny, przyjacielski, nieuprzejmy, tkliwy, życzliwy, zblazowany, wielkoduszny, zimny, zgryźliwy oraz zawzięty.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: broker, spawacz, saper, żołnierz, sędzia, konstruktor, makler, kaskader i strażnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bardijewski Henryk - (1932-) - dramaturg, prozaik, satyryk.
 • Bargielski Adam - (1903-1942) - duchowny katolicki, ksiądz.
 • Basu Bipasha - (1979-) - indyjska aktorka, modelka.
 • Bierstadt Albert - (1830-1902) - malarz amerykański.
 • Brandrup Johannes - (1967-) - aktor niemiecki.
 • Elst Leo Van Der - (1962-) - holenderski sportowiec, piłka nożna.
 • Fox Bibi - (1980-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Glazur Adam - (1933-) - polityk.
 • Hoeness Dieter - (1953-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Kay Ulysses - (1917-1995) - kompozytor amerykański.
 • Kuczyński Jan - (1935-2009) - sportowiec, zapasy.
 • Mansell Clint - (1963-) - angielski muzyk, kompozytor, twórca muzyki filmowej.
 • McQueen Butterfly - (1911-) - aktorka amerykańska.
 • Migaš Jozef - (1954-) - słowacki sportowiec, piłka nożna.
 • Moore Nicholas - (1939-) - włoski reżyser filmów erotycznych.
 • Putnam Israel - (1717-1790) - amerykański dowódca wojskowy, generał.
 • Rygielski Przemysław - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szymczak Łukasz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tuliaganowa Iroda - (1982-) - uzbecka sportowiec, tenis ziemny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.